• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Pruszcz

Znalezionych ofert: 104

15856076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowe 3 pokoje z balkonem i garażem w Pruszczu G 27083107 15856076 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m², położone na spokojnym i kameralnym Osiedlu Jakuba w Pruszczu ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

699 000 PLN (10 922 zł/m2)

3
1
64 m2
2007
15885989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w Centrum Pruszcza! 2 pokoje! 27745222 15885989 Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m², położone na 2. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym budynku przy ul. Obrońców Wybrzeża w Pruszczu Gdańskim.To propozycja idealna dla osób szukających mieszkania gotowe...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

470 000 PLN (12 703 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15821195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka z ogrodem! Bardzo niskie opłaty | 2009r. 26591690 15821195 TYLKO U NAS! PROWIZJA 0% DLA KUPUJĄCEGO!MIESZKANIENa sprzedaż kawalerka o powierzchni 30 m² znajdująca się na parterze kameralnego budynku przy ul. Czesława Miłosza w Pruszczu Gdańskim. Do mieszkania przynależy prywatny ogródek ok. 30 m², ogrodzony p...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

365 000 PLN (12 167 zł/m2)

1
1
30 m2
2009
15887768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjny lokal usługowy z parkingiem | 80,54 m² 27792678 15887768 PODANA CENA JEST CENĄ BRUTTO - MOŻLIWOŚĆ ODLICZENIA VAT - 23% Na sprzedaż funkcjonalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni - , zlokalizowany w Pruszczu Gdańskim przy ul. Podkomorzego. Nieruchomość idealnie sprawdzi się pod działalność biurową, gabi...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

499 000 PLN (6 238 zł/m2)

11
-
80 m2
2008
15790187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży dom dla rodzinny lub dla pracowników 25957375 15790187 DOM 10 POKOJOWY Z DWOMA WEJŚCIAMI, DOSTĘPNY OD ZARAZIDEALNY POD INWESTYCJE NA WYNAJEM DLA PRACOWNIKÓWLUB DUŻEJ RODZINYLOKALIZACJADom położony jest na cichym osiedlu domów jednorodzinnych przy ul. Żeromskiego w Pruszczu Gdańskim. Z okna widać zielone ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 240 000 PLN (4 542 zł/m2)

10
3
273 m2
1998
15887456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie nie było nigdy zamieszkałe. 27784023 15887456 Nowe, nigdy przez nikogo nie zamieszkałe dwupokojowe mieszkanie. Lokal jest komfortowo wykończony i częściowo umeblowany : ( zabudowa kuchenna wyposażona w kuchenkę z piekarnikiem , zmywarkę i lodówkę ) sypialnia : szafa przesuwna . Mieszkanie nadaje...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

650 000 PLN (14 444 zł/m2)

2
1
45 m2
2021
15877960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27585857 15877960 Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 120 m² (199 m² powierzchni całkowitej), zlokalizowany w Pruszcz Gdański, Osiedle Wschód.Wszystkie zdjęcia oferty (34) znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 229 000 PLN (6 176 zł/m2)

4
1
199 m2
1985
15795823 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Osiedle Bursztynowe 2 pokoje 37m² Pruszcz Gdański 26107965 15795823 Oferta sprzedaży tylko w naszym biurze. Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 37 m² na Osiedlu Bursztynowym. Słoneczne i funkcjonalne, położone na nowoczesnym osiedlu na pierwszym piętrze kameralnego, 2-piętrowego bloku. Idealna propozycja dla singla, par...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

449 520 PLN (12 149 zł/m2)

2
1
37 m2
2008
15752243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25155799 15752243 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONowe 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim – Pruszcz Gdański, ul. Sikorskiego Opis nieruchomościNa sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 39 m², zlokalizowane na 3. piętrze 4-pi...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

448 000 PLN (11 487 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15707141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24313903 15707141 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROZ przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 71,68 m², zlokalizowanego w jednej z najbardziej poszukiwanych i spokojnych okolic Pruszcza ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

899 000 PLN (12 486 zł/m2)

4
-
72 m2
2010
15753635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25202545 15753635 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż mieszkanie 42,3 m² + piwnica 3,7 m² – po remoncie, do własnej aranżacjiPowierzchnia w księdze wieczystej: 46 m²Lokal mieszkalny: 42,3 m²Pomieszczenie piwniczne: 3,7 m²Układ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

494 000 PLN (10 739 zł/m2)

2
-
46 m2
1970
15865419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27300226 15865419 Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 48,1 m², położone na pierwszym piętrze bloku przy ulicy Ogrodowej w samym centrum Pruszcza Gdańskiego. Atrakcyjna cena sprawia, że to oferta, której nie można przegapić. Mieszkanie wyróżnia...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

440 000 PLN (9 167 zł/m2)

2
1
48 m2
1978