• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Straszyn

Znalezionych ofert: 74

15889661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pok. | gotowe | Straszyn 27856645 15889661 Oferujemy wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 58,61 m², zlokalizowane na 2. piętrze w kameralnym budynku przy ul. Spokojnej - jednej z najbardziej pożądanych, cichych ulic w Straszynie. Powierzchnia liczona po podłodze przekrac...

Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

639 000 PLN (11 017 zł/m2)

3
1
58 m2
2012
15329579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 15972782 15329579 NINIEJSZYM OFERUJEMY PAŃSTWU NA SPRZEDAŻ OBIEKT KOMERCYJNY ZLOKALIZOWANY W STRASZYNIE K.GDAŃSKA.Nieruchomość składa się z:A) działka nr 18911, o powierzchni 1,97ha zabudowana budynkiem o powierzchni użytkowej 3.273m2. Budynek składa się z:- części wa...

Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

17 900 000 PLN (5 469 zł/m2)

11
-
3273 m2
1990
15549078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20930236 15549078 Na sprzedaż nieruchomość niezabudowana o powierzchni 29384m2 zlokalizowana w Straszynie przy Obwodnicy Trójmiasta oraz w bardzo bliskiej odległości od Obwodnicy Południowej.Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Gminy P...

Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

13 700 000 PLN (466 zł/m2)

-
-
29384 m2
-
15360382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 16790455 15360382 NINIEJSZYM OFERUJEMY PAŃSTWU NA SPRZEDAŻ DZIAŁKĘ KOMERCYJNĄ ZLOKALIZOWANĄ W STRASZYNIE K.GDAŃSKA.Nieruchomość składa się z:A) działka nr 18911, o powierzchni 1,97ha zabudowana budynkiem o powierzchni użytkowej 3.273m2. Budynek składa się z:- części w...

Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

17 900 000 PLN (888 zł/m2)

-
-
20155 m2
-
15343224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 16316003 15343224 NINIEJSZYM OFERUJEMY PAŃSTWU NA SPRZEDAŻ OBIEKT KOMERCYJNY ZLOKALIZOWANY W STRASZYNIE K.GDAŃSKA.Nieruchomość składa się z:A) działka nr 18911, o powierzchni 1,97ha zabudowana budynkiem o powierzchni użytkowej 3.273m2. Budynek składa się z:- części wa...

Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

17 900 000 PLN (5 469 zł/m2)

11
-
3273 m2
1990
15140796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne mieszkanie z antresolą w Straszynie! 10768967 15140796 Przestronne mieszkanie z antresola!LOKALIZACJA:Mieszkanie jest zlokalizowane w Straszynie, malownicze miejsce położone nad rzeką Radunią poniżej jeziora Straszyńskiego. Większość tutejszej zabudowy powstała w XXI wieku a wokół rejonów zamieszkanych s...

Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

836 000 PLN (8 989 zł/m2)

4
1
93 m2
2011
15889024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe mieszkanie Straszyn 2 pok + hala + komórka 27840702 15889024 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - idealne dla pary lub inwestora StraszynNa sprzedaż nowe, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Młody Straszyn przy ul.  Z. Pidka 2.Nieruchomość idealna zarówno dla pa...

Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

540 000 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
45 m2
2025
15889891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne osiedle ! Blisko natury ! 27863184 15889891 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Przedstawiam Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Straszynie - miejsca na mapie, które łączy bliskość natury i miasto na wyciągnięcie ręki ! To idealne miejsce dla osób, które na co dzień funkcjonują w rytmie T...

Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

688 731 PLN (8 945 zł/m2)

4
-
77 m2
2027
15889890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne osiedle ! Blisko natury ! 27863192 15889890 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Przedstawiam Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Straszynie - miejsca na mapie, które łączy bliskość natury i miasto na wyciągnięcie ręki ! To idealne miejsce dla osób, które na co dzień funkcjonują w rytmie T...

Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

688 731 PLN (8 945 zł/m2)

4
-
77 m2
2027
15889893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne osiedle ! Blisko natury ! 27863190 15889893 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Przedstawiam Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Straszynie - miejsca na mapie, które łączy bliskość natury i miasto na wyciągnięcie ręki ! To idealne miejsce dla osób, które na co dzień funkcjonują w rytmie T...

Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

637 959 PLN (9 815 zł/m2)

3
-
65 m2
2027
15889892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne osiedle ! Blisko natury ! 27863183 15889892 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Przedstawiam Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Straszynie - miejsca na mapie, które łączy bliskość natury i miasto na wyciągnięcie ręki ! To idealne miejsce dla osób, które na co dzień funkcjonują w rytmie T...

Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

730 743 PLN (9 490 zł/m2)

4
-
77 m2
2027
15889856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne osiedle ! Blisko natury ! 27862647 15889856 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Przedstawiam Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Straszynie - miejsca na mapie, które łączy bliskość natury i miasto na wyciągnięcie ręki ! To idealne miejsce dla osób, które na co dzień funkcjonują w rytmie T...

Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

601 791 PLN (10 200 zł/m2)

3
-
59 m2
2027