• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Serock

Znalezionych ofert: 90

5736604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 5025238 5736604 Ziemia rolna o pow. 5,9ha, objęta MPZP, przeznaczony pod uprawę rolną. Rejon Serocka i węzła komunikacyjnego trasy 61 Warszawa - Augustów a trasy 62 Wierzbica - Wyszków.Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Piotr Sołtan (...

Serock (Moczydło) (Mazowieckie, gm. Serock)

8 998 500 PLN

-
-
59990 m2
-
15654973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23380169 15654973 Nowoczesna willa z ogrodem jak z katalogu, domowym spa i technologią, która dba o każdy szczegół.Dla tych, którzy szukają spokoju, przestrzeni i bezkompromisowej jakości.W Serocku – miejscu, które łączy naturę, rozwój i komfort.Dom stworzony z myślą ...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

2 690 000 PLN (7 548 zł/m2)

5
3
356.4 m2
2022
15632992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22880664 15632992 Do sprzedania lokal mieszkalny w centrum Serocka na nowo powstałym osiedlu 6 domów dwulokalowych Powierzchnia użytkowa 107,4 m2. Powierzchnia mierzona po podłodze bez garażu to 90 m2. Garaż na 1 auto w bryle budynku oraz miejsce na podjeździe. Na par...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

690 000 PLN (6 449 zł/m2)

4
1
107 m2
2024
12982563 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 86605 12982563 Na sprzedaż działka budowlano -usługowa w Serocku gmina Pruszcz Pomorski. Możliwosc prowadzenia działalnosci gospodrczej oraz na cele mieszkaniowe. Media w drodze. Oferta godna polecenia. Zapraszam na prezentacjęPośrednik odpowiedzialny zawodowo za ...

Serock (Kujawsko-Pomorskie, gm. Pruszcz)

155 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15357390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16708895 15357390 Szanowni Państwo,Prezentuję Państwu przepiękny dom wybudowany z miłością i dbałością o szczegóły w 2001r.  na działce o powierzchni ponad 3tys mkw.Dom jest wykończony i bogato wyposażony. Okolica to domy jednorodzinne.W pobliżu jest...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

1 735 000 PLN (7 383 zł/m2)

6
2
235 m2
2001
15236415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13503636 15236415 Działka jest płaska,  w kształcie prostokąta, wjazd prosto z ulicy (kostka brukowa), dostępne wszystkie media.Na działce o ponad 3tys m2 wzniesiono w 2001r dom o pow. 235m2. Znajduje się tutaj również garaż, a na dużej części działki zostały...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

1 735 000 PLN (574 zł/m2)

-
-
3025 m2
-