• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Nowy Dwór Wejherowski

Znalezionych ofert: 60

15627997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22792565 15627997 Zainteresowanych prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz umówienia spotkania, podczas którego będziemy mogli omówić wszystkie aspekty tej inwestycji. Nie przegap okazji na zabezpieczenie swojej przyszłości finansowej poprzez ...

Nowy Dwór Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Nowy Dwór Mazowiecki)

950 000 PLN (3 958 zł/m2)

3
2
240 m2
2011
14779401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży dom- możliwe 3 osobne mieszkania! 115730 14779401 Dom idealny dla dużej rodziny wielopokoleniowej, ceniącej dogodną lokalizację wraz z ciszą i spokojem!Możliwość stworzenia 3 osobnych mieszkań! Idealne miejsce do zamieszkania lub pod inwestycje!LOKALIZACJA:Dom położony w Nowym Dworze Gdański w ciche...

Nowy Dwór Gdański (Pomorskie, gm. Nowy Dwór Gdański)

724 999 PLN (3 571 zł/m2)

8
2
203 m2
1985
15553284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21043932 15553284 Na sprzedaż działka budowlana położona w Nowym Dworze blisko Jeziora Kamionkowskiego z rozpoczętą budową. Idealne miejsce na  wymarzony dom z dala od miejskiego zgiełku i hałasu.Działka o powierzchni 1062 m, w kształcie trapezu. Wod...

Nowy Dwór (Kujawsko-Pomorskie, gm. Kowalewo Pomorskie)

100 000 PLN

-
-
1062 m2
-
15640519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23066855 15640519 Szukasz rozkładowego, klimatycznego mieszkania na ogrodzonym terenie z dala od miejskiego zgiełku a jednocześnie z szybkim dojazdem do Warszawy? Lubisz latem korzystać z uroków natury, ciszy, a jednocześnie mieć nieopodal dostęp do Narwi lub...

589 000 PLN (11 393 zł/m2)

2
1
51.7 m2
2016
15471365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19306028 15471365 Zapraszam do kontaktu w celu umówienia oglądania tej wyjątkowej nieruchomości. Nie przegap okazji, by zamieszkać w miejscu, które będzie dla Ciebie oazą spokoju i komfortu w codziennym życiu. Lokalizacja mieszkania gwarantuje łatwy dostęp do infrastr...

480 000 PLN (9 412 zł/m2)

3
1
51 m2
1980
15439464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam dom w miejscowości Nowy Dwór Elbląski 18581898 15439464 NA SPRZEDAŻ Dom - Nowy Dwór Elbląski, gmina Gronowo Elbląskie Powierzchnia domu: 76 m2 Powierzchnia działki: 2719 m2 dwie działki Dom w zabudowie bliźniaczej z 1962 roku położony na działce o powierzchni: 2719 m2, w spokojnej okolicy Nowego Dworu...

Nowy Dwór Elbląski, Nowy Dwór Elbląski (osada)

319 000 PLN (4 197 zł/m2)

3
1
76 m2
1962
15599604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22175289 15599604 Zamieszkaj w Nowym Dworze Gdańskim, popularnej miejscowości łączącej centrum Polski z plażami Mierzei Wiślanej. Nowy Dwór Gdański to niewielkie miasteczko z niespełna 10 tys. mieszkańców.  Przez Nowy Dwór Gdański prowadzi główna dro...

Nowy Dwór Gdański (Pomorskie, gm. Nowy Dwór Gdański)

438 515 PLN (8 500 zł/m2)

3
1
51.59 m2
2025
15599601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22175191 15599601 Zamieszkaj w Nowym Dworze Gdańskim, popularnej miejscowości łączącej centrum Polski z plażami Mierzei Wiślanej. Nowy Dwór Gdański to niewielkie miasteczko z niespełna 10 tys. mieszkańców.  Przez Nowy Dwór Gdański prowadzi główna dro...

Nowy Dwór Gdański (Pomorskie, gm. Nowy Dwór Gdański)

495 772 PLN (8 200 zł/m2)

3
1
60.46 m2
2025
15614681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22502368 15614681 Jeśli szukasz mieszkania, którego lokalizacja zapewni komfort życia, to ta oferta będzie idealna dla Ciebie!OpisZapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 4-pokojowego, rozkładowego mieszkania na trzecim piętrze, w budynku z 1990 r. us...

699 000 PLN (9 292 zł/m2)

4
1
75.23 m2
1990
13026810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 1334203 13026810 Otoczenie to 1,2 ha wygrodzona działka z pełną infrastrukturą techniczną. Dom zbudowany przez górali. Wykończony w oryginalnym stylu z litego drewna. Niezwykle ciepły. Na parterze przestronny salon i kuchnia z jadalnią, wc i kotłownia węglowa. Na po...

Nowy Dwór (Łódzkie, gm. Nowy Kawęczyn)

1 340 000 PLN (7 528 zł/m2)

4
1
178 m2
2010
15180510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 11853049 15180510 Piękna działka nad jeziorem Brajnickim. Oddalona od jeziora około 100 metrów a do plaży około 300 metrów. Plaża przy ośrodku wypoczynkowym gdzie jest wypożyczalnia sprzętu pływającego. Jezioro brajnickie jest tuż obok jeziora Sw...

Nowy Dwór (Warmińsko-Mazurskie, gm. Jedwabno)

185 000 PLN

-
-
1050 m2
-
15861485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne 2-pok. z ogródkiem i tarasem – gotowe do zamieszkania 0%PCC 27207136 15861485 Atrakcyjne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem – wysoki standard, gotowe do zamieszkania. Nowe budownictwo (2025) – zostań pierwszym właścicielem! Dwu­pokojowe mieszkanie w Nowym Dworze Mazowieckim Najważniejsze atuty: wysoki s...

Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Rtm. Witolda Pileckiego 94a

525 000 PLN (14 487 zł/m2)

2
1
36.24 m2
2025