• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Nowa Wieś Mała

Znalezionych ofert: 89

15118363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 10255144 15118363 Nowa Wieś  koło Grudziądza Biuro Nieruchomości BANAŚ posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 910 m2 , położoną w miejscowości Nowa Wieś , gmina Grudziądz gdzie mamy niższe podatki. Działka z możliwością zabudowy budynku...

Nowa Wieś (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

160 000 PLN (176 zł/m2)

-
-
910 m2
-
15705287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 24277751 15705287 Na sprzedaż kompleks atrakcyjnych działek objętych miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo rekreacji indywidualnej.Teren 5,6ha o płaskim ukształtowaniu podzielony jest na 76 działek rekreacji indywidualnej, z czego część pos...

Nowa Wieś (Kujawsko-Pomorskie, gm. Jabłonowo Pomorskie)

3 174 690 PLN (115 zł/m2)

-
-
27606 m2
-
15795696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie bezczynszowe - ogród, garaż, 2 piwnice 26101998 15795696 Mieszkanie 84 m² + duży garaż i aż 2 piwnice (+ 61,30 m²) Nowa Wieś koło Iławy Cicha i zielona okolicaNa sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 84 m² (145,3 m² powierzchni całkowitej) , położone w budynku dwu-lokalowym,...

Nowa Wieś (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

589 000 PLN (4 062 zł/m2)

3
1
145 m2
2002
15878935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
dom na ogrodzonym osiedlu ! 27602814 15878935 MAMY DO ZAPROPONOWANIA 3 NOWOCZESNE DOMY W STANIE DEWELOPERSKIM - W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ. KAŻDY DOM MA TAKI SAM WYMAR I CENĘ. DO WYBORU JEST ROZMIAR DZIAŁKI (każda działka ma oddzielną księgę wieczystą).KAŻDY DOM JEST: nowoczesny, 2 kondygnacyjny w z...

Nowa Wieś Lęborska (Pomorskie, gm. Nowa Wieś Lęborska)

499 000 PLN (4 752 zł/m2)

5
2
105 m2
2023
15131551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 10557174 15131551 Trzypokojowy, uroczy domek bezpośrednio nad stawem z pięknym tarasem, dobra komunikacja z Warszawą. Uroczy, klimatyczny bliźniak o powierzchni 126 metrów kwadratowych, znajdujący się bezpośrednio nad stawem. Mury doskonale trzymają ciepło zimą, a la...

Nowa Wieś (Mazowieckie, gm. Warka)

499 000 PLN (4 455 zł/m2)

2
-
112 m2
1989
15427229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjne działki pod zabudowę lub inwestycję 18321924 15427229 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATRAKCYJNIE POŁOŻONE DZIAŁKI pod zabudowę lub inwestycje.Oferta kompleksu czterech działek pod zabudowę lub inwestycję. Nie ma możliwości zakupu pojedynczych działek.Dzia...

Nowa Wieś Lęborska (Pomorskie, gm. Nowa Wieś Lęborska)

785 000 PLN

-
-
4364 m2
-
15864325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27266166 15864325 Oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 1,4951 ha, położoną przy granicy Dobrego Miasta. Działka ma w większości III klasę ziemi, częściowo jest porośnięta drzewami i ma oczko wodne. Jest możliwa na niej zabudowa mieszkalna zagrodowa. Działka...

Nowa Wieś Mała (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dobre Miasto)

120 000 PLN

-
-
14951 m2
-
15434712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18459024 15434712 Na sprzedaż działka budowlana o łącznej pow. 3282 m2. Składa się z 3 działek: 1187 m2 + 1888 m2 + 207 m2Teren objęty jest MPZP, który stanowi budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne i rekreacji indywidualnej.Na działce jest wyłącznie prąd.Woda i kanal...

Nowa Wieś (Mazowieckie, gm. Serock)

295 000 PLN (90 zł/m2)

-
-
3282 m2
-
15863104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27238448 15863104 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 9097 m², położoną w miejscowości Nowa Wieś Lęborska (nr 4465), w dynamicznie rozwijającej się okolicy, z doskonałym dostępem komunikacyjnym. Działka z MPZP.Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej...

Nowa Wieś Lęborska (Pomorskie, gm. Nowa Wieś Lęborska)

190 000 PLN

-
-
9097 m2
-
15864273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27264982 15864273 Działka Budowlana Na Wzgórzu w Nowej Wsi MalborskiejPowierzchnia: 1250 m²Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Nowa Wieś Malborska, na pięknym wzgórzu. Ta działka o powierzchni 1250 m² stanowi doskonałą...

Nowa Wieś Malborska, Na Wzgórzu

139 000 PLN (111 zł/m2)

-
-
1250 m2
-
15864169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27264951 15864169 OfertaAtrakcyjne działki budowlane w Malborku przy ul. Kasztanowej – jedyne 99 000 zł!Na sprzedaż oferujemy kilka prostokątnych działek budowlanych położonych w spokojnej i rozwijającej się części Malborka – przy ul. Kasztanowej. Powierzchnie działek...

Nowa Wieś Malborska, Kasztanowa

99 000 PLN (80 zł/m2)

-
-
1243 m2
-
15863604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27253211 15863604 Do sprzedania działka budowlana Wielka Wieś gmina Łabowa. Do sprzedania działka w kształcie prostokąta przy drodze gminnej odchodzącej bezpośrednio od drogi krajowej nr 75 z Nowego Sącza w kierunku Krynicy. Teren objęty miejscowym planem zagospodar...

Nowa Wieś (Małopolskie, gm. Łabowa)

149 000 PLN

-
-
1112 m2
-