• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Poręba

Znalezionych ofert: 106

15803345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26292893 15803345 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

667 375 PLN (12 592 zł/m2)

3
1
53 m2
2025
15813124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26557618 15813124 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

640 640 PLN (11 046 zł/m2)

3
1
58 m2
2025
15813122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26557617 15813122 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

640 680 PLN (12 088 zł/m2)

3
1
53 m2
2025
15812767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26545758 15812767 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

431 135 PLN (11 652 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15807013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26358736 15807013 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

460 320 PLN (10 705 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15802769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26277728 15802769 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

669 760 PLN (11 548 zł/m2)

3
1
58 m2
2025
15802771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26277726 15802771 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

350 290 PLN (11 676 zł/m2)

1
1
30 m2
2025
15856407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27089792 15856407 Inwestycja Marzeń w Karkonoszach! Ekskluzywny Apartament z Widokiem na Szrenicę i TarasemLokalizacja: Szklarska PorębaCena: 826 000 zł netto Powierzchnia: 58 m²Opis Apartamentu Przestrzeń i KomfortNa sprzedaż wyjątkowy, 58-metrowy apartament w stani...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

826 000 PLN (14 241 zł/m2)

2
1
58 m2
2024
15753328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25195280 15753328 Do sprzedaży, położona poza obrębem centrum, bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 9 arów w Porębie Żegoty, Gmina Alwernia, Powiat Chrzanowski. Działka atrakcyjnie położona z wystawą południowo-zachodnią. Działka posiada dostęp do mediów: gaz...

Poręba Żegoty (Małopolskie, gm. Alwernia)

140 000 PLN

-
-
900 m2
-
15736828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24879063 15736828 Na sprzedaż luksusowy, klimatyzowany 2 pokojowy apartament z zapierającym dech w piersiach widokiem na panoramę Karkonoszy. Lokalizacja:Apartament położony w Szklarskiej Porębie w prestiżowym kompleksie Happy Valley Resort Nieruchomość sprzedawana ...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

810 000 PLN (20 030 zł/m2)

2
-
40.44 m2
2021
15887966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27797910 15887966 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCINa sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna, idealna pod inwestycje komercyjne lub mieszkaniowe, o powierzchni 6.267 m² , położona przy skrzyżowaniu ul. Odrodzenia z Parkową, tj. w jednej z najbardzi...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

5 500 000 PLN

-
-
6267 m2
-
15885367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27727433 15885367 Przed Państwem oferta zespołu pałacowo-folwarcznego rodziny Szembekóww Porębie Żegoty, gmina Alwernia z bogatą historią, możliwą do przedłużenia i zapisania nowych stronna jej kartach.Częścią składową oferty jest gotowy projekt odbudowy i rozbudowy c...

Poręba Żegoty (Małopolskie, gm. Alwernia)

4 600 000 PLN (80 zł/m2)

-
-
57400 m2
-