• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Nidzica

Znalezionych ofert: 22

15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15888294 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27807503 15888294 Nidzica, 06 maja 2026 r. GMKR.6840.24.2023 WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O II PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYM NA SPRZEDAŻ NIEZABUDOWANEJ NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCEJ WŁASNOŚĆ G...

Nidzica (Waszulki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)

143 000 PLN

-
-
1481 m2
-
15796666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26123091 15796666 Inwestycja w Nidzicy! Lokal Usługowo-Handlowy na Sprzedaż Ul. OgrodowaSzukasz idealnego miejsca na swoją działalność lub pewnej inwestycji?Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego położonego w Nidzicy przy ul. Ogrodowej. Głó...

Nidzica (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)

210 000 PLN (5 000 zł/m2)

11
1
42 m2
2005
15577286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21697630 15577286 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 204 m², położona w spokojnej okolicy, w Nidzicy, oferowana w cenie 570 000 PLN, co przekłada się na 2 794 PLN za metr kwadratowy. Dodatkowo, na terenie posesji znajduje się budynek gospodarczo mieszkal...

Nidzica (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)

570 000 PLN (2 794 zł/m2)

5
2
204 m2
1975
15840862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26786073 15840862 Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny grunt rolny o dużym potencjale inwestycyjnym, o powierzchni 7 414 mkw., położony w miejscowości Waszulki, w gminie Nidzica. Nieruchomość składa się z trzech działek o regularnym, prostokątnym kształcie, co daje szerok...

Nidzica (Waszulki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)

333 630 PLN (45 zł/m2)

-
-
7414 m2
-
15709476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24354529 15709476 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż nieruchomość komercyjną zabudowana budynkami usługowo-magazynowo-produkcyjnymi, położona w miejscowości Nidzicy w województwie warmińko-mazurskim. Nieruchomość obejmuję grunt o powierzchni 1,35...

Nidzica (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)

3 670 000 PLN (3 784 zł/m2)

12
-
970 m2
-
14740559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 175640 14740559 Do sprzedaży działka w miejscowości Wały, gmina Nidzica, powiat Nidzicki, Województwo Warmińsko-mazurskie. Działka częsciowo porośnięta pięknym lasem sosnowym (drzewa ok. 50 lat - kilkanaście metrów wysokości) częściowo młodnik do kilku metrów wysoko...

Nidzica (Wały) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)

235 000 PLN

-
-
32825 m2
-
14270278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2581272 14270278 Nieruchomość w Nidzicy z bardzo dużym potencjałem Do sprzedaży nieruchomość przy ruchliwej ulicy w Nidzicy. Nieruchomość składa się z:- lokalu usługowego, który wynajęty jest przez Żabkę na okres 10 lat- lokalu usługowego wynajętego na czas nieokr...

Nidzica (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)

6 700 000 PLN (4 685 zł/m2)

11
-
1430 m2
-
15253274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13883809 15253274 Nidzica, 07 stycznia 2026 r. GMKR.6840.26.2022 WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O KOLEJNYM (TRZECIM) PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYM NA SPRZEDAŻ NIEZABUDOWANEJ NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCEJ WŁASNOŚĆ GMINY NIDZICA . Przedmiotem przetargu jest nieru...

Nidzica (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)

108 000 PLN

-
-
1064 m2
-
15812710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26545028 15812710 Na sprzedaż nowoczesny dom, wybudowany w 2025 roku w stanie deweloperskim, o powierzchni 91,66 m² (łącznie z budynkiem .gosp. 156,7 m²) , zrealizowany według projektu Dom w kruszczykach 14 ARCHON wraz z budynkiem gospodarczym o powierzchni 65,04 m² ...

Nidzica (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)

925 000 PLN (5 903 zł/m2)

4
2
156.7 m2
2025
15610245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22404206 15610245 Sprzedam działkę na Mazurach w Napiwodzie koło Nidzicy ( 7km) o powierzchni 3010m2Działka w przepięknej okolicy wokół lasów, pól, zleleni ... wymarzone miejsce na ziemi :)Działka nr 1647Działka rolna 6 klasa właściciel wystąpił o warunki zabudowy na...

Nidzica (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)

69 000 PLN

-
-
3010 m2
-
15610249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22404208 15610249 Sprzedam działkę na Mazurach o powierzchni 3010m2 w miejscowości Napiwoda 7km od Nidzicy Działka w przepięknej okolicy wokół lasów, pól, wokół dużo zieleni ... wymarzone miejsce na ziemi :) z dala od miejskiego zgiełku, z dobrym dojazdem do dróg kraj...

Nidzica (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)

69 000 PLN

-
-
3010 m2
-