• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Ruda

Znalezionych ofert: 114

15848832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26948749 15848832 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m², znajdujące się na 2. piętrze. Jest to jedyne lokum na piętrze, co gwarantuje ciszę i prywatność. Zlokalizowane w kameralnym budynku z zaledwie pięcioma mieszkaniami, co dodatkowo podkreśla jego wyjątkowy ch...

Nowa Ruda (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

130 000 PLN (2 031 zł/m2)

3
1
64 m2
1885
15819725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633118 15819725 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicyRuda Śląska, ul: Sasanek.Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,81 m², położone na 2. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku przy ul. Sasanek w Rudzie Śląski...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

275 000 PLN (7 432 zł/m2)

2
1
37 m2
1976
15810858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26419820 15810858 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po remoncie, położone w Rudzie Śląskiej przy ul. Fitelberga 12C.Lokal o powierzchni 42,9 m², usytuowany na 3. piętrze niskiego bloku. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, oddzielna kuchnia oraz łazienka z wc. Do dy...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

295 000 PLN (7 024 zł/m2)

2
1
42 m2
1977
15796991 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26134702 15796991 Wyjątkowa okazja! Przytulne i ciche mieszkanie w świetnej lokalizacji Ruda Śląska, ul. 1 Maja (Czarny Las)Na sprzedaż funkcjonalne, ustawne mieszkanie o powierzchni 48,3 m², położone na 2. piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku. Lokal posiada miej...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

264 000 PLN (5 500 zł/m2)

2
1
48 m2
1975
15440909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18617827 15440909 Jeżeli marzysz o mieszkaniu w centrum, z łatwym dostępem do wszystkich udogodnień miejskich, a jednocześnie cenisz sobie unikalne widoki i dużą przestrzeń życiową, ta nieruchomość będzie idealnym wyborem. Zapraszamy do kontaktu, by umówić się na poka...

Nowa Ruda (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

320 000 PLN (3 478 zł/m2)

4
1
92 m2
1920
15630796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22858562 15630796 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 m² znajdujące się w zabytkowej kamienicy przy Placu Grunwaldzkim w Nowej Rudzie nad Galerią Mozaika, niedaleko Domu Tkaczy.Mieszkanie składa się z:1) Salonu z kuchnią i dużym oknem2) Przestronnego pokoju ...

Nowa Ruda (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

160 000 PLN (4 103 zł/m2)

2
1
39 m2
1800
14925789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 4850867 14925789 Sprzedam budynek użytkowy w centrum miasta o powierzchni 415 mkw. Sprzedam budynek użytkowy znajdujący się około 200 m od Rynku w Nowej Rudzie. Budynek składa się z hali produkcyjnej oraz pomieszczenia biurowego o powierzchni 415 mkw, pomieszczeń pi...

Nowa Ruda (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

350 000 PLN

11
-
415 m2
-
14971868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 5868821 14971868 Przedsiębiorco, mamy do zaoferowania lokal w samym rynku w Nowej Rudzie, zapraszamy inwestorów do kontaktu.Polecamy lokal o powierzchni 214 metrów kwadratowych w samym rynku Nowej Rudy, tuż obok ratusza.Nieruchomość składa się z trzech głównych pomie...

Nowa Ruda (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

590 000 PLN (2 757 zł/m2)

1
-
214 m2
-
15046979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 8039320 15046979 RUDA.. 6 KM DO MRADZYMINA I S8 , 5 KM DO ZALEWU ZEGRZYŃSKIEGO..Do zaoferowania działka rolna 32300 m 2- ok. 90 m szerokości i ok. 300 m długości . Dojazd asfalt+ ok 140 m droga polna 6m szerokości ( odrębna księga i odrębny nr działki )Media gaz, wod...

Ruda (Mazowieckie, gm. Radzymin)

2 650 000 PLN

-
-
32300 m2
-
15888840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27830399 15888840 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDwupokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej przy ul. Chorzowskiej 12 o pow. 52,6 m2 z dużą piwnicą o pow. 15,2 m2. Pełna własność z wpisem do księgi wieczystej. Mieszkanie składa się z dużego salonu, sypialni, łazie...

Ruda Śląska (Nowy bytom) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

299 000 PLN (5 642 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15821866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633168 15821866 Na sprzedaż mieszkanie 61,42m2 z balkonem, w Rudzie Śląskiej dzielnica Wirek.Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,42m2, po remoncie - gotowe do wprowadzenia i zamieszkania.Mieszkanie po remoncie, wymieniona została elektryka ...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

379 000 PLN (6 213 zł/m2)

3
1
61 m2
1975
15888728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27821480 15888728 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIO MIESZKANIUNa sprzedaż słoneczna, cicha i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m², zlokalizowana na 4. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Wolności w Rudzie Śląskiej (dzielnica Ruda 1).Mieszkanie jest jasne, za...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

149 900 PLN (5 354 zł/m2)

1
-
28 m2
-