• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Nieporęt

Znalezionych ofert: 28

15841112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26787950 15841112 Segment posiada 5 pokoi, pow. 124,80mkw położony jest na pięknej działce o pow. 229,68mkw w bryle budynku garaż oraz miejsca postojowe przy domu okna tarasowe na ogród przesuwne Energooszczędne segmenty z pompą ciepła wyróżniają się Designem i wspa...

Nieporęt (Kąty węgierskie) (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

899 000 PLN (7 250 zł/m2)

5
2
124 m2
2025
15841167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26787949 15841167 Piękny Dom w zabudowie bliźniaczej , 3 kondygnacja powierzchnia użytkowa 148,66 + poddasze 74mkw działka 384mkw Doskonałe wykonanie budynku piękne położenie. ATUT:okna tarasowe przesuwne - HS salony z tarasami i ogrodem głównym położone na skraju ...

Nieporęt (Kąty węgierskie) (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

1 149 000 PLN (5 176 zł/m2)

6
2
222 m2
2025
15500866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 19944305 15500866 Izabelin koło Nieporętu - atrakcyjna działka pod budowę domu jednorodzinnego z możliwością budowy domu dwulokalowego (bliźniaka) dla rodziny zmęczonej hałasem, korkami i zgiełkiem dużego miasta. Działka jest położona na spokojnym osiedlu pod Nieporęt...

Nieporęt (Izabelin) (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

468 000 PLN (551 zł/m2)

-
-
850 m2
-
15500452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 19938229 15500452 Izabelin koło Nieporętu - atrakcyjna działka pod budowę domu jednorodzinnego z możliwością budowy domu dwulokalowego (bliźniaka) dla rodziny zmęczonej hałasem, korkami i zgiełkiem dużego miasta. Działka jest położona na spokojnym osiedlu pod Nieporęt...

Nieporęt (Izabelin) (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

412 000 PLN (549 zł/m2)

-
-
750 m2
-
15879223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27610907 15879223 Na sprzedaż wyjątkowy Dom pod Dębem. Doskonała lokalizacja, w centrum Stanisławowa Pierwszego, przy ul. Swingowej. Tu rzadko pojawiają się domy na sprzedaż. A jeszcze rzadziej w tak atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy - tylko 5.652 zł!Ten dom to prz...

Nieporęt (Stanisławów pierwszy) (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

1 950 000 PLN (5 652 zł/m2)

6
3
345 m2
2025
15853752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27058718 15853752 Wrócił do sprzedaży OSTATNI dom wolnostojący parterowy z garażem piękna działka o pow. 791mkw nie musisz chodzić po schodachOKAZJA !! Osiedle Domów Wolnostojących Parterowych PROMYK II Etap Projekt bardzo przemyślany i niezwykle funkcjonalny. Cha...

Nieporęt (Stanisławów pierwszy) (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

1 199 900 PLN (8 758 zł/m2)

4
2
137 m2
2026
15864329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27266063 15864329 Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący o powierzchni 197,8 mkw. na działce 825 mkw. w Michałowie-Grabinie k. Warszawy, „Osiedle Grabina”.Jeśli szukasz komfortowego, parterowego domu w zieleni, z prywatnym ogrodem i szybkim dojazde...

Nieporęt (Michałów-grabina) (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

1 499 000 PLN (7 609 zł/m2)

3
1
197 m2
1994
15855895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27077552 15855895 Niepowtarzalna oferta  dom 7 pokoi, w zielonej części Nieporętu. Nieruchomość świetnie skomunikowana z Warszawą. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń to pełny komfort  i wygoda użytkowania. Ogródek kominek, garaż i pokój rekreacyjny na poddaszu, stwarza ...

Nieporęt (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

965 000 PLN (5 920 zł/m2)

7
2
163 m2
2026
15855896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27077553 15855896 Niepowtarzalna oferta  dom 7 pokoi, w zielonej części Nieporętu. Nieruchomość świetnie skomunikowana z Warszawą. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń to pełny komfort  i wygoda użytkowania. Ogródek kominek, garaż i pokój rekreacyjny na poddaszu, stwarza ...

Nieporęt (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

965 000 PLN (5 957 zł/m2)

7
2
162 m2
2026
15860630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27182905 15860630 Nie pobieram wynagrodzenia od Kupującego.Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana, z MPZP, blisko Warszawy, położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji nad Jeziorem Zegrzyńskim- w Nieporęcie, powiat Legionowo, przy ulicy Maciejki. Ta wewnę...

Nieporęt (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

470 000 PLN

-
-
1122 m2
-
15677446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zalew Zegrzyński Nowy Dom Premium Nieporęt 23790369 15677446 Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nowo wybudowanego domu w standardzie PREMIUM, położonego w malowniczym Nieporęcie - zaledwie kilka minut spacerem od Zalewu Zegrzyńskiego i stacji Szybkiej Kolei Miejskiej. Idealna lokalizacja d...

Nieporęt (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

1 390 000 PLN (7 722 zł/m2)

4
2
180 m2
2025
15727194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24712740 15727194 Atrakcyjna działka inwestycyjna 2000 m² - główna arteria, dynamiczna okolica! Świetna lokalizacja z ogromnym potencjałem. Działka położona przy głównej arterii komunikacyjnej, w intensywnie rozwijającej się okolicy. Idealna pod budowę apa...

Nieporęt (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

879 000 PLN

-
-
2000 m2
-