• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Oława

Znalezionych ofert: 17

15863851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27257597 15863851 Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego, dobrze doświetlonego mieszkania w centralnej części Oławy. Lokalizacja zapewniająca dogodną komunikację autobusową z głównymi arteriami miasta.Opiekun oferty:Renata Mayertel. 602 101 602Otoczenie ni...

Oława (Dolnośląskie, gm. Oława)

465 000 PLN (11 625 zł/m2)

2
1
40 m2
1970
15812040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26458715 15812040 Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania w centralnej lokalizacji Oławy!Nieruchomość znajduje się w centralnej części Oławy, w lokalizacji zapewniającej dogodną komunikację z głównymi arteriami miasta.Opiekun oferty:Renata Mayert...

Oława (Dolnośląskie, gm. Oława)

299 000 PLN (8 543 zł/m2)

2
1
35 m2
1970
14876560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 3834030 14876560 Duży wolnostojący dom mieszkalno-usługowy w bardzo dobrym stanie technicznym!Na sprzedaż nieruchomość o wyjątkowych możliwościach adaptacyjnych, położona w spokojnej i zielonej części Oławy dzielnicy Zwierzyniec.To idealne miejsce zarówno do zamieszk...

Oława (Dolnośląskie, gm. Oława)

1 340 000 PLN (2 851 zł/m2)

3
4
470 m2
1954
15845090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26850803 15845090 Wyobraź sobie poranek. Dzieci jeszcze śpią, Ty stoisz na słonecznej loggii z kubkiem kawy i... cisza. Prawdziwa cisza spokojna ulica, zieleń dookoła, żadnego miejskiego zgiełku.A wieczorem? Salon zamienia się w centrum dowodzenia kolacja przy wspól...

Oława (Dolnośląskie, gm. Oława)

489 000 PLN (9 404 zł/m2)

3
1
52 m2
2010
15886102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 2 - pokojowe mieszkanie z ogródkiem! 27748166 15886102 Serdecznie zapraszamy do zakupu mieszkania o powierzchni 47,48m2, położonego na parterze, z niezależnym wejściem w spokojnej części Oławy przy ul. Korczaka. Nieruchomość składa się z: - Salonu z aneksem kuchennym (w pełni wyposażonym) i wyjściem na o...

Oława (Dolnośląskie, gm. Oława)

585 000 PLN (12 447 zł/m2)

2
-
47 m2
2019
15826511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom w Oławie Nowy Górnik z ogrodem 26620153 15826511 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, dom w zabudowie szeregowej w jednej z najlepszych lokalizacji w Oławie mieszczący się na ulicy Mickiewicza. Dom o powierzchni użytkowej 180 m² o przemyślanym układzie, 5 osobnych sypialni plus przestronny salon na ...

Oława (Górnik) (Dolnośląskie, gm. Oława)

990 000 PLN (3 808 zł/m2)

6
2
260 m2
1995
15766921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25514934 15766921 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSzukasz wyjątkowego miejsca do życia – wśród zieleni, ciszy i natury, a jednocześnie w wysokim standardzie? Ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie!Nowoczesny, energooszczędny dom wybudowany w 2021r. z naj...

Oława (Oława) (Dolnośląskie, gm. Oława)

1 980 000 PLN (8 426 zł/m2)

4
-
235 m2
2021
15869774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy do zamieszkania dom z ogrodem w centrum! 27408277 15869774 Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny, parterowy z użytkowym poddaszem oraz garażem w bryle budynku o powierzchni użytkowej 170,49 m²,posadowiony na działce o powierzchni 759 m².Dom wybudowany w technologii tradycyjnej z bloczków typu porotherm,...

Oława (Dolnośląskie, gm. Oława)

1 330 000 PLN (5 588 zł/m2)

5
2
238 m2
2001
15844744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie Oława Rynek 3 pokoje 48m2 26844633 15844744 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Rynku w Oławie mieszczące się na pierwszym piętrze z widokiem na Ratusz. Mieszkanie ma łączną powierzchnię 47,79 m² w którego w skład wchodzą:- Przedpokój - Duży salon z wyjściem na balkon- Pokój do którego przecho...

Oława (Dolnośląskie, gm. Oława)

395 000 PLN (8 404 zł/m2)

3
1
47 m2
-
15437885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18545776 15437885 Polecam do sprzedaży umeblowaną i wyposażoną nieruchomość turystyczną położoną bardzo blisko rzeki. Cztery domy całoroczne, 6 osobowe, drewniane, ocieplone pianą 20 cm, wyposażone w klimatyzację, ogrzewanie podłogowe (maty grzewcze). Każdy dom sk...

Oława (Dolnośląskie, gm. Oława)

1 990 000 PLN (8 652 zł/m2)

11
-
230 m2
-
15763027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25417779 15763027 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony w Oławie na osiedlu domów jednorodzinnych. Budynek 5-cio kondygnacyjny, kondygnacja co pół piętra z przyziemiem na poziomie -0,5. Ten układ zapewnia wygodne użytkowanie wszystkim domownikom, niezależ...

Oława (Dolnośląskie, gm. Oława)

1 170 000 PLN (5 680 zł/m2)

5
3
206 m2
2001
15766917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25514931 15766917 Twój azyl w sercu Oławy – Przestronny dom z magicznym ogrodem i dusząMarzysz o domu, który łączy miejską wygodę z atmosferą sielskiego spokoju? Przedstawiamy wyjątkowy dom szeregowy o powierzchni 220 m², 5pokoi , 2 łazienki, zlokalizowany w jednej z ...

Oława (Dolnośląskie, gm. Oława)

1 050 000 PLN (4 118 zł/m2)

5
2
255 m2
1995