• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Nakło

Znalezionych ofert: 55

15701032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piętro domu z ogrodem 24210020 15701032 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży piętra domu do którego przynależy 440 mkw. działki.Budynek powstał w 1966 roku zbudowany z czerwonej cegłyDach został pokryty papąElewacja została wykonana ze styropianu 10 cm.Nieruchomość została wyposażona w dw...

Nakło nad Notecią (Kujawsko-Pomorskie, gm. Nakło nad Notecią)

325 000 PLN (3 916 zł/m2)

3
1
83 m2
1966
15845601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nakło 71 m²po remoncie–Parter, Garaż, Piwnica 26864035 15845601 70,96 m² Garaż 17,5 m² Piwnica 24,20 m² 399 000 złNa sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 70,96 m², położone na komfortowym parterze w Nakle nad Notecią. To idealna propozycja dla rodzin lub osób szukających gotowego do zamiesz...

399 000 PLN (5 700 zł/m2)

3
1
70 m2
1970
15693909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
*Mieszkanie 3 pokoje I piętro 24072787 15693909 Oferta dotyczy sprzedaży mieszkania o powierzchni 57 mkw. znajdującego się na I piętrze bloku przy ulicy Bydgoskiej w Nakle. W jego skład wchodzą 3 pokoje, kuchnia, łazienka z prysznicem, toaleta oraz przedpokój.Mieszkanie przytulne i ciepłe z oknami...

297 000 PLN (5 211 zł/m2)

3
1
57 m2
1975
15857877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica w Nakle | 3 lokale | 342 m² | 550 tys. 27134452 15857877 Kamienica inwestycyjna w sercu Nakła nad NoteciąNa sprzedaż wyjątkowa kamienica, położona w ścisłym centrum Nakła nad Notecią - bezpośrednio przy rynku. To nieruchomość o ponadczasowym charakterze, łącząca historyczną architekturę z ogromnym potencja...

550 000 PLN (1 608 zł/m2)

6
4
342 m2
1905
15859904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom-rezydencja Nakło fotowoltaika klimatyzacja 27178513 15859904 Dom 340 m2 - fotowoltaika - klimatyzacja - monitoring - alarm - do wprowadzenia - z pełnym wyposażeniemUnikatowa oferta w okazyjnej cenie - wyłącznie w Naszym BiurzeOferuję Państwu piękny piętrowy dom wolnostojący w Nakle nad Notecią, o powierzchni c...

1 150 000 PLN (3 382 zł/m2)

6
3
340 m2
2000
15767497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25528565 15767497 Wyjątkowa działka budowlana 2128 m² - z linią brzegową prywatnego stawu! Na sprzedaż oferujemy niezwykłą działkę budowlaną o powierzchni 2128 m², oznaczoną w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako teren zabudowy mie...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

575 000 PLN

-
-
2128 m2
-
15804355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26301743 15804355 Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w Nakle o powierzchni ok. 1100 m2. Działka leży przy asfaltowej drodze, przy której znajdują się wszystkie media: prąd, woda, gaz, kanalizacja. Grunt położony jest na skraju wioski przy ul. Grabowskiej.Pośredn...

Nakło (Opolskie, gm. Tarnów Opolski)

110 000 PLN

-
-
1100 m2
-
15804354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26301741 15804354 Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w Nakle o powierzchni łącznej ok. 0,20 ha. Działka leży przy asfaltowej drodze, przy której znajdują się wszystkie media: prąd, woda, gaz, kanalizacja. Grunt położony jest na skraju wioski przy ul. Raszowskiel...

Nakło (Opolskie, gm. Tarnów Opolski)

200 000 PLN

-
-
2000 m2
-
15860853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
*Kawalerka na poddaszu w Nakle 27185074 15860853 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży kawalerki na poddaszu kamienicy w centrum Nakła o powierzchnie 30 mkw.Składa się ona z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki z prysznicem.Posiada własne centralne ogrzewanie nowym piecem gazowym, ciepła woda z...

89 000 PLN (2 967 zł/m2)

1
1
30 m2
1900
15820197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Nakle nad Notecią 26607351 15820197 Przestronny dom jednorodzinny typu „kostka” - spokojne osiedle Nakło nad NoteciąNa sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni . 94 mkw, położony na spokojnym osiedlu w Nakło nad Notecią. Klasyczna bryła „kostki” oraz funkcjonalny układ po...

620 000 PLN (6 596 zł/m2)

6
2
94 m2
1978
15570406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka ROD Jedność w Nakle 21542864 15570406 Oferta biuraNieruchomości ApartamentKrzysztof NowickiTel. 576 440 755Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży dużej działki na ogródkach Działkowych ,, Jedność w Nakle nad Notecią. Działka ma powierzchnię 540 mkw., ogrodzona, obsiana trawą, posiada nas...

46 900 PLN

-
-
540 m2
-
15772088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
*Przy nakielskim rynku 25600686 15772088 Przedstawiam Państwu niepowtarzalną ofertę sprzedaży działki w samym centrum Nakła nad Notecią. Niegdyś ten grunt był cegiełką w zwartej zabudowie serca Nakła. Niestety uległ on pożarowi. W obecnej chwili owa luka czeka na nowego inwestora, jednostkę...

649 000 PLN

-
-
849 m2
-