• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Nowy Dwór Gdański

Znalezionych ofert: 60

15875909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27527384 15875909 Oferta dla osób, które szukają przestronnego domu z dużym potencjałem! Dom zlokalizowany jest w Nowym Dworze, sypialni Zbąszynia , w którym parter jest już gotowy do zamieszkania, a poddasze czeka na adaptację. To świetna opcja, by wprowadzić się i r...

Nowy Dwór (Wielkopolskie, gm. Zbąszyń)

599 000 PLN (4 160 zł/m2)

4
1
144 m2
-
15716895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy Dwór Wejherowski - działka leśna 24522045 15716895 DZIAŁKA 1,4 ha Z PRYWATNYM LASEM - NOWY DWÓR WEJHEROWSKIMożliwość 4 podobnych, sąsiednich działek.Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 14064 m², położona w malowniczym Nowym Dworze Wejherowskim, w otoczeniu lasów i terenów zielonych.Nieruchom...

Nowy Dwór Wejherowski (Pomorskie, gm. Wejherowo)

351 600 PLN

-
-
14064 m2
-
15703352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy Dwór Wejherowski - działka budowlana 24248342 15703352 DZIAŁKA BUDOWLANA 3431 m² Z PRYWATNYM LASEM - NOWY DWÓR WEJHEROWSKIIdealna pod zabudowę jednorodzinną lub działalność agroturystyczną.Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3431 m², położona w malowniczym Nowym Dworze Wejherowskim, w ...

Nowy Dwór Wejherowski (Pomorskie, gm. Wejherowo)

360 000 PLN

-
-
3431 m2
-
15878248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ostatnie_ 4 pokoje_Ogródek_ Rekuperacja_30min W-wa 27591435 15878248 Ostatnie segmenty.Kameralne osiedle - wygodne domy w zabudowie szeregowej z parkingiem i ogródkiem.Nowy dwór Mazowiecki - do Centrum Warszawy 30 min autem, 7 minut spacerem do stacji PKP i 36 minut koleją.Bez podatku PCC i bez prowizji Segment środko...

Nowy Dwór Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Nowy Dwór Mazowiecki)

719 000 PLN (7 337 zł/m2)

4
2
98 m2
2025
15872090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokojowe_Ogródek_ Rekuperacja_30 min W-wa 27485288 15872090 Nowa Inwestycja w Nowym Dworze MazowieckimBez PCC i prowizjiWygodne dwupoziomowe mieszkania z ogródkami na kameralnym osiedlu.Szybka i sprawna komunikacja do Stolicy - 7 minut spacerem do stacji PKP i 36 minut koleją do Centrum, 30 minut autem (poza ...

632 000 PLN (10 533 zł/m2)

4
1
60 m2
2025
15888181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokojowe 70 m2_ Rekuperacja_30 min do W-wy 27805636 15888181 Nowa Inwestycja w Nowym Dworze MazowieckimBez PCC i prowizjiWygodne dwupoziomowe mieszkania na kameralnym osiedlu.Szybka i sprawna komunikacja do Stolicy - 7 minut spacerem do stacji PKP i 36 minut koleją do Centrum, 30 minut autem (poza godzinami sz...

661 970 PLN (9 457 zł/m2)

4
3
70 m2
2026
15819620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment skrajny_4 pokoje + Ogródek + Rekuperacja 26589332 15819620 Kameralne osiedle w Nowym Dworze Mazowieckim- wygodne domy w zabudowie szeregowej,Do Centrum Warszawy 30 min autem, 7 minut spacerem do stacji PKP i 36 minut koleją.Segment skrajny o powierzchni 98 m2 z ogródkiem ok. 60 m2.Dom w stanie deweloperskimB...

759 000 PLN (7 745 zł/m2)

4
2
98 m2
2025
14507279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 136844 14507279 4 ha 5000 m2 - duża działka rolna w Nowym Dworze pod Ornetą Oferujemy do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 4,5 ha, położoną w miejscowości Nowy Dwór, w odległości 2 km od Ornety.Płaski teren w kształcie prostokąta znajduje się w bezpośrednim sąsi...

Nowy Dwór (Warmińsko-Mazurskie, gm. Orneta)

449 000 PLN (10 zł/m2)

-
-
45000 m2
-
14495132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 131143 14495132 1ha 9547m2 - działka w Nowym Dworze pod Ornetą z budynkami produkcyjno-magazynowo-garażowymi Oferujemy interesującą, zabudowaną działkę o powierzchni 1ha 9547m2, położoną w Nowym Dworze. Nieruchomość znajduje się zaledwie 2 km od Ornety i posiada bez...

Nowy Dwór (Warmińsko-Mazurskie, gm. Orneta)

350 000 PLN (18 zł/m2)

-
-
19547 m2
-
15893198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27903304 15893198 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam wykończony segment z widokiem na zieleń, z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi, na osiedlu graniczącym z lasem (Natura 2000).Najważniejsze cechy nieruchomości:• Funkcjonalny układParter tworzy otwarta, p...

1 050 000 PLN (12 500 zł/m2)

4
-
84 m2
2020
15383165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 17319618 15383165 Ten dom jest naprawdę wyjątkowy. W idealnym stanie, urządzony w nowoczesnym stylu. PEREŁKA Sprzedawany z pełnym wyposażeniem (meble w cenie).Ten dom mogą kupić obcokrajowcy. Dom wybudowany w 2018 r. w zabudowie bliźniaczej o pow. 99 mkw. posadowiony ...

1 250 000 PLN (12 755 zł/m2)

4
2
98 m2
2018
15581865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 21813450 15581865 Apartament o powierzchni 148 m2, dwupoziomowy w budynku dwulokalowym. Stan developerski. Bezczynszowy, w zabytkowym budynku kuźni, z 1900 roku na terenie Twierdzy Modlin. Przebudowa i adaptacja w 2024 roku. Wyodrębniono dwa lokale: 148 m2 i 84 m2. ...

Nowy Dwór Mazowiecki (Modlin-twierdza) (Mazowieckie, gm. Nowy Dwór Mazowiecki)

1 480 000 PLN (10 000 zł/m2)

5
-
148 m2
2024