• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Miękinia

Znalezionych ofert: 17

15887851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27795680 15887851 OSTATNI SKRAJNY - GOTOWY DO ODBIORUNa sprzedaż wyjątkowe lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej!!! BEZ PCC BEZ PROWIZJI5 minut od Środy Śląskiej!!!Polecamy na sprzedaż lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej, położone w niezwykle malowniczej sc...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

799 999 PLN (6 478 zł/m2)

5
2
123.5 m2
2025
15893742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27917763 15893742 Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia w cichej i zielonej okolicy. Oferujemy sprzedaż działki o powierzchni 800 m2 wraz z kompleksową usługą budowy nowoczesnego domu wg projektu KA259 SZ. Inwestycja realizowana ...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

1 090 000 PLN (9 083 zł/m2)

4
2
120 m2
2026
15508057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka 10 ar budowlana przy ścianie lasu! 20112003 15508057 Nieruchomości ApartamentIzabella Paprocka ☎ 570 097 070                          OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !Do sprzedania działka budowlana w miejscowości MIĘKINIA oddalonej jedynie 30 km od  Wrocławia. Znakomite połączenie  lokalizacji, ...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

399 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15510259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
MPZP/1222 m2/ rezerwacja! 20121870 15510259 Nieruchomości ApartamentIzabella Paprocka☎ 570 097 070rezerwacja!                                        OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!Do sprzedania działka budowlana w miejscowości MIĘKINIA oddalonej jedynie 30 km od Wrocławia. Znakomite poł...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

410 000 PLN

-
-
1222 m2
-
15580907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21779893 15580907 OFERTA INWESTYCYJA - DOSKONAŁA DLA MAŁEGO DEWELOPERAATRAKCYJNA CENA!Grunt z możliwością podziału (jest projekt) na cztery mniejsze działki, na których można by wznieść (łącznie) do 16 domów w zabudowie szeregowej.W cenie gruntu jest już ujęty udział ...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

1 500 000 PLN (319 zł/m2)

-
-
4706 m2
-
15839195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka MPZP/media/Rezerwacja 26747412 15839195 Nieruchomości ApartamentIzabella Paprocka 570 097 070rezerwacja                     OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM W BIURZE!Do sprzedania działka budowlana o pow. 1022 m2 w Miękini na osiedlu domów jednorodzinnych. Działka narożna,  w kształcie prost...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

425 000 PLN

-
-
1022 m2
-
15881249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27626379 15881249 Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia w cichej i zielonej okolicy. Oferujemy sprzedaż działki o powierzchni 1080m2 , dodatkowo ofertujemy kompleksową usługą budowy nowoczesnego domu wg projektu KA259 SZ, możemy z...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

350 000 PLN (324 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
15879274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27612120 15879274 Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia w cichej i zielonej okolicy. Oferujemy sprzedaż działki o powierzchni 800 m2 , dodatkowo ofertujemy kompleksową usługą budowy nowoczesnego domu wg projektu KA259 SZ, możemy ...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

280 000 PLN (350 zł/m2)

-
-
800 m2
-
15882046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27655641 15882046 Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia w cichej i zielonej okolicy. Oferujemy sprzedaż działki o powierzchni 1300m2 , dodatkowo ofertujemy kompleksową usługą budowy nowoczesnego domu wg projektu KA259 SZ, możemy z...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

420 000 PLN (323 zł/m2)

-
-
1300 m2
-
15882045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27655639 15882045 Serdecznie zapraszam do zakupu pięknego lokalu usługowego w dobrej lokalizacji Lutyni . Starannie przemyślana koncepcja architektoniczna sprawia, że to zarówno wspaniałe miejsce do zamieszkania, jak i doskonała przestrzeń do prowadzenia b...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

479 700 PLN (9 994 zł/m2)

2
1
48 m2
2026
15778813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25759014 15778813 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSyndyk Masy Upadłości Wojdyła Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Rabce Zdroju, KRS 0000306031, NIP 7352729560, zgodnie z postanowieniem sędziego – komisarza z dnia 27 sierpnia 2024 r. sygn. akt KR1SGUp1...

Miękinia (Wilkszyn) (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

360 900 PLN (172 zł/m2)

-
-
2093 m2
-
15667557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z dużym ogrodem blisko Wrocławia! 23605086 15667557 Nieruchomości ApartamentIzabella Paprocka570 097 070          OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!Do sprzedania ładnie wykończony dom wolnostojący na osiedlu nowych domów jednorodzinnych w Miękini, powiat średzki. Dom posadowiony na zagospodarowane...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

1 300 000 PLN (6 915 zł/m2)

4
2
188 m2
2016