• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Rokitnica

Znalezionych ofert: 15

15891062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27885849 15891062 OSIEDLE DOMY W ROKITNICY - EKOLOGICZNE DOMY Z DUŻYM OGRODEM!Zespół budynków jednorodzinnych położony w dogodnej lokalizacji, w cichej i spokojnej okolicy. Tutaj poczujesz spokój, komfort i bezpieczeństwo- wartości, którymi każdy z nas chce otoczyć sw...

Rokitnica (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

740 000 PLN (9 250 zł/m2)

4
1
80 m2
2026
15891060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27885848 15891060 OSIEDLE DOMY W ROKITNICY - EKOLOGICZNE DOMY Z DUŻYM OGRODEM!Zespół budynków jednorodzinnych położony w dogodnej lokalizacji, w cichej i spokojnej okolicy. Tutaj poczujesz spokój, komfort i bezpieczeństwo- wartości, którymi każdy z nas chce otoczyć sw...

Rokitnica (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

740 000 PLN (9 250 zł/m2)

4
1
80 m2
2026
15891061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27885847 15891061 OSIEDLE DOMY W ROKITNICY - EKOLOGICZNE DOMY Z DUŻYM OGRODEM!Zespół budynków jednorodzinnych położony w dogodnej lokalizacji, w cichej i spokojnej okolicy. Tutaj poczujesz spokój, komfort i bezpieczeństwo- wartości, którymi każdy z nas chce otoczyć sw...

Rokitnica (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

740 000 PLN (9 250 zł/m2)

4
1
80 m2
2026
15891059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27885846 15891059 OSIEDLE DOMY W ROKITNICY - EKOLOGICZNE DOMY Z DUŻYM OGRODEM!Zespół budynków jednorodzinnych położony w dogodnej lokalizacji, w cichej i spokojnej okolicy. Tutaj poczujesz spokój, komfort i bezpieczeństwo- wartości, którymi każdy z nas chce otoczyć sw...

Rokitnica (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

740 000 PLN (9 250 zł/m2)

4
1
80 m2
2026
15861904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twój azyl pod Gdańskiem w ostatniej linii zabudowy 27217553 15861904 Szukasz miejsca, gdzie odetchniesz od zgiełku miasta, nie rezygnując z szybkiego dojazdu do pracy w Trójmieście? Ta działka w Rokitnicy (gm. Pruszcz Gdański) to idealna baza pod budowę domu jednorodzinnego. Powierzchnia 972 m² i regularny kształt zbl...

Rokitnica (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

244 000 PLN

-
-
972 m2
-
15884775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pok z ogrodem i miejscem postojowym 27711210 15884775 LOKALIZACJA:Rokitnica to miejscowość granicząca z Pruszczem Gdańskim. Jest dobrze skomunikowana, rozwijająca się z nowoczesną infrastrukturą drogową, dobrą komunikacją autobusową, własnym przedszkolem i zapleczem rekreacyjnym. W połowie 2023 ukończon...

Rokitnica (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

670 000 PLN (13 958 zł/m2)

3
1
48 m2
2015
15867442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27346707 15867442 Takiej działki szukałaśeś!Bez sąsiadów, otoczona lasem, z dala od spojrzeń.W Rokitnicy, niedaleko Łasku mamy dla Ciebie prawie 4 tys metrów kwadratowych terenu pod zabudowę. Prąd przy działce, wodociąg w odległości ale jest wydana zgoda na studnię.Wy...

Rokitnica (Łódzkie, gm. Łask)

472 500 PLN (125 zł/m2)

-
-
3780 m2
-
15861407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 działki mieszkaniowo- usługowe 27206532 15861407 Atrakcyjny teren inwestycyjny w Rokitnicy przy drodze głównej - 4 działki, 4031 m², media, MPZP Na sprzedaż 4 atrakcyjnie położone działki o łącznej powierzchni 4031 m², zlokalizowane w Rokitnicy, gmina Pruszcz Gdański, bezpośrednio przy głównej drod...

Rokitnica (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

3 000 000 PLN

-
-
4031 m2
-
14979924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna kl. IV 3134 m2 6024179 14979924 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.DZIAŁKA ROLNA 3134m2  Z MOŻLIWOŚCIĄ PRZEKSZTAŁCENIAATUTY:- 5 minut autem do Pruszcza Gdańskiego do sklepów: Lidl, MediaExpert, krytej pływalni, siłowni- już 16 minut aute...

Rokitnica (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

266 390 PLN

-
-
3134 m2
-
15637097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rokitnica działka rolna 22978666 15637097 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Działka w miejscowości Rokitnica, a właściwie dwie działki o łącznej powierzchni 3,38 HaDziałka nr 86 o powierzchni 1,5874 Ha oraz...

Rokitnica (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

779 286 PLN

-
-
33882 m2
-
15811827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26442889 15811827 Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Rokitnicy przy ul. Sadowej. To przestronny dom z garażem, wybudowany na działce o pow. całkowitej = 500m2, a powierzchni użytkowej lokalu= 139.18m2 (Po pod...

Rokitnica (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 149 000 PLN (8 108 zł/m2)

5
2
141.71 m2
2025
15796233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26113528 15796233 Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom w zabudowie szeregowej położony w Rokietnicy przy ul. Bursztynowej w bezpośrednim sąsiewdzstwie Pruszcza Gdańskiego. To wyjątkowa okazja dla osób poszukujących idealnego miejsca do zamieszkania. ...

Rokitnica (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

949 000 PLN (9 038 zł/m2)

4
1
105 m2
2014