• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Piła Zamość

Znalezionych ofert: 25

15835164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26730170 15835164 *** OFERTA BEZPOŚREDNIA *** Na sprzedaż eleganckie i stylowe, w pełni wykończone mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na osiedlu Zamość - jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Piły. Mieszkanie zostało wykończone i urządzone z dbałością o ka...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

579 000 PLN (9 047 zł/m2)

3
-
64 m2
-
15712121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24415588 15712121 Na SPRZEDAŻ 2 - POKOJOWE MIESZKANIE, pow. 38 m 2 , II piętro, balkon Piła, osiedle ZAMOŚĆ Mieszkanie po remoncie - 2 pokojowe o pow. 38 m 2 , usytuowane na drugim piętrze, z balkonem. Mieszkanie zadbane, słoneczne w bardzo dobrej lokalizacji ...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

279 000 PLN (7 342 zł/m2)

2
-
38 m2
1970
15854014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27069334 15854014 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Piła, ul. Dąbrowskiego Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,20 m² , zlokalizowanego na os. Zamość ul. Dąbrowskiego...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

455 000 PLN (9 479 zł/m2)

3
-
48 m2
1980
15846999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26898830 15846999 NA SPRZEDAŻ LOKAL UŻYTKOWY O POW. 36,5m2 PIŁA - ZAMOŚĆ Tytułem oferty jest lokal przy ul. Roosevelta. W sąsiedztwie znajdują się liczne lokale handlowe i usługowe. Główna sala o pow. 32,67m2, toaleta o pow. 1,53m2 + pomieszcz...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

199 000 PLN (5 528 zł/m2)

11
-
36 m2
-
15842543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26805451 15842543 ŚWIETNA LOKALIZACJA - GŁÓWNA I RUCHLIWA ULICA MIASTA Piła, ul. BYDGOSKA LOKAL WOLNY od ZARAZ Lokal użytkowy o powierzchni 89 m.kw. usytuowany w parterze głównego ciągu handlowo usługowego To doskonała propozycja TYCH, którzy cenią sobie...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

549 000 PLN (6 169 zł/m2)

11
-
89 m2
1992
15807472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26366210 15807472 Piła - Zamość Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60,3m2 Nieruchomość położona w wieżowcu na 10p. Balkon oraz piwnica NIESAMOWITY WIDOK na panoramę miasta oraz stadion żużlowy Na podłodze panele, wykładzina PCV, terakota. S...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

359 000 PLN (5 983 zł/m2)

3
-
60 m2
1970
15628241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22802588 15628241 Piła - Zamość MIESZKANIE 4 POKOJOWE - ul. Roosevelta NA SPRZEDAŻ. Przedmiotem oferty jest PRZESTRONNE mieszkanie 4 pokojowe o pow. 89,5m2 usytuowane na III piętrze w bloku z balkonem MIESZKANIE Z KLIMATEM!! PO REMONCIE !! FUNKCJONALNY UK...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

599 000 PLN (6 730 zł/m2)

4
-
89 m2
-
15624953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22710873 15624953 Piła - Zamość GRATKA DLA INWESTORÓW !!! ŚWIETNA LOKALIZACJA !!! Przedmiotem oferty działka gruntu (użytkowanie wieczyste) o pow. 486m2 na której znajduje się budynek użytkowy po starej hydroforni o pow. ok. 53m2 Budynek...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

290 000 PLN

-
-
486 m2
-
15651734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23347828 15651734 Piła - Zamość ul. Witosa Na sprzedaż kawalerka o pow. 27,19m2 położona w kamienicy w bardzo lubianej dzielnicy miasta Mieszkanie znajduje się na parterze Wysokość pomieszczeń 3,10m2 Stolarka okienna PCV, na podłodze panele oraz terakota. W łazien...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

189 000 PLN (7 000 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15497195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 19873638 15497195 Na sprzedaż nieruchomość komercyjna - centrum Piły - pow. 836 m2! Duży potencjał inwestycyjny - idealne pod gastronomię, hotelarstwo, kancelarie adwokackie, klinikę, gabinety, prywatne szkoły czy pałac ślubów. Stylowy budynek...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

3 800 000 PLN (4 545 zł/m2)

11
-
836 m2
-
15815599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26599679 15815599 Dwupoziomowe mieszkanie na Osiedlu Zamość! 3 pokoje, pow. 64,7 m 2 , 2 łazienki, 2 balkony! Nieruchomość zlokalizowana na ul. Roosevelta. W pobliżu szkoła, przychodnia, apteka, "mały ryneczek" i inne udogodnienia. Wok&oa...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

454 000 PLN (7 094 zł/m2)

3
-
64 m2
-
15709709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24360598 15709709 Oferujemy na sprzedaż jasne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,43 m², położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku na spokojnym, a jednocześnie świetnie skomunikowanym osiedlu Zamość w Pile.To mieszkanie to: 47,43 m² - powierzchni 3 u...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

285 000 PLN (6 009 zł/m2)

3
1
47.43 m2
-