• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Rokitki

Znalezionych ofert: 12

15829906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26653093 15829906 3-pokojowe mieszkanie 55,08 m² parter ogródek 71,27 m² planowany odbiór II kw. 2027 RokitkiNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,08 m², zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku powstającego w miejscowości Rokitki, ...

Rokitki (Pomorskie, gm. Tczew)

483 000 PLN (8 782 zł/m2)

3
1
55 m2
2027
15829916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26653092 15829916 2-pokojowe mieszkanie 36,56 m² planowany odbiór II kw. 2027 RokitkiNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,56 m², zlokalizowane na 3 piętrze nowoczesnego budynku w miejscowości Rokitki, zaledwie 2 km od Tczewa.Lokal składa się z dwóch ...

Rokitki (Pomorskie, gm. Tczew)

339 000 PLN (9 417 zł/m2)

2
1
36 m2
2027
15829907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26653094 15829907 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,79 m², zlokalizowane na 3 piętrze nowoczesnego budynku w miejscowości Rokitki, zaledwie 2 km od Tczewa.Lokal składa się z czterech ustawnych pokoi, co czyni go idealnym wyborem dla ro...

Rokitki (Pomorskie, gm. Tczew)

491 000 PLN (7 672 zł/m2)

4
1
64 m2
2026
15871711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27474533 15871711 Na sprzedaż w pełni uzbrojona działka budowlana w bardzo atrakcyjnej okolicy w pobliżu lasu i niewielkiej odległości od Tczewa z dojazdem do drogi publicznej drogą wyłożona kostką z oświetleniem gminnym.Działka gruntu numer 22319 o pow. 1056 m2 w oto...

Rokitki (Pomorskie, gm. Tczew)

395 000 PLN

-
-
1056 m2
-
15889631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27856556 15889631 Na sprzedaż oferuję przestronne i zadbane mieszkanie dwupoziomowe położone w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Rokitki k.Tczewa. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort, ciszę i wygodę życia codziennego, a jednocześnie chcąc...

Rokitki (Pomorskie, gm. Tczew)

615 000 PLN (8 200 zł/m2)

1
-
75 m2
2018
15886259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z OGRODEM - Parter + parking | Rokitki 27751114 15886259 2 pokoje + ogród + parking gotowe do zamieszkania Rokitki k. TczewaCena: 490 000 złOpis:Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni gotowe do zamieszkania mieszkanie 2-pokojowe, położone na parterze w spokojnej miejscowości Rokitki przy ul. Tczewskiej (tuż o...

Rokitki (Pomorskie, gm. Tczew)

490 000 PLN (12 250 zł/m2)

2
1
40 m2
2016
15709577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z tartakiem 24357482 15709577 Oferta sprzedaży nieruchomości komercyjnej - Rokitki, powiat tczewski, woj. pomorskie Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość komercyjna w miejscowości Rokitki, w powiecie tczewskim, województwie pomorskim. W skład oferty wchodzi kompleks budynków, w tym ...

Rokitki (Pomorskie, gm. Tczew)

2 595 000 PLN (3 310 zł/m2)

12
-
784 m2
2005
15044298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 7933257 15044298 Rokitki, domek letniskowy, 37,60 m2, 240 000 zł, sprzedam. W ofercie sprzedaży drewniany, parterowy domek letniskowy położony na ośrodku wypoczynkowym Różana Dolina w Rokitkach, gmina Chojnów. Nieruchomość o powierzchni niespełna 38 m2 w sk...

Rokitki (Dolnośląskie, gm. Chojnów)

240 000 PLN (6 486 zł/m2)

2
1
37 m2
-
15044294 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 7933255 15044294 Rokitki, domek letniskowy, 2 pokoje, sprzedam 270.000 zł Na sprzedaż domek letniskowy parterowy o powierzchni użytkowej ok. 31 m2, w miejscowości Rokitki gmina Chojnów, na zamkniętym ośrodku wczasowym Różana Dolina . Nieruchomość usytuowana j...

Rokitki (Dolnośląskie, gm. Chojnów)

270 000 PLN (8 710 zł/m2)

2
1
31 m2
2000
15502126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 19965911 15502126 Freedom Nieruchomości odział Bolesławiec ma zaszczyt zaprezentować piękną działkę tuż przy samym jeziorze w RokitkachTa działka to marzenie każdej osoby która chce mieć cisze, spokój i mieszkać blisko do wody. Można na niej wybudować piękny letniskow...

Rokitki (Dolnośląskie, gm. Chojnów)

125 000 PLN

-
-
300 m2
-
15307750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 pokoi na Rokitkach k. Tczewa 15379372 15307750 BUDYNEK:Został wybudowany w 2019 roku w nowoczesnych standardach zabudowy. Przestrzeń wokół budynku tworzy spójną całość z osiedlem.MIESZKANIE:Znajduję się na drugim piętrze w 4 piętrowym budynku z 2019 r., ma powierzchnię 87 m². Stworzone z myślą o ...

Rokitki (Pomorskie, gm. Tczew)

859 000 PLN (9 874 zł/m2)

5
1
87 m2
2019
15434823 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne mieszkanie Nowe Rokitki, Klimatyzacja 18460520 15434823 NIE POBIERAMY PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!LOKALIZACJA:Nowe Rokitki - osiedle oddalone od Tczewa o ok. 3km - dojazd w zaledwie 7min autem. Uroku tej lokalizacji dodają liczne tereny rekreacyjne, bliskość jeziora i lasów.Osiedle to jest bardzo dobrze skomun...

Rokitki, Tczewska

579 900 PLN (11 152 zł/m2)

4
1
52 m2
2019