• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Osiek

Znalezionych ofert: 24

15465117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19156187 15465117 Przedstawiam niepowtarzalną ofertę sprzedaży kompleksu mieszkaniowo-rekreacyjnego nad brzegiem jeziora w Osieku Nad Wisłą.Nieruchomość składa się z 2 geodezyjnych działek, które stanowią jedną, funkcjonalną całość terenu zagospodarowanego pod cele mi...

Osiek nad Wisłą (Kujawsko-Pomorskie, gm. Obrowo)

1 350 000 PLN (9 507 zł/m2)

3
1
142 m2
2007
15865439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z budynkami gospodarczymi na dużej działce 27300256 15865439 Na sprzedaż przestronna nieruchomość położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Osiek, zaledwie 10 km od Wieruszowa. To unikatowa oferta łącząca komfort domu jednorodzinnego z ogromnym potencjałem inwestycyjnym.Budynek mieszkalny - z 1995 roku p...

Osiek (Łódzkie, gm. Galewice)

850 000 PLN (4 250 zł/m2)

8
2
200 m2
1995
15655740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23393799 15655740 Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną znajdującą się w miejscowości Osiek (gmina Kostomłoty, powiat średzki).Powierzchnia działki liczy 3000 m2 o wymiarach ok 49 m x 59 m.Działka przeznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego po...

Osiek (Dolnośląskie, gm. Kostomłoty)

150 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15591986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
i jezioro i las - 2 w 1 na duuuużej działce 22017509 15591986 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Oferujemy na sprzedaż działkę położoną w województwie pomorskim, w powiecie starogardzkim, w gminie Osiek w miejscowości Osiek.ATU...

Osiek (Pomorskie, gm. Osiek)

178 000 PLN

-
-
12670 m2
-
15784545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
1.2ha Działka z Linią brzegową i MPZP Osiek 25855569 15784545 Działka 1.2ha  z MPZP Usługi-Turystyka z linią brzegową Osiek Bory TucholskieWitam Serdecznie.Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt zaprezentować Państwu na sprzedaż  Unikatową Działkę pod zabudowę turystyczno-usługową z linia brzegową(nr 364)o ...

Osiek (Pomorskie, gm. Osiek)

599 000 PLN

-
-
10197 m2
-
15345479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 16390109 15345479 Atrakcyjna działka o pow. 4800 m2 zlokalizowana w dolinie Noteci z dojazdem z drogi gruntowej (droga asfaltowa oraz najbliższe zabudowania w odległości ok. 850 m). W najbliższym sąsiedztwie przedmiotowej działki znajdują się tereny rolne (łąki i pas...

Osiek nad Notecią (Wielkopolskie, gm. Wyrzysk)

39 000 PLN

-
-
4800 m2
-
15345482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 16390108 15345482 Atrakcyjna działka o pow. 8800 m2 zlokalizowana w dolinie Noteci z dojazdem z drogi gruntowej (droga asfaltowa oraz najbliższe zabudowania w odległości ok. 850 m).W najbliższym sąsiedztwie przedmiotowej działki znajdują się tereny rolne (łąki i past...

Osiek nad Notecią (Wielkopolskie, gm. Wyrzysk)

59 000 PLN

-
-
8800 m2
-
14609704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 4790953 14609704 Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 1 ha położoną w miejscowości Udzierz , gm. Osiek nad samym Jeziorem Rezerwat Udzierz.. Dobry dojazd z Gdańska A1 zjazd na Kopytkowo około 1 godziny.Działka o powierzchni m2 – 1...

Osiek (Pomorskie, gm. Osiek)

749 000 PLN

-
-
10408 m2
-
15153450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka blisko jeziora Słone 11103242 15153450 DZIAŁKA W SERCU KOCIEWIA PRZY JEZIORZE SŁONE,OZNACZONA JAKO ŁĄKI VI kategorii, nr działki 583DO DZIAŁKI PROWADZI DROGA POLNA LOKALIZACJAGmina Osiek to malownicza, turystyczna gmina położona w południowej części województwa pomorskiego, w powiecie sta...

Osiek (Pomorskie, gm. Osiek)

90 000 PLN

-
-
481 m2
-
15153458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka w Gminie Osiek 11103241 15153458 DZIAŁKA PRZY JEZIORZE SŁONE, OZNACZONA JAKO ŁĄKI VI kategoriiDO DZIAŁKI PROWADZI DROGA POLNA CENA OKAZYJNALOKALIZACJAGmina Osiek to malownicza, turystyczna gmina położona w południowej części województwa pomorskiego, w powiecie starogardzkim. Mieści ...

Osiek (Pomorskie, gm. Osiek)

80 000 PLN

-
-
428 m2
-
15540288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczne siedlisko 3 ha w Osieku 20832344 15540288 Przedstawiam do sprzedaży siedlisko o powierzchni 32 750 m2  w jednym kawałku, położone w Osieku, w powiecie staszowskim, województwo świętokrzyskie. Wjazd na teren bezpośrednio z drogi asfaltowej, w skład siedliska wchodzą 2 budynki z lat 70-tych :-...

Osiek (Świętokrzyskie, gm. Osiek)

320 000 PLN

-
-
32750 m2
-
15427323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18323222 15427323 Bardzo ładny dom w zacisznym miejscu w Osieku. Do dyspozycji mamy trzy pokoje, salon 100 m2, dwie kuchnie, łazienki z wc. Wszystko gustownie wyremontowane do wprowadzenia od zaraz. Zagospodarowane miejsca na wypoczynek, odizolowane od sąsiedztwa. Ogr...

Osiek (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

650 000 PLN (3 250 zł/m2)

5
-
200 m2
1924