• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Smolec

Znalezionych ofert: 21

15891165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27889980 15891165 Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 3-pokojowe – Okolica SmolcaNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,66 m², położone na 1. piętrze w kameralnym budynku z 2016 roku (2 piętra). Nieruchomość idealna dla rodzin, par lub jako ...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

718 998 PLN (10 473 zł/m2)

3
1
68.65 m2
2016
15639366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 23037081 15639366 Nieruchomość komercyjna z chłodniami położona w Smolcu, gm. kąty Wrocławskie, w pobliżu autostrady A4.Do sprzedaż jest nieruchomość komercyjna obejmująca własność działki gruntu o powierzchni 0,6876 ha, zabudowanej budynkami magazynowymi z chłodniami...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

4 500 000 PLN (2 863 zł/m2)

4
-
1572 m2
-
15722821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24625882 15722821 Aleksandra Dzielnickatel. 602 101 [email protected] W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ W SMOLCU - nieopodal przystanek kolejowy!!!Przytulny, gustownie urządzony i bardzo dobrze utrzymany dom nie wymaga wkładów finansowych. Zamieszk...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

1 250 000 PLN (9 191 zł/m2)

5
2
136 m2
2008
15876771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27554553 15876771 Opiekun Oferty:Barbara BoberTel: 602 101 602Dom wolnostojący w SmolcuPiękny dom wolnostojący powierzchni użytkowej 164,30 m2 (w tym garaż).Powierzchnia działki ok. 700 m2 +plus 200 m2 w dzierżawie Atuty:- ogrzewanie podłogowe na parterze- kominek w s...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

1 699 000 PLN (10 360 zł/m2)

5
2
164 m2
2005
15887253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27779305 15887253 Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana budynkiem chłodni położona w Smolcu, przy ulicy Lipowej 10. Na nieruchomość skład się działka ewidencyjna nr 5104 (obręb 0025, Smolec), o powierzchni 6 876 m2, zabudowana budynkiem magazynowo – biuro...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

4 500 000 PLN (2 206 zł/m2)

1
-
2040 m2
-
15793147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26031845 15793147 Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 49 m², położone w miejscowości Smolec, Gmina Katy Wrocławskie, przy ulicy Lipowej. Cena nieruchomości wynosi 329 000 PLN. Mieszkanie znajduje się na parterze jednopiętrowego budynku zbudowanego w lata...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

329 000 PLN (6 854 zł/m2)

2
1
48 m2
1970
15883920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27684894 15883920 Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała komunikacja, w tym bliskość autostrady A4 i AOW, zapew...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

616 308 PLN (10 272 zł/m2)

3
1
60 m2
2025
15883919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27684891 15883919 Smolec to urokliwa miejscowość, która dzięki dobrze rozwiniętej miejscowej infrastrukturze oraz bliskości Wrocławia zyskała na popularność wśród swoich mieszkańców - codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskona...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

616 308 PLN (10 272 zł/m2)

3
1
60 m2
2025
15736736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24877691 15736736 Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała komunikacja, w tym bliskość autostrady A4 i AOW, zapew...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

562 948 PLN (9 876 zł/m2)

2
1
57 m2
2025
15752696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25173060 15752696 3-POKOJOWE MIESZKANIE Z ANTRESOLĄ I BALKONEM Bez prowizji i podatku PCCW ofercie różne powierzchnie mieszkań3-pokojowe mieszkanie z ANTRESOLĄ I balkonem Smolec k. Wrocławia Gotowe do odbioru! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 78,72 m, po...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

648 900 PLN (8 214 zł/m2)

3
-
79 m2
2025
15752695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25173059 15752695 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM Bez prowizji i podatku PCCW ofercie różne powierzchnie mieszkań2-pokojowe mieszkanie z balkonem Smolec k. Wrocławia Gotowe do odbioru! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 37,52 m, położone na II piętrze now...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

451 900 PLN (12 214 zł/m2)

2
-
37 m2
2025
15871952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27481155 15871952 3-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM Bez prowizji i podatku PCCW ofercie różne powierzchnie mieszkań3-pokojowe mieszkanie z balkonem Smolec k. Wrocławia Gotowe do odbioru! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 60,35 m, położone na III piętrze no...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

598 900 PLN (9 982 zł/m2)

3
-
60 m2
2025