• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Rumia

Znalezionych ofert: 217

15741707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z dużą działką Rumia - 1540m² blisko SKM 24979249 15741707 Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.Rumia Janowo — działka 1540 m² z klimatycznym parterowym domkiem, koniec ulicy, 10 min do SKM.Na sprzedaż ofe...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

1 700 000 PLN (21 250 zł/m2)

2
1
80 m2
1971
15881154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom z potencjałem usługowym 27624766 15881154 Dom z ogromnym potencjałem spokojna część Rumi bardzo dobra komunikacjaLOKALIZACJA:Rumia to prężnie rozwijająca się miasto które ciągle się rozbudowuje stając się coraz bardziej atrakcyjne.Główną zaletą zamieszkania w tej lokalizacji jest bliskość ...

Rumia (Biała rzeka) (Pomorskie, gm. Rumia)

1 000 000 PLN (3 846 zł/m2)

6
3
260 m2
1990
15830894 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z miejscem w hali garażowej Rumia 26681302 15830894 OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 71,6 m2 , położone w Rumi Janowie przy ul. Dębogórskiej w budynku z windą .Układ 3 pokoi z oddzielną kuchnią sprawdzi się zarówno dla rodziny, ja...

Rumia (Janowo) (Pomorskie, gm. Rumia)

810 000 PLN (11 408 zł/m2)

3
-
71 m2
2017
15760793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rumia - 3 pokoje z ogrodem 25368647 15760793 Oferta dostępna tylko w Pepper House!Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,93 m2, znajdujące się na kameralnym i spokojnym osiedlu w Rumi przy ulicy Jachtowej. To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, bliskość natury oraz komforto...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

570 000 PLN (11 176 zł/m2)

3
-
51 m2
2017
15877770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje Rumia 27578750 15877770 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,90 m² j  i składa się z  osobnej kuchni, dwóch pokoi, przedpokoju oraz łazienki. Mieszkanie po remoncie gotowe do wprowadzenia. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni około 10 m². Miejsca postojowe dost...

Rumia (Zagórze) (Pomorskie, gm. Rumia)

389 000 PLN (8 277 zł/m2)

2
1
47 m2
1943
15593875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący - trzy niezależne mieszkania 22041867 15593875 Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący w Rumii, idealny zarówno dla jednej lub dwóch rodzin, jak również dla osób planujących połączenie funkcji mieszkalnej z prowadzeniem działalności gospodarczej. Układ budynku pozwala na niezależn...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

1 200 000 PLN (3 333 zł/m2)

12
2
360 m2
1998
15872974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27509332 15872974 Szukasz przestronnego domu dla dużej rodziny, a może nieruchomości z potencjałem inwestycyjnym? Ta oferta w Rumii przy ul. Zielarskiej to propozycja, która daje ogromne możliwości aranżacyjne i funkcjonalne.Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

1 198 000 PLN (4 992 zł/m2)

7
2
240 m2
1965
15676221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa Przystań etap II 23766399 15676221 .OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!II etap inwestycji „Nowa Przystań” w Rumi - lokale już w sprzedaży. ATUTY:- atrakcyjna lokalizacja,- nowe budownictwo,- funkcjonalny układ,- winda w bloku,- hala garażowa,- komórki lokatorskie,- słoneczny ogródekCHARAK...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

725 000 PLN (12 288 zł/m2)

3
-
59 m2
2026
15772617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25613975 15772617 Oferujemy do sprzedaży elegancki dom w zabudowie bliźniaczej w RumiUWAGA: WIĘCEJ ZDJĘĆ NA NASZEJ STRONIE - ZAPRASZAMYOKOLICAIdealne miejsce dla rodziny, spokojna dzielnica domów jednorodzinnych bez zabudowy przemysłowej, dobre sąsiedztwo sprzyjające ...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

1 299 000 PLN (6 984 zł/m2)

6
2
186 m2
2009
15849595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
NOWOŚĆ! Mieszkanie z 4 pokojami w Rumi 26975544 15849595 OFERTA DOSTEPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 72,72 m², położone na parterze kameralnego budynku przy ul. Żeglarzy w Rumi (Janowo). Wyjątkowa nieruchomość dla osób, które poszukują czegoś więcej ni...

Rumia (Janowo) (Pomorskie, gm. Rumia)

819 000 PLN (11 375 zł/m2)

4
-
72 m2
2001
15872964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowy 6 pok. gotowy po odbiorach 27507958 15872964 DOM 6 pokojowy W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ, PO ODBIORACH, stan deweloperski - DOSTĘPNY OD ZARAZLOKAL G1LOKALIZACJAInwestycja Osiedle Czereśniowe znajduje się w Rumii przy ul. Czereśniowej. Jest to świetna lokalizacja wśród osiedli domów jednorodzinnych sk...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

690 000 PLN (6 765 zł/m2)

6
2
102 m2
2025
15840502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w Rumi - 3 pokoje 26777130 15840502 NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,60 m², położone w Rumi przy ul. Towarowej. To doskonała propozycja zarówno dla osób poszukujących komfortowego, dobrze skomunikowanego miejsca do życia...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

749 000 PLN (11 015 zł/m2)

3
-
68 m2
2015