• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Ruda Śląska

Znalezionych ofert: 66

15715664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24497880 15715664 Nieruchomości położone w Rudzie Śląskiej przy ul. Tunkla obejmują działki gruntu numer 73554 i 78854 o łącznej powierzchni 1,6837 ha. Działka numer 73554 jest zabudowana budynkiem magazynowym natomiast działka numer 78854 jest zabudowana w...

Ruda Śląska (Wirek) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

1 231 000 PLN (73 zł/m2)

-
-
16837 m2
-
15721249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24599889 15721249 Nieruchomości niezabudowane położone w Rudzie Śląskiej w rejonie ul. Jagiełły o łącznej powierzchni 158725 m2. Działki zapisane są w księgach wieczystych nr: GL1S000014614, GL1S000014889, GL1S000036191, GL1S000090836, GL1S000166810, GL1S0...

Ruda Śląska (Kochłowice) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

2 600 000 PLN (16 zł/m2)

-
-
158725 m2
-
15721365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24603272 15721365 Nieruchomości obejmują niezabudowane działki gruntu o numerach 166685, 166785, 166885, 166985 o łącznej powierzchni 940 m2 zapisane w księgach wieczystych nr: GL1S000003410, GL1S000127741 . Działki charakteryzują się regularnym kształtem,...

Ruda Śląska (Kochłowice) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

110 000 PLN (117 zł/m2)

-
-
940 m2
-
15721029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24596571 15721029 Nieruchomości obejmują niezabudowane działki gruntu numer 3085, 3095, 196818, 272018, 4, 2973, 2974, 1, 2 i 1572201 o łącznej o powierzchni 208785 m2 , położonych w Zabrzu przy ul. Chudowskiej oraz w Rudzie Śląskiej. Działki zapisane są w ...

Ruda Śląska (Halemba) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

7 190 000 PLN (34 zł/m2)

-
-
208785 m2
-
15721030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24596572 15721030 Nieruchomości obejmują działki gruntu numer 112850, 112950, 107750, 107950, 108150 o łącznej powierzchni 15531 m2, oraz udział w 12 części w działce numer 112650 o powierzchni 165 m2. Działki zapisane są w księgach wieczystych nr GL1S00017...

Ruda Śląska (Kochłowice) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

1 173 400 PLN (76 zł/m2)

-
-
15531 m2
-
15721364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24603271 15721364 Nieruchomość obejmuje niezabudowaną działkę gruntu o numerze 2706234 o powierzchni 29555 m2 zapisaną w księdze wieczystej nr GL1S000507990. Działka w kształcie nieregularnego wieloboku. Teren nieruchomości nieogrodzony. Obszar działki w pó...

Ruda Śląska (Nowy bytom) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

880 000 PLN (30 zł/m2)

-
-
29555 m2
-
15721250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24599890 15721250 Nieruchomość obejmuje niezabudowaną działkę gruntu o numerze 63561 o powierzchni 3732 m2 zapisanej w księdze wieczystej nr GL1S000071857. Działka o kształcie regularnym, zbliżonym do wąskiego prostokąta, teren zadrzewiony. Nieruchomość nie ...

Ruda Śląska (Godula) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

72 000 PLN (19 zł/m2)

-
-
3732 m2
-
15716525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24514914 15716525 Sprzedaż nieruchomości położonych w Rudzie Śląskiej w rejonie ul. Bielszowickiej, obręb Bielszowice, o łącznej powierzchni 13661 m², w skład których wchodzą niezabudowane działki gruntu nr 51123, 16223, 16322, 51325, 21226, 33, 23928, zapis...

Ruda Śląska (Bielszowice) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

816 000 PLN (60 zł/m2)

-
-
13661 m2
-
15891311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894436 15891311 Na sprzedaż jasne i bardzo zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,22 m², położone na parterze przy ul. Bocianów Rudzie Śląskiej dzielnica Wirek. Lokal posiada duży balkon z widokiem na tereny zielone, co zapewnia codzienny komfort i poczucie...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

319 000 PLN (6 646 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15844145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26821632 15844145 **2 pokoje 4 piętro do remontu ul. 1 Maja świetna lokalizacja**Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. 1 Maja na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokal stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób szukających mieszkania do włas...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

230 000 PLN (4 792 zł/m2)

2
1
48 m2
1979
15790258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25962702 15790258 Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe ul. Karskiego , Ruda Śląska (Bykowina, Niebieskie Dachy)Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Rudzie Śląskiej dzielnica Bykowina, popularne osiedle Niebieskie Dachy. Lokal znajduje się na 3. piętrze niskiego, cztero...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

350 000 PLN (5 385 zł/m2)

3
1
65 m2
1980
15867278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27343456 15867278 2 POKOJE PO REMONCIE 30,3 m WINDA PIWNICA Szukasz mieszkania, które nie wymaga żadnych nakładów finansowych? Ta oferta to idealne połączenie funkcjonalności i świetnej lokalizacji ,idealne na start lub jako gotowiec inwestycyjny. Biuro SDP Nieruch...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

189 000 PLN (6 300 zł/m2)

2
1
30 m2
1975