• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Stobno

Znalezionych ofert: 21

15792727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26025827 15792727 Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 1668 m2, zabudowana budynkiem o funkcji magazynowo-biurowej z zapleczem socjalnym (448 m2), położona w Stobnie, z dogodnym zjazdem z głównej drogi prowadzącej do Szczecina. Część magazyn...

Stobno (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

2 250 000 PLN (5 022 zł/m2)

1
-
448 m2
-
14364247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 124644 14364247 Do sprzedaży dwie działki o łącznej powierzchni 2,55ha. Na większą działkę o pow. 2,25ha, wydane warunki zabudowy na budowę hali. Zabudowa produkcyjna. Wysokość zabudowy do 9 metrów, dwie kondygnacje, jedna dla części magazynowo-produkcyjnej, dwie dl...

Stobno (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

5 100 000 PLN

-
-
25500 m2
-
15731862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24796876 15731862 Do sprzedaży dwie działki o łącznej powierzchni 2,55ha. Na większą działkę o pow. 2,25ha, wydane warunki zabudowy na budowę hali. Zabudowa produkcyjna. Wysokość zabudowy do 9 metrów, dwie kondygnacje, jedna dla części magazynowo-produkcyjnej, dwie dl...

Stobno (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

5 100 000 PLN

-
-
25500 m2
-
15883716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27675434 15883716 Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 118m2 w budynku dwulokalowym z 2024r.Nieruchomość w standardzie deweloperskim, kupujący nie płaci podatku PCC. Piętro o powierzchni użytkowej 70,70m2 składa się z:- Salonu z aneksem ...

Stobno (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

949 000 PLN (8 007 zł/m2)

5
-
118.52 m2
2024
15745937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25066692 15745937 Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 118m2 w budynku dwulokalowym z 2024r.Nieruchomość w standardzie deweloperskim, kupujący nie płaci podatku PCC. Piętro o powierzchni użytkowej 70,70m2 składa się z:- Salonu z aneksem ...

Stobno (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

830 000 PLN (7 034 zł/m2)

5
2
118 m2
2024
15802789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26278451 15802789 Na sprzedaż obiekt mieszkalno - inwestycyjny, zaaranżowany na pensjonatdom spokojnej starości,spełniający wszelkie wymagania projektowe, konstrukcyjne i formalne, w którego skład wchodzi budynek wolnostojący o powierzchni 506,78 m²,usytuowany na 814 ...

Stobno (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

2 450 000 PLN (4 834 zł/m2)

9
9
506.78 m2
2010
14564576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 141993 14564576 Do sprzedania ostatnia działka zlokalizowana na osiedlu domów jednorodzinnych przy Mierzynie. Działka o kształcie trójkątnym o powierzchni 1953 m2 w cenie 350 zł m2. Uzbrojenie działki w wodę, prąd gaz oraz kanalizację. Dojazd do posesji poprzez dr...

Stobno (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

683 550 PLN

-
-
1953 m2
-
15790827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25978714 15790827 Oferujemy Państwu do sprzedaż duży budynek z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej .Łączna powierzchnia użytkowa budynku wynosi 427,54 m2. Budynek został wybudowany w 1991 r w technologii tradycyjnej murowanej z bloczków typu suporeks...

Stobno (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

2 500 000 PLN (5 847 zł/m2)

12
-
427.54 m2
1980
15494765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 19820243 15494765 Na sprzedaż mieszkanie 2-poziomowe o powierzchni 118,52 m² z ogródkiem i miejscami postojowymiNieruchomość znajduje się na piętrze budynku dwulokalowego z 2024 r. i sprzedawana jest w stanie deweloperskim. Kupujący nie płaci podatku PCC. Powierzchni...

Stobno (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

949 000 PLN (8 007 zł/m2)

5
1
118.52 m2
2024
15881045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27621540 15881045 Na sprzedaż dwie działki inwestycyjne po 3000 m 2 STOBNO gmina Trzcianka Działki zlokalizowana na uboczu z dogodnym, szerokim wjazdem. Wydane warunki zabudowy na budowę budynku warsztatowo- magazynowego, gospodarczego oraz garażowego. Dopuszcz...

Stobno (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

180 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15215267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 12822578 15215267 Na sprzedaż, działka rolna, inwestycyjna o powierzchni 1,2174 HA, Działka została podzielona na dwie mniejsze części o wielkości 6083 m2, 6091 m2.Nieruchomość sprzedawana w całości, z możliwością ich dalszego podziału. Działka znajduje się w idealnej...

Stobno, Pod Dębami

852 180 PLN (70 zł/m2)

-
-
12174 m2
-
15371681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 17041110 15371681 Na sprzedaż w stanie deweloperskim przestronne mieszkanie dwupoziomowe o pow. 118m2 znajdujące się na pierwszym piętrze w budynku trzy kondygnacyjnym - trzecia kondygnacja w poddaszu użytkowym. Na powierzchnię nieruchomości składają się na pierwszym ...

Stobno (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

820 000 PLN (6 949 zł/m2)

5
2
118 m2
2024