• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Rokitno

Znalezionych ofert: 2

15897822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28010684 15897822 Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlanorolne położone w miejscowości Rokitno Szlacheckie, gmina Łazy, powiat zawierciański, województwo śląskie.Oferujemy sąsiadujące ze sobą działki o bardzo korzystnych wymiarach około 25 m szerokości oraz 170 m dłu...

Rokitno Szlacheckie (Śląskie, gm. Łazy)

350 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
4425 m2
-
15705983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24295664 15705983 Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki w malowniczej miejscowości Rokitno idealne miejsce na realizację wymarzonego domu. Ta atrakcyjna parcela o powierzchni 1244 m, oznaczona numerem 4928, znajduje się w spokojnym otoczeniu nowo po...

Rokitno (Lubuskie, gm. Przytoczna)

99 000 PLN (80 zł/m2)

-
-
1244 m2
-