• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Stare

Znalezionych ofert: 188

15806565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26341504 15806565 Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w Starych Grochalach (gm. Leoncin), przy Puszczy Kampinoskiej. Powierzchnia 136,58 m², działka 401 m², garaż + miejsce na podjeździe. Przemyślany układ: na parterze duża strefa dzienna 39,07 m², kuchnia ze...

Stare Grochale (Mazowieckie, gm. Leoncin)

895 000 PLN (6 553 zł/m2)

4
2
136.58 m2
2026
14147562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2461788 14147562 Niezwykle atrakcyjna nieruchomość komercyjna położona w Starych Kupiskach w województwie podlaskim, powiat łomżyński, gmina Łomża , na obrzeżach miasta Łomża. Obiekt do wykorzystania na dowolne cele, od biurowo - magazynowych po usługowo- produkcyjne...

Stare Kupiski (Podlaskie, gm. Łomża)

1 350 000 PLN (1 029 zł/m2)

11
-
1312 m2
1990
15619190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22579696 15619190 REZERWACJA Na sprzedaż wygodne, dwustronne mieszkanie dla rodziny - 4 pokoje, z dużą przestrzenią dzienną, oddzielną częścią prywatną oraz 2 łazienkami, 2 balkonami, garażem i bardzo dużą piwnicą. Niespotykanie duża przestrzeń do przechowywania.Rozkł...

Stare Babice (Latchorzew) (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

1 399 000 PLN (11 467 zł/m2)

4
1
122 m2
1998
13682179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 1987078 13682179 Siedlisko o pow. prawie trzy tysiące m2 (2,69 ha), z parterowym domem 120 m2 - trzy pokoje, kuchnia i łazienka z prysznicem. Na podłogach deska. Dom z 1975 roku, opalany węglem lub drewnem. Możliwy kominek lub ogrzewanie elektryczne. Budynek gospoda...

Stare Kosiny (Mazowieckie, gm. Wiśniewo)

350 000 PLN (13 zł/m2)

-
-
26900 m2
-
15895175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27960678 15895175 Miejsce, gdzie możesz stworzyć dom dokładnie taki, jak chcesz! Ten budynek w Starych Kupiskach przy ul. Dwornej to idealna propozycja dla osób, które marzą o własnej przestrzeni w cichej i kameralnej okolicy, a jednocześnie cenią szybki dostęp do mia...

Stare Kupiski (Podlaskie, gm. Łomża)

429 000 PLN (3 146 zł/m2)

3
1
136.35 m2
2025
15895182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27960628 15895182 Syndyk masy upadłości Marcina Wiśniewskiego – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej w postępowaniu upadłościowym, sygn. akt PL1PGUp-s5262025 ogłasza konkurs na sprzedaż z wolnej ręki prawa własności zabudowanej nieruchomości grunto...

Stare Gumino (Mazowieckie, gm. Dzierzążnia)

139 900 PLN (1 176 zł/m2)

8
-
119 m2
-
15578653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21730812 15578653 Na sprzedaż bardzo atrakcyjna nieruchomość pod inwestycję w super cenie. Nieruchomość jest świetnie zlokalizowana, graniczy z dawną trasą E7 oraz nową S7. Zgodnie z MPZP nieruchomość może być wykorzystywana do wszelkiej działalności biznesowej - prod...

Stare Kosiny (Mazowieckie, gm. Wiśniewo)

2 490 000 PLN (53 zł/m2)

-
-
47159 m2
-
15894085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27922906 15894085 ..:: dom w zabudowie bliźniaczej 3 sypialnie dwustanowiskowy garaż ::..Na sprzedaż nowoczesna połowa bliźniaka położona w spokojnej i zielonej części Klaudyna, przy ul. Stefaniego – zaledwie kilka minut od granicy Warszawy.NIERUCHOMOŚĆNie...

Stare Babice (Klaudyn) (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

2 500 000 PLN (14 045 zł/m2)

4
1
178 m2
2022
15882859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27673464 15882859 Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 600 m² (wymiary 22 m x 27 m) położona w malowniczej miejscowości Stare Kiejkuty, bardzo blisko Jezioro Wałpusz. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony jest pod zabud...

Stare Kiejkuty (Warmińsko-Mazurskie, gm. Szczytno)

60 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
600 m2
-
15772216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25605325 15772216 Do wyboru kilka prostokątnych działek budowlanych.Przyłącze prądu na każdej z nich.Gaz w drodze.Częściowo ogrodzone siatką.W pobliżu przystanek autobusowy komunikacji miejskiej z bezpośrednim dojazdem do Warszawy.Dojazd drogą utwardzoną z udziałem w ...

Stare Załubice (Mazowieckie, gm. Radzymin)

165 000 PLN

-
-
1090 m2
-
15853342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na Mazurach 27047838 15853342 Good Life Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w samym sercu mazurskich jezior i lasów!Miejscowość Stare Juchy, położona niedaleko Ełku, to idealne miejsce dla osób poszukujących ciszy, spokoju i bliskości natury, a je...

Stare Juchy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Stare Juchy)

1 100 000 PLN (6 587 zł/m2)

7
3
167 m2
1930
15790587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 25970847 15790587 Na sprzedaż obiekt magazynowo-produkcyjny o powierzchni 2110 m² z biurem i zapleczem socjalnym, położony w miejscowości Stare Ślepce, gmina Sławoborze (woj. zachodniopomorskie).Powierzchnia działki: 0,5432 ha (5432 m²)Lata budowy: 20122015Lokalizacja...

Stare Ślepce (Zachodniopomorskie, gm. Sławoborze)

2 550 000 PLN (1 154 zł/m2)

11
-
2210 m2
2012