• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Pruszcz Gdański

Znalezionych ofert: 102

15800231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26209305 15800231 Freedom przedstawia na sprzedaż doinwestowany w 2024 roku dom w zabudowie szeregowej, położony na oddzielnej działce (pełna własność, nie udział!) przy ul. Jaworowej 34 w Rokitnicy.Nieruchomość gotowa do wprowadzenia — z klimatyzacją, monitoringiem, ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 100 000 PLN (11 000 zł/m2)

4
2
100 m2
2014
15806876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe 2 pokoje z balkonem | Pruszcz GD. 26354454 15806876 Komfortowe 2 pokoje z balkonem Pruszcz Gdański - ul. PiastowskaNa sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 55 m², położone na 1. piętrze kameralnego, dwupiętrowego budynku w jednej z najbardziej cenionych części Pruszcza Gdańskiego. ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

580 000 PLN (10 545 zł/m2)

2
1
55 m2
2000
15803167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe mieszkanie w centrum! |PEWNA INWESTYCJA| 26288334 15803167 Pruszcz Gdański - ul. Grunwaldzka Komfortowy, przestronny lokal w sercu miastaSzukasz wygodnego, świetnie skomunikowanego mieszkania w centrum Pruszcza? Ta oferta łączy przestrzeń, klimat kamienicy i pełen dostęp do miejskich udogodnień - idealna pr...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

600 000 PLN (6 977 zł/m2)

4
1
86 m2
1920
15856076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowe 3 pokoje z balkonem i garażem w Pruszczu G 27083107 15856076 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m², położone na spokojnym i kameralnym Osiedlu Jakuba w Pruszczu ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

699 000 PLN (10 922 zł/m2)

3
1
64 m2
2007
15821195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka z ogrodem! Bardzo niskie opłaty | 2009r. 26591690 15821195 TYLKO U NAS! PROWIZJA 0% DLA KUPUJĄCEGO!MIESZKANIENa sprzedaż kawalerka o powierzchni 30 m² znajdująca się na parterze kameralnego budynku przy ul. Czesława Miłosza w Pruszczu Gdańskim. Do mieszkania przynależy prywatny ogródek ok. 30 m², ogrodzony p...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

365 000 PLN (12 167 zł/m2)

1
1
30 m2
2009
14735911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 22635 14735911 Oferta bez prowizji! Nieruchomość zabudowana halą produkcyjną z zapleczem biurowym oraz socjalny. Powierzchnia działki 6700m2, powierzchnia hali 3500m2. Obiekt wyposażony w dwie suwnice 5 tonowe. Wysokość hali głównej 8m, do suwnic 6m. Obiekt skłąda ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

8 000 000 PLN (2 286 zł/m2)

1
-
3500 m2
-
15282352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 14655916 15282352 Oferta bez prowizji! Nieruchomość zabudowana halą produkcyjną z zapleczem biurowym oraz socjalny. Powierzchnia działki 6700m2, powierzchnia hali 3500m2. Obiekt wyposażony w dwie suwnice 5 tonowe. Wysokość hali głównej 8m, do suwnic 6m. Obiekt skłąda ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

8 000 000 PLN (2 286 zł/m2)

1
-
3500 m2
-
15772126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25601938 15772126 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż obiekt komercyjny z zabudową biurowo – magazynową.Powierzchnia gruntu – 8471 m.kw w której skład wchodzi :- droga dojazdowa asfaltowa nr 116– 774 m.kw,- prac utwardzony pł...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

5 500 000 PLN (3 440 zł/m2)

11
-
1599 m2
1980
15864640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rodzinny dom 117,55 m² w Pruszczu Gdańskim 27271535 15864640 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Atuty5 pokoi na 3 kondygnacjach - idealny układ dla dużej rodziny lub pracy zdalnej.Standard do wejścia - dom w pełni umeblowany, ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

999 000 PLN (8 538 zł/m2)

5
2
117 m2
2010
15865419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27300226 15865419 Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 48,1 m², położone na pierwszym piętrze bloku przy ulicy Ogrodowej w samym centrum Pruszcza Gdańskiego. Atrakcyjna cena sprawia, że to oferta, której nie można przegapić. Mieszkanie wyróżnia...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

420 000 PLN (8 750 zł/m2)

2
1
48 m2
1978
15611668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22434465 15611668 Na sprzedaż - wielofunkcyjna nieruchomość położona w centrum Pruszcza Gdańskiego (ul. Obrońców Poczty Polskiej).Obecnie przestrzeń składająca się z 2 segmentów jest podzielona na dwie funkcje:- parter: 3 lokale usługowegabinety medyczne (spełniają wy...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 449 000 PLN (8 474 zł/m2)

5
3
171 m2
1994
15838981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | Szereg | Wysoki standard | Pruszcz 26737449 15838981 Luksusowe mieszkanie w zabudowie szeregowej Styl glamour BEZCZYNSZOWEMIESZKANIE:Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na I piętrze w nowoczesnej zabudowie szeregowej, wybudowanej w 2020 roku. Nieruchomość została urządzona w stylu glamour, z db...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

899 000 PLN (12 662 zł/m2)

3
1
71 m2
2020