• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Sosnowiec Sielec

Znalezionych ofert: 5

15772696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25617023 15772696 --- PRZESTRONNE 3 POKOJOWE MIESZKANIE --- BALKON --- ODDZIELNA KUCHNIA --- SOSNOWIEC SIELEC--- DO ARANŻACJI --- Oferujemy do sprzedaży 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 61,11m2 usytuowane na VII piętrze w bloku w Sosnowcu w dzielnicy - SIEL...

Sosnowiec (Sielec) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

427 000 PLN (7 000 zł/m2)

3
-
61 m2
1992
15888919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27832108 15888919 APARTAMENT Z OGRODEM SOSNOWIEC SIELEC 2 POKOJE GOTOWE DO ZAMIESZKANIA Oferujemy na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 44,83m² , położony na parterze. Możliwość zakupu zewnętrznego miejsca parkingowego. ROZKŁAD ...

Sosnowiec (Sielec) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

510 000 PLN (11 591 zł/m2)

2
-
44 m2
2023
15805712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26314510 15805712 --- OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ --- OBIEKT PRODUKCYJNO - MAGAZYNOWY --- SOSNOWIEC - NOWY SIELEC --- Oferujemy do sprzedaży obiekt przemysłowo - usługowo - magazynowy o pow. 149 m2, zlokalizowany w Sosnowcu - Nowy Sielec. Obiekt składa się z ...

Sosnowiec (Sielec) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

649 000 PLN (4 356 zł/m2)

11
-
149 m2
-
14430858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w nowym budownictwie 5571016 14430858 Marzysz  o nowoczesnym 2 pokojowym apartamencie blisko centrum Sosnowca z tarasem i ogródkiem?Ta oferta jest dla Ciebie.Mieszkanie znajduje się w najlepszej lokalizacji w mieście i składa się z salonu z kuchnią, pokojusypialni oraz łazienki i przedpo...

Sosnowiec (Sielec) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

294 402 PLN (7 747 zł/m2)

2
1
38 m2
-
15439459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18581900 15439459 Prezentacja mieszkania odbędzie się po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.Przedmiotem sprzedaży jest przestronne 2-pokojowe mieszkanie (nie cała kamienica) o powierzchni użytkowej 71,19 m2 położone na parterze 3-kondygnacyjnej, zadbanej kamienicy ...

Sosnowiec (Sielec) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

174 999 PLN (2 458 zł/m2)

2
1
71.19 m2
1933