• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Myślenice

Znalezionych ofert: 92

15892112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898066 15892112 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

556 715 PLN (12 371 zł/m2)

3
-
45 m2
2024
15892111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898065 15892111 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

462 675 PLN (10 282 zł/m2)

2
-
45 m2
2024
15891886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897468 15891886 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

590 810 PLN (13 129 zł/m2)

3
-
45 m2
2024
15891793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897466 15891793 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

490 356 PLN (10 897 zł/m2)

3
-
45 m2
2024
15891513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897463 15891513 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

600 600 PLN (11 550 zł/m2)

3
-
52 m2
2024
15891884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897455 15891884 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

542 284 PLN (12 051 zł/m2)

3
-
45 m2
2024
15891791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897454 15891791 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

579 892 PLN (12 886 zł/m2)

3
-
45 m2
2024
15891883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897449 15891883 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

358 322 PLN (7 963 zł/m2)

2
-
45 m2
2024
15891603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897446 15891603 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

469 030 PLN (10 423 zł/m2)

3
-
45 m2
2024
15891975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897444 15891975 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

518 484 PLN (11 522 zł/m2)

3
-
45 m2
2024
15891699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897465 15891699 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

424 541 PLN (9 434 zł/m2)

2
-
45 m2
2024
15891885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897461 15891885 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

467 362 PLN (10 386 zł/m2)

3
-
45 m2
2024