• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Pruszcz

Znalezionych ofert: 104

15738694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdańsk,Pruszcz Gdański,piękne 2 pokoje z ogródkiem 24910850 15738694 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż słoneczne mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem, położone na kameralnym zamkniętym osiedlu przy Ul. Olszewskiego w Pruszczu Gdańskim.ATUTY NIERUCHOMOSCI:- wysoki standard wykończenia- zachodnia ekspoz...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

499 000 PLN (12 475 zł/m2)

2
-
40 m2
2020
15810759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26417670 15810759 Freedom Nieruchomości Oddział w Pruszczu Gdańskim ma przyjemność zaprezentowaćwyjątkowo przestronne mieszkanie położone w ścisłym centrum Pruszcza Gdańskiego przy ul. Grunwaldzkiej 8.To propozycja dla osób, które szukają komfortowej przestrzeni do ży...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

780 000 PLN (9 924 zł/m2)

5
1
78.6 m2
-
15759289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25336145 15759289 Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dwustronne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,63 m2 w doskonałej lokalizacji Pruszcza Gdańskiego, przy ul. Piastowskiej. Pruszcz Gdański to miasto w województwie pomorskim, w powi...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

610 000 PLN (9 155 zł/m2)

3
1
66.63 m2
2002
15421076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18166971 15421076 OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Pruszczu Gdańskim,  sąsiadujące z pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika natury ! Nieruchomość o łącznej pow. użytkowej 81,11 m2...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

815 155 PLN (10 064 zł/m2)

4
-
81 m2
2024
15421128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18167543 15421128 OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Pruszczu Gdańskim,  sąsiadujące z pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika natury ! Nieruchomość o łącznej pow. użytkowej 81,11 m2...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

815 155 PLN (10 064 zł/m2)

4
-
81 m2
2024
15812266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26472418 15812266 Nieruchomość inwestycyjna MNU – Pruszcz Gdański, ul. Kopernika 494 m² działka 1 587 m² funkcja mieszkaniowo-usługowa Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o charakterze inwestycyjnym, położona w bardzo dobrej lokalizacji – Pruszcz Gdański, ul. Koperni...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 650 000 PLN (3 340 zł/m2)

12
-
494 m2
1970
15810760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26417671 15810760 Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować funkcjonalny i estetycznie wykończony lokal biurowy położony w samym sercu Pruszcza Gdańskiego. To propozycja dla firm, które oczekują prestiżowej lokalizacji, komfortowych warunków pracy oraz przest...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

780 000 PLN (9 924 zł/m2)

1
-
78.6 m2
-
15775472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25674714 15775472 Freedom Nieruchomości oddział w Pruszczu Gdańskim oraz Nasza Agentka - Magdalena Smoter mają zaszczyt przedstawić Państwu wspaniałą nieruchomość - dom wolnostojący z rynku wtórnego o powierzchni 158,8 m2 w Skowarczu (10 km od Pruszcza Gdańskiego), ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 299 000 PLN (8 180 zł/m2)

6
1
158.8 m2
2008
15575951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u Nas! Działka w centrum Pruszcza! 21667383 15575951 Kontakt:Mateusz Geszczyńskitel: 798 857 370Na sprzedaż ATRAKCYJNA działka w miejscowości Pruszcz pow. świecki. • nieruchomość o powierzchni 600 m2, o regularnym kształcie, idealna pod budowę domu jednorodzinnego lub budynku usługowego- świetna lokali...

Pruszcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Pruszcz)

150 000 PLN

-
-
600 m2
-
15575952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom po remoncie z budynkami usługowymi w centrum 21667379 15575952 KONTAKT:Mateusz GeszczyńskiTel. 798 857 370Na sprzedaż dom GOTOWY DO ZAMIESZKANIA o powierzchni użytkowej200 m2 oraz budynki usługowe o powierzchni około 300 m2 z pozwoleniem na ROZBUDOWĘ. - Dom po generalnym remoncie, umeblowany z możliwością zamies...

Pruszcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Pruszcz)

1 200 000 PLN (6 000 zł/m2)

4
2
200 m2
1980
15807353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26364237 15807353 Freedom przedstawia na sprzedaż Lokal mieszkalny + lokal usługowy Kwadrat – centrum Pruszcza. Unikalna nieruchomość dla osób, które chcą mieszkać i pracować w jednym miejscu. Idealna dla freelancerów, specjalistów, usług medycznychbeauty lub inwesto...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

671 650 PLN (9 500 zł/m2)

2
-
70.7 m2
-
15786508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25910297 15786508 !!! NOWA NIŻSZA CENA !!!Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprosić Cię do zapoznania się z ofertą mieszkania w sercu Pruszcza Gdańskiego - ul. Ogrodowa.Jeśli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, skąd wszędzie masz blisko - to właśnie trafiłe...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

370 000 PLN (9 801 zł/m2)

2
1
37.75 m2
1970