• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Rawicz

Znalezionych ofert: 7

15477017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19420919 15477017 Popularna lokalna włoska Restauracja Centrum miasta RawiczSpaghetteria La SorpresaOpiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr licencji PFRN 23867602 101 602 Na sprzedaż świetnie prosperujący lokal gastronomiczny o łącznej powierzchni 185,39 m2Otoczenie...

Rawicz (Wielkopolskie, gm. Rawicz)

3 500 000 PLN (18 919 zł/m2)

5
-
185 m2
-
15743840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25019490 15743840 Na sprzedaż grunt inwestycyjny, 2 ha, Rawicz. NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE: Powierzchnia: 2 ha Cena: 2 300 000zł Media (w drodze): prąd, woda, kanalizacja, gaz, światłowód Kształt działki: prostokąt Dojazd: droga asfaltowa Doskonał...

Rawicz (Wielkopolskie, gm. Rawicz)

2 300 000 PLN

-
-
20000 m2
-
15883948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27686910 15883948 Na sprzedaż komfortowy dom, 6 pokoi, 3 łazienki, Rawicz, Sierakowo. Dom, który rośnie razem z rodziną przestrzeń, prywatność i możliwości Rawicz - Sierakowo. To miejsce stworzone z myślą o rodzinie - takiej, która potrzebuje przestrzeni, ...

Rawicz (Sierakowo) (Wielkopolskie, gm. Rawicz)

1 487 000 PLN (5 719 zł/m2)

6
1
260 m2
2004
15725073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24668728 15725073 KAMIENICA INWESTYCYJNA NA SPRZEDAŻ - RAWICZ. Obiekt mieszkalno-usługowy 7 lokali 4782 m2 działki Oferta biznesowa na wyłączność. Kamienica o charakterze historycznym z doskonale prosperującą bazą hotelowo-restauracyjną. Przedmiotem ...

Rawicz (Hallera) (Wielkopolskie, gm. Rawicz)

1 329 000 PLN (2 902 zł/m2)

12
1
458 m2
1915
15858111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27139183 15858111 PRZESTRONNY I FUNKCJONALNY - SUPER LOKALIZACJA CENA DO NEGOCJACJI!!! Do sprzedaży lokal handlowo-usługowy o powierzchni całkowitej 110 m2. Cena sprzedaży wynosi 440,000 zł. Lokal znajduje się w kamienicy na parterze, składa się na niego 8 pomieszcz...

Rawicz (Osiedle 350 lecia rawicza) (Wielkopolskie, gm. Rawicz)

440 000 PLN (4 000 zł/m2)

11
-
110 m2
1935
15719549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24572607 15719549 Mieszkanie, blok, 2 pokoje z balkonem, parter, Rawicz. Rawicz, 50 m2, 2 pokoje, balkon. Przestrzeń, którą pokochasz: 2 pokoje z funkcjonalnym rozkładem, idealne dla rozwojowej rodziny, pary lub singla z przestrzenią do pracy: - ja...

Rawicz (Wielkopolskie, gm. Rawicz)

365 730 PLN (7 315 zł/m2)

2
1
50 m2
2007
14673556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 159952 14673556 Działka budowlana w spokojnej okolicy, blisko tereny leśne. Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Rawicz, gm. Drużbice.Działki o powierzchni ok. 1150 położone są w spokojnej okolicy, obok działki letniskowe i domy jednorodzinne.Teren w całości ob...

Rawicz (Łódzkie, gm. Drużbice)

45 000 PLN (39 zł/m2)

-
-
1162 m2
-