• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Mosina

Znalezionych ofert: 43

15888283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27807124 15888283 Szukasz wygodnego mieszkania w centrum Mosiny z doskonałym dostępem do infrastruktury miejskiej?Prezentuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 47 m², zlokalizowane na czwartym piętrze bloku przy ul. Sowinieckiej 46A w Mosinie, w odleg...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

420 000 PLN (8 936 zł/m2)

3
1
47 m2
1976
15888297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27807816 15888297 REZERWACJASzukasz mieszkania w kameralnej, zacisznej okolicy blisko lasu, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Poznania? Spełnij swoje marzenie kupując nieruchomość położoną w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego!Przedmiotem oferty jest 3-pokojo...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

699 000 PLN (11 364 zł/m2)

3
2
61.51 m2
2017
15888620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27818558 15888620 REZERWACJASzukasz mieszkania w kameralnej, zacisznej okolicy blisko lasu, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Poznania? Spełnij swoje marzenie kupując nieruchomość położoną w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego!Przedmiotem oferty jest 3-pokojo...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

699 000 PLN (11 364 zł/m2)

3
2
61.51 m2
2017
15744503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25040524 15744503 DZIAŁKI BORKOWICE, RÓŻNE POWIERZCHNIE, ZAPYTAJ!Działka budowlana o powierzchni 966 mkw, położona zaledwie w 5 km od centrum Mosiny. Aktualny plan zagospodarowania pozwala na zabudowę jednorodzinną. Zgodnie z MPZPPowierzchnia zabudowy- 30 %, dwie kond...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

270 000 PLN (300 zł/m2)

-
-
900 m2
-
15889622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27856549 15889622 WYJĄTKOWY DOM W NOWINKACH - GMINA MOSINA!Szukasz domu, który został zbudowany dla siebie z dużą dbałością o jakość wykonania? Zapraszamy do Nowinek - 4 km od Mosiny, gdzie przy ul. Klonowej czeka na Ciebie nieruchomość łącząca komfort życia blisko na...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

890 000 PLN (8 018 zł/m2)

4
1
111 m2
2019
15664151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23542451 15664151 MOŻLIWOŚC ZAKUPU INNEJ POWIERZCHNI- ZAPYTAJ !DZIAŁKA BUDOWLANA, BORKOWICE, GM MOSINAMPZP, SKRZYNKA ELEKTRYCZNA NA DZIAŁCE, szeroki  front prezentowanej działki -  44 mPolecam ładnie położoną działkę o powierzchni 1002 MKW mkw położoną w cichej okolic...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

210 420 PLN (210 zł/m2)

-
-
1002 m2
-
15879063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27607585 15879063 Wyjątkowy dom przy lesie – przestrzeń, komfort i szybki dojazd do Poznania!Szukasz domu, który łączy solidność wykonania z bardzo atrakcyjnym położeniem? Ta oferta została stworzona z myślą o Tobie!Prezentujemy na sprzedaż wykończony z dbałością o de...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

1 650 000 PLN (6 965 zł/m2)

6
3
236.9 m2
2004
15838643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26732988 15838643 Szukasz wygodnego mieszkania w centrum Mosiny z doskonałym dostępem do infrastruktury miejskiej?Prezentuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 47,6 m², zlokalizowane na czwartym piętrze bloku przy ul. Sowinieckiej 46A w Mosinie, w odl...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

435 000 PLN (9 139 zł/m2)

3
1
47.6 m2
1976
15655895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23395686 15655895 Marzysz o komfortowym domu z dużym ogrodem w otoczeniu lasu? Teraz możesz spełnić swoje marzenie kupując dom w Żabnie koło Mosiny!Przedstawiamy na sprzedaż wolnostojący dom parterowy o pow. użytkowej 162,59 m2, pow. całkowitej 221 m2, położony na obs...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

960 000 PLN (4 344 zł/m2)

4
2
221 m2
2012
15746081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25069721 15746081 R E Z E R W A C J ASzukasz domu w kameralnej, zacisznej okolicy blisko lasu, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Poznania? Spełnij swoje marzenie, kupując tę wyjątkową nieruchomość położoną w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego!Przedmiotem ofe...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

698 000 PLN (10 738 zł/m2)

3
1
65 m2
2019
15768655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25548602 15768655 Kompleks 7 atrakcyjnych działek budowlanych w Mosinie - tylko 10 km od Szczecinka! Atrakcyjne ceny !Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych. To idealne miejsce dla osób marzących o budowie domu w spokojnej okolicy z jednocz...

Mosina (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

65 000 PLN (43 zł/m2)

-
-
1500 m2
-
14711854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 168159 14711854 Bardzo atrakcyjna działka inwestycyjna! Dobra lokalizacja - w Miejscowości MOSINA z dostępną pełną infrastrukturą. Dobry dojazd z Poznania. Brak aktualnego planu przestrzennego zagospodarowania. Inwestycja w oparciu o warunki zabudowy. Do wykorzyst...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

1 205 694 PLN (147 zł/m2)

-
-
8202 m2
-