• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Rogoźno

Znalezionych ofert: 15

15583181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21841946 15583181 Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem OC od transakcji. ( Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredyto...

Rogoźno (Wielkopolskie, gm. Rogoźno)

189 000 PLN (152 zł/m2)

-
-
1241 m2
-
15889565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27853036 15889565 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam mieszkanie na oś. Przemysława II, parking dla mieszkańców bloku. W pobliżu biedronka, sklepy, bank, szkoła. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno jako pierwsze lokum, jak i inwestycja pod wyn...

Rogoźno (Wielkopolskie, gm. Rogoźno)

195 000 PLN (5 735 zł/m2)

2
-
34 m2
-
12321263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 3469309 12321263 ZESPÓŁ DWORSKO PAŁACOWY W ROGOŹNIE KOŁO POZNANIA, DZIAŁKA 3 HA- ok.40 km od Poznania Zespół dworsko-pałacowy z XVIII wieku składający się z barokowego dworu i parku o powierzchni 3,0438 ha . Uznawany za jeden z cudów architektonicznych tego okresu. B...

Rogoźno (Wielkopolskie, gm. Rogoźno)

1 800 000 PLN (3 346 zł/m2)

1
-
538 m2
1750
14933021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 5025714 14933021 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA W ROGOŹNIE Oferujemy na sprzedaż atrakcyjnie położoną działkę gruntu o powierzchni 3610 m 2 . Działka ogrodzona, o nieregularnym kształcie. Dojazd drogą asfaltową. Bardzo dobre położenie - jedna z głównych ulic...

Rogoźno (Wielkopolskie, gm. Rogoźno)

590 000 PLN

-
-
3610 m2
-
15625792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22726535 15625792 NA SPRZEDAŻ KAMIENICA W CENTRUM ROGOŹNA Nieruchomość z potencjałem !!! Doskonała inwestycja !!! Przedmiotem oferty jest kompleks 3 budynków o sposobie użytkowania pomieszczeń mieszkalnych i lokali usługowych. Nieruchomość położona w centru...

Rogoźno (Wielkopolskie, gm. Rogoźno)

1 900 000 PLN (3 654 zł/m2)

11
-
520 m2
1900
14363332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 124589 14363332 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA W ROGOŹNIE Przedmiotem oferty jest malowniczo położona działka w Rogoźnie, na obrzeżach miasta. Działka o powierzchni 2049 m 2 z dostępem do drogi. Media: prąd, woda i gaz w ulicy - ok 150 m od granicy dział...

Rogoźno (Wielkopolskie, gm. Rogoźno)

204 900 PLN

-
-
2049 m2
-
15878214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27591300 15878214 Na sprzedaż działka budowlana w malowniczej miejscowości Rogóźno.Nieruchomość znajduje się niedaleko rzeki Narew (ok. 400m). Tereny te od wielu lat doskonale służą na odpoczynek od zgiełku miasta. Okolica jest bardzo cicha i spokojna z dużą ilością p...

Rogóźno (Mazowieckie, gm. Rząśnik)

124 000 PLN (137 zł/m2)

-
-
902 m2
-
15704122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24256476 15704122 Na sprzedaż działka w malowniczej miejscowości Rogóźno.Nieruchomość znajduje się niedaleko rzeki Narew (ok. 400m). Tereny te od wielu lat doskonale służą jako odpoczynek od zgiełku miasta. Okolica jest bardzo cicha i spokojna z dużą ilością pięknych ...

Rogóźno (Mazowieckie, gm. Rząśnik)

149 000 PLN (137 zł/m2)

-
-
1084 m2
-
15104674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 9874465 15104674 Biuro Nieruchomości BANAŚ posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1.678 m2 , położoną w miejscowości Rogóźno , gmina Grudziądz. Działka ta mieści się 7 km od miasta Grudziądza. Wydane zostały wszystkie pozwolenia na prą...

Rogóźno (Kujawsko-Pomorskie, gm. Rogóźno)

75 000 PLN (45 zł/m2)

-
-
1678 m2
-
15737450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 24885950 15737450 Działka tuż przy Jeziorze Łukcze - Rogóźno, gmina Ludwin Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki leśnej o powierzchni 688 m², położonych w malowniczej miejscowości Rogóźno, w gminie Ludwin (w...

Rogóźno (Lubelskie, gm. Ludwin)

25 000 PLN

-
-
662 m2
-
15802037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 26255299 15802037 Zapraszam do zapoznania się z unikalną ofertą sprzedaży działki o powierzchni około 333 m² , zlokalizowanej w miejscowości Rogóźno, nad jeziorem Łukcze, w gminie Ludwin (woj. lubelskie). To idealne miejsce dla osób s...

Rogóźno (Lubelskie, gm. Ludwin)

25 000 PLN

-
-
330 m2
-
15772317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25608992 15772317 3 pokoje 58 m² Nowe osiedle przy ul. Seminarialnej 2 piętro Balkon Mam przyjemność zaprezentować przytulne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,65 m² , położone na 2. piętrze nowego bloku na spokojnym osiedlu przy ul....

Rogoźno (Wielkopolskie, gm. Rogoźno)

455 000 PLN (7 845 zł/m2)

3
-
58 m2
2020