• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Nakło Śląskie

Znalezionych ofert: 10

15878941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27602832 15878941 Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym zlokalizowany w spokojnej i rozwijającej się części Nakła Śląskiego, w powiecie tarnogórskim. Nieruchomość położona jest na ustawnej działce o powierzchni 372 m² i stanowi doskonałą...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

490 000 PLN (5 326 zł/m2)

4
2
92 m2
2026
15878948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27602827 15878948 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząca funkcję magazynowo-usługową z częścią mieszkalno-biurową jedna z niewielu realnych możliwości, aby połączyć miejsce pracy z miejscem zamieszkania w jednym, spójnym i funkcjonalnym obiekcie.Budynek został za...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

1 100 000 PLN (2 842 zł/m2)

4
1
387 m2
2012
15878939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27602829 15878939 Nietypowy dom z wysokim parterem 3,5 m duża działka 787 m², ogromny potencjał!Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowe rozwiązania. To propozycja dla klientów ceniących przestrzeń, charakter i moż...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

600 000 PLN (4 444 zł/m2)

3
-
135 m2
2012
15878940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27602830 15878940 Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim zlokalizowany w spokojnej i rozwijającej się części Nakła Śląskiego, w powiecie tarnogórskim. Nieruchomość położona jest na przedostatniej działce o powierzchni 315 stanowi doskonałą pro...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

560 000 PLN (6 087 zł/m2)

4
2
92 m2
2026
15893405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27910399 15893405 OFERTA DZIAŁKI BUDOWLANEJ - NAKŁO ŚLĄSKIE Parametry działki: Powierzchnia 2032 m2 Media: w drodze dojazdowej gaz, prąd, woda, kanalizacja. (Woda, prąd oddalone od frontu działki około 30m, kanalizacja, gaz - około 80m). Do potwierdzenia u ...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

447 040 PLN

-
-
2032 m2
-
15878943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27602825 15878943 Na sprzedaż wyjątkowa, uzbrojona i bardzo ustawna działka budowlana o powierzchni 233 m² (10 × 23 m) idealna propozycja dla osób, które chcą szybko rozpocząć budowę bez zbędnych formalności i kosztów początkowych.Największym atutem oferty jest gotow...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

150 000 PLN (644 zł/m2)

-
-
233 m2
-
15883938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27685204 15883938 Działka budowlana z panoramicznym widokiem - Nakło Śląskie Na sprzedaż 3 działki budowlane położone w miejscowości Nakło Śląskie, usytuowane na wzniesieniu, co zapewnia szeroką, otwartą panoramę okolicy i wyjątkowe poczucie przestrzeni. Nieruchomo...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

236 950 PLN

-
-
677 m2
-
15767497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25528565 15767497 Wyjątkowa działka budowlana 2128 m² - z linią brzegową prywatnego stawu! Na sprzedaż oferujemy niezwykłą działkę budowlaną o powierzchni 2128 m², oznaczoną w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako teren zabudowy mie...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

575 000 PLN

-
-
2128 m2
-
15722198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24616713 15722198 Nowoczesny, Komfortowy Dom w dzielnicy Świerklańca na Granicy Nakło ŚląskieOrzech! Do sprzedaży oferta domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 136 m2 + 40 m2 garaż wolnostojący w Nakle Śląskim. Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchn...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

1 290 000 PLN (7 330 zł/m2)

5
2
176 m2
2018
15722175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24616924 15722175 Na sprzedaż malowniczo położona działka budowlana o powierzchni 1207 m2 w Nakle Śląskim. Dojazd do działki drogą publiczną i drogą prywatną. Udział w drodze prywatnej w cenie nieruchomości. Działka o nieregularnym kształcie. Media w drodze: prąd, gaz...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

385 000 PLN

-
-
1207 m2
-