• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Rogoźnik

Znalezionych ofert: 6

15620224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22598881 15620224 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki położonej w Rogoźniku. Nieruchomość o powierzchni 2162m2 i głównych wymiarach 35m x 80m.Parcela posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej. Wszystkie media znajdują się w ulicy Kolejowej. Działka objęta...

Rogoźnik (Śląskie, gm. Bobrowniki)

430 000 PLN (199 zł/m2)

-
-
2162 m2
-
15887094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27777246 15887094 Polecamy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 448 m2 położoną w Rogoźniku. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 16 m szerokości i 28 m długości. Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz w drodze obok działki. Działka posiada bezpośredni dos...

Rogoźnik (Śląskie, gm. Bobrowniki)

210 000 PLN (469 zł/m2)

-
-
448 m2
-
15872750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27501803 15872750 Polecamy do sprzedaży piętrowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 110 m2, podpiwniczony, usytuowany na działce o powierzchni 400 m2 położony w Rogoźniku. Budynek wybudowany ok. 1960 roku z cegły przeznaczony do remontu. Działka ogrodzona z ...

Rogoźnik (Śląskie, gm. Bobrowniki)

399 000 PLN (1 814 zł/m2)

5
2
220 m2
1960
15618907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22574772 15618907 Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 1700 m2 zlokalizowaną w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej przy ulicy Podraszkowie w Rogoźniku.Media: woda, prąd, gaz w drodze.Wymiary działki: szerokość ok. 16 m, długość w najdłuższej części dzi...

Rogoźnik (Śląskie, gm. Bobrowniki)

330 000 PLN (194 zł/m2)

-
-
1700 m2
-
15618901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22574773 15618901 Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 1247 m2 zlokalizowaną w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej przy ulicy Kolejowej w Rogoźniku.Media: woda, prąd, gaz i kanalizacja w drodze.Wymiary działki: szerokość ok. 30m, długość w najdłuższej ...

Rogoźnik (Śląskie, gm. Bobrowniki)

262 000 PLN (210 zł/m2)

-
-
1247 m2
-
15807750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26378520 15807750 Do sprzedania nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 1212m2. zabudowana jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym o powierzchni ok. 100m2 oraz budynkami gospodarczymi o pow. ok 80 m2 w miejscowości Rogożnik gm. Nowy Targ Cena: 495 000 zł LOKALIZACJA:...

Rogoźnik (Małopolskie, gm. Nowy Targ)

495 000 PLN (2 750 zł/m2)

3
-
180 m2
1970