• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Niemcz

Znalezionych ofert: 47

15778422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas! Wyjatkowa działka w Niemczu! 25751419 15778422 Wyjątkowa działka budowlana w prestiżowej dzielnicy Niemcz.Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 2037 mkw., położoną w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych lokalizacji — w samym sercu Niemcza.Zgodnie z zapisami planu ogólnego, nieruch...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

1 222 200 PLN

-
-
2037 m2
-
15630164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ekskluzywne mieszkanie w Niemczu z dużym balkonem 22843619 15630164 Ekskluzywne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 79,92m w tym przestronny balkon o powierzchni 16,92 m², usytuowane w prestiżowej inwestycji o wyjątkowym standardzie wykończenia. Budynek wyróżnia się nowoczesną architekturą i na...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

675 570 PLN (10 556 zł/m2)

3
1
64 m2
2024
15798641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26177851 15798641 Komfortowa willa na sprzedaż w Niemczu - wyjątkowa lokalizacja, najwyższy standard, gotowa do wprowadzenia. Na sprzedaż prezentujemy piękną, wolnostojącą willę położoną w prestiżowej i spokojnej części Niemcza, w sąsiedztwie nowych domów jedn...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

2 800 000 PLN (10 370 zł/m2)

5
-
270 m2
-
15779823 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PREMIUM-NOWE 2 POKOJOWE NIEMCZ BEZ PROWIZJI I PCC 25789840 15779823 LokalizacjaInwestycja  zlokalizowana jest w miejscowości Niemcz (gmina Osielsko) - tuż pod Bydgoszczą, co daje komfort spokojnej, zielonej okolicy przy jednoczesnym dobrym połączeniu z miastem. Rynek Pierwotny- KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC ORAZ PRO...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

481 601 PLN (11 746 zł/m2)

2
2
41 m2
2026
15779824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PREMIUM-NOWE 2 POKOJOWE NIEMCZ BEZ PROWIZJI I PCC 25789841 15779824 LokalizacjaInwestycja  zlokalizowana jest w miejscowości Niemcz (gmina Osielsko) - tuż pod Bydgoszczą, co daje komfort spokojnej, zielonej okolicy przy jednoczesnym dobrym połączeniu z miastem. Rynek Pierwotny- KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC ORAZ PRO...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

512 803 PLN (11 396 zł/m2)

2
2
45 m2
2026
15535514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
38,6m2 nowa inwestycja w Niemczu! 20728778 15535514 Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,57m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w Niemczu.Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze czterokondygnacyjnego apartamentowca.Teren inwestycji st...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

451 269 PLN (11 876 zł/m2)

2
1
38 m2
2026
15774842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
61m2 nowa inwestycja w Niemczu! 25659621 15774842 Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,76m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w Niemczu.Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze czterokondygnacyjnego apartamentowca.Teren inwestycji stan...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

644 056 PLN (10 734 zł/m2)

3
1
60 m2
2026
15771658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom w Niemczu, garaż 2 stanowiska 25591345 15771658 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu nowoczesnego domu znajdującego się przy ulicy Smukalskiej w Niemczu wybudowanego w 2007 roku.Bardzo dobre doświetlenie oraz cisza ze względu na lokalizację będzie cieszyć przyszłych właścicieli.Na powi...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

1 490 000 PLN (5 210 zł/m2)

7
2
286 m2
2007
15482842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19551961 15482842 Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Zapraszam do współpracy. Na sprzedaż świetne, ciekawe i nowoczesne mieszkanie z antresolą w Niemczu za 549000 do negocjacji. Cena 549 000 zawiera: wyposażenie mieszkania, komórkę lokatorską i miejsce p...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

549 000 PLN (9 804 zł/m2)

2
-
56 m2
2020
15600059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22188933 15600059 Na sprzedaż działka budowlana 990m2 w Niemczu za 346000. Istnieje PZP. Cisza, spokój. Można pobudować dom jednorodzinny lub bliźniak. Okolica Olimpijczyków. Media obok działki-prąd, woda. Wymiary około 26x37 Kanalizacja na tą chwilę trzeba zbud...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

346 000 PLN

-
-
990 m2
-
15405155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17805922 15405155 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 90,4 m², położonego w malowniczej miejscowości Niemcz. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort, przestrzeń i doskonałą lokalizację. Opis ...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

870 000 PLN (9 667 zł/m2)

3
-
90 m2
-