• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Mikołów

Znalezionych ofert: 36

15893684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27916054 15893684 Ogrodzona działka 2245 m² na sprzedaż ul. Młyńska, Mikołów Na sprzedaż: Nieruchomość komercyjna w ścisłym centrum Mikołowa Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę zakupu obiektu o dużym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowaneg...

Mikołów (Centrum) (Śląskie, gm. Mikołów)

2 490 000 PLN

-
-
2245 m2
-
15867817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27352303 15867817 Ogrodzona działka 2245 m² na sprzedaż ul. Młyńska, Mikołów Na sprzedaż: Nieruchomość komercyjna w ścisłym centrum Mikołowa Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę zakupu obiektu o dużym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowaneg...

Mikołów (Centrum) (Śląskie, gm. Mikołów)

2 490 000 PLN (3 483 zł/m2)

11
-
715 m2
1950
15866922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27331411 15866922 MIKOŁÓW 3377 m² TERENU INWESTYCYJNEGO BUDYNEK USŁUGOWY PLAC DLA FIRM Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość inwestycyjna w Mikołowie Bujakowie, przygotowana pod działalność gospodarczą. Teren o powierzchni 3377 m² wra...

Mikołów (Bujaków) (Śląskie, gm. Mikołów)

1 150 000 PLN

-
-
3377 m2
-
15891251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27893187 15891251 Ten dom ma ponad 100 lat, swoje humory, trochę skrzypiącą duszę i klimat starego śląskiego domu, w którym życie po prostu toczyło się latami. Był na bieżąco konserwowany i utrzymany, także znajdziesz tam też nowoczesne ogrzewanie, czy...

Mikołów (Kamionka) (Śląskie, gm. Mikołów)

990 000 PLN (5 351 zł/m2)

6
-
185 m2
-
15849887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26982185 15849887 MIKOŁÓW 3377 m² TERENU INWESTYCYJNEGO BUDYNEK USŁUGOWY PLAC DLA FIRM Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość inwestycyjna w Mikołowie Bujakowie, przygotowana pod działalność gospodarczą. Teren o powierzchni 3377 m² wra...

Mikołów (Bujaków) (Śląskie, gm. Mikołów)

1 150 000 PLN (9 055 zł/m2)

11
-
127 m2
2020
15858601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27151098 15858601 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnej nieruchomości po kapitalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku. Przynależą do niego również balkon i piwnica.Opiekun ofertyMichał Dobrowolski tel. 602 101 602Układ pomieszczeń:- pok...

Mikołów (Śląskie, gm. Mikołów)

530 000 PLN (9 636 zł/m2)

3
1
55 m2
1978
15871912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27480663 15871912 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 960 m², położona w spokojnej i zielonej części Bujakowa (Mikołów), przy ul. Starych Młynów.Nieruchomość ma regularny kształt, co daje duże możliwości zagospodarowania i realizacji wymarzonego dom...

Mikołów (Śląskie, gm. Mikołów)

349 000 PLN (364 zł/m2)

-
-
960 m2
-
15517228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20305274 15517228 Oferta dostępna tylko w VERITAS Nieruchomości Na sprzedaż komfortowy, gotowy do wprowadzenia apartament położony w kameralnej, butikowej rezydencji w MikołowiePodlesie - miejscu, kt ó re łączy spok ó j, z...

Mikołów (Centrum) (Śląskie, gm. Mikołów)

549 000 PLN (9 000 zł/m2)

3
-
61 m2
2016
15517230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20305273 15517230 Oferta dostępna tylko w VERITAS Nieruchomości Na sprzedaż komfortowy, gotowy do wprowadzenia apartament położony w kameralnej, butikowej rezydencji w MikołowiePodlesie - miejscu, kt ó re łączy spok ó...

Mikołów (Centrum) (Śląskie, gm. Mikołów)

439 000 PLN (8 283 zł/m2)

2
-
53 m2
2016
15517227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20305271 15517227 Oferta dostępna tylko w VERITAS Nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 152 m², położony w kameralnej, butikowej rezydencji w MikołowiePodlesie. To propozycja dla os ó ...

Mikołów (Centrum) (Śląskie, gm. Mikołów)

1 349 000 PLN (8 875 zł/m2)

4
-
152 m2
2016
15746525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25085235 15746525 Mikołów, ul. Plebiscytowa - atrakcyjne działki na sprzedaż Na sprzedaż oferujemy działki budowlane położone w prestiżowej i spokojnej części Mikołowa, przy ul. Plebiscytowej. To wyjątkowa okazja zarówno dla inwestora, jak i ...

Mikołów (Kamionka) (Śląskie, gm. Mikołów)

565 000 PLN

-
-
1267 m2
-
15858603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27151100 15858603 Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości o powierzchni 43,5 m. Mieszkanie znajduje się na drugim, ostatnim piętrze nowoczesnego budynku z 2020 roku na kameralnym osiedlu Apartamenty na Gniotku.Opiekun ofertyMichał Dobrowolskitel. 602 101 60...

Mikołów (Śląskie, gm. Mikołów)

450 000 PLN (10 465 zł/m2)

2
1
43 m2
2020