• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Piła

Znalezionych ofert: 224

15883396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfort i panorama 4 pokojowe mieszkanie Piła 27675081 15883396 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 80,81 m², zlokalizowane w Pile, idealne dla osób poszukujących nieruchomości z potencjałem do własnej aranżacji.Lokal składa się z czterech ustawnych pokoi, co daje szerokie możliwości dostosowania prz...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

410 000 PLN (5 125 zł/m2)

4
1
80 m2
1980
15889947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27864955 15889947 Na sprzedaż atrakcyjnie usytuowana działka budowlana na osiedlu Koszyce w Pile o pow. 2519 m 2 OBNIŻKA CENY!!! Jeśli szukasz spokojnego i cichego miejsca na budowę swojego domu, to ta oferta jest dla Ciebie. Działka o powierzchni 2519 m2 ...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

475 000 PLN

-
-
2519 m2
-
15813672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26563236 15813672 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużą loggią Piła, os. Staszyce, ul. Rogozińska Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 35,75 m² , położone na spokojnym i zielonym osiedlu Staszyce w Pile. Lokal znajduj...

Piła (Staszyce) (Wielkopolskie, gm. Piła)

249 000 PLN (7 114 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15888807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27826710 15888807 3-pokojowe mieszkanie Zielona Dolina w Pile garaż w budynku I piętro winda Istnieje możliwość dokupienia garażu znajdującego się w bryle budynku w cenie 75 000 zł - rozwiązanie, które znacząco podnosi komfort codziennego życia...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

539 000 PLN (8 292 zł/m2)

3
-
65 m2
2010
15803625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26299638 15803625 Mieszkanie 2 - pokojowe ok. 37 m² - Osiedle Górne Z dużą loggią, osobną kuchnią i potencjałem aranżacyjnym. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 37 m², położone na 4. piętrze ...

Piła (Osiedle górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

217 000 PLN (6 200 zł/m2)

2
-
35 m2
1990
14746880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 15603 14746880 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W PILE OSIEDLE LOTNIKÓW II, UL. KOŁOBRZESKA Kawalerka z oknem tarasowym i barierką o pow. 29,37m2, III piętro o następującym układzie pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym o pow. 22,18m2 łazienka...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

252 582 PLN (8 710 zł/m2)

1
-
29 m2
2022
15802094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26255821 15802094 Nowe, wykończone 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Górnym - wprowadzasz się od razu! Jeśli szukasz mieszkania, które nie wymaga remontów ani tygodni planowania - to jest oferta, którą naprawdę warto ...

Piła (Osiedle górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

572 755 PLN (9 546 zł/m2)

3
-
60 m2
2025
14740866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15601 14740866 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W PILE OSIEDLE LOTNIKÓW II, UL. KOŁOBRZESKA Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o pow. 72,22m2, II piętro o następującym układzie pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym o pow. 36,2m2 pokoje o pow.: 1...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

577 760 PLN (8 024 zł/m2)

3
-
72 m2
2022
15271058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14352797 15271058 Przestronne mieszkanie 3-pokojowe w stylowej kamienicy z 1938 r. - Centrum Piły - 91,97 m² Na sprzedaż oferuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 91,97 m² , usytuowane w przedwojennej kamienicy w sercu Piły, przy ul. Śr&a...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

399 000 PLN (4 385 zł/m2)

3
-
91 m2
-
14698005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15573 14698005 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W PILE OSIEDLE LOTNIKÓW II, UL. KOŁOBRZESKA Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 72,21m2 z balkonem, I piętro o następującym układzie pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym o pow. 36,27m2 pokoje o pow. 10...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

570 459 PLN (7 923 zł/m2)

3
-
72 m2
2022
14718450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15581 14718450 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W PILE OSIEDLE LOTNIKÓW II, UL. KOŁOBRZESKA Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o pow. 60,42m2, I piętro o następującym układzie pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym o pow. 28,74m2+9,63m2+9,68m2 ła...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

543 780 PLN (9 063 zł/m2)

3
-
60 m2
2022
15882189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27658147 15882189 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem 68,05 m² Piła - Osiedle Górne Na sprzedaż komfortowe i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 68,05 m², położone na wysokim parterze nowoczesnego apartamentowca ...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

599 000 PLN (8 809 zł/m2)

3
-
68 m2
2012