• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Pogwizdów

Znalezionych ofert: 3

15889572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27853933 15889572 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINieruchomosc sklada sie z dzialki gruntu nr.ewid.599117 o powieszni 845m²Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl...

Pogwizdów (Śląskie, gm. Hażlach)

980 000 PLN (4 083 zł/m2)

5
-
240 m2
1990
15883873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27681488 15883873 Jasne i przestronne mieszkanie z klimatem, które pokochasz od pierwszego wejściaNa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 54 m², położone na drugim piętrze w cichej i spokojnej części Pogwizdowa. To miejsce, które od pierwszej chwili daje poczuc...

Pogwizdów (Śląskie, gm. Hażlach)

333 000 PLN (6 167 zł/m2)

2
-
54 m2
1980
15279086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 14571525 15279086 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki zlokalizowanej w Pogwizdowie w gm. Czarna w cichej spokojnej i zielonej okolicy w bliskim sąsiedztwie lasu i zabudowań jednorodzinnych. Działka rolna o dużym potencjale inwestycyjnym.LOKALIZACJA:...

Pogwizdów (Podkarpackie, gm. Czarna)

119 000 PLN

-
-
11400 m2
-