• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Sulejówek

Znalezionych ofert: 46

15691617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24018540 15691617 Zadrzewiona, cicha, pięknie usytułowana działka w Sulejówku, 1351m2 ( 36,5 x 37m).Przeznaczenie: pod zabudowę jednorodzinną. Dostęp do działki zagwarantowany poprzez wewnętrzną drogę dojazdową ( ok 150m do asfaltu )Wszystkie media znajdują się w ul -...

Sulejówek (Ratajewo) (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

799 000 PLN

-
-
1351 m2
-
14933204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 5030227 14933204 Działka mieszkaniowo-inwestycyjna UMN.Działka o wymiarach ok. 20 m szerokości i ok. 150m długości. Działka o przeznaczeniu pod zabudowę mieszkaniową indywidualną, bliźniaczą lub szeregową ew do podziału. Droga dojazdowa prywatna - szerokośc 4mW okol...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

650 000 PLN

-
-
3053 m2
-
13746280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 99701 13746280 Duża piękna działka 2915m2 - budowlana - trapez ok.3740 x 5875m plus 5 metrowa droga dojazdowa.Działka oddalona od ulicy głównej. Dojazd własną drogą.Wszystkie media w ulicy głównej do podciągnięcia.Jest Plan Zagospodarowania przestrzennego .Działk...

Sulejówek (Żurawka) (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

1 200 000 PLN

-
-
2915 m2
-
15887323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27780845 15887323 Serdecznie zapraszam na dzień otwarty wyjątkowego domu wolnostojącego w Sulejówku!TERMIN: 21 MAJA 2026 R. W GODZINACH 15:30-20:00To doskonała okazja, aby na własne oczy przekonać się o potencjale tej nieruchomości i poczuć jej niepowtarzalny klimatNi...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

1 333 000 PLN (6 665 zł/m2)

5
2
200 m2
1971
15766445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sulejówek Miłosna, 3-pokojowe z ogródkiem 25503328 15766445 Zapraszam na prezentację nowego, bezczynszowego mieszkania o powierzchni 86,58 m2 w Sulejówku Miłosna do którego przynależy ogródek - 110 m2.0% prowizji pośrednika!Stan: Gotowe mieszkanie w stanie deweloperskim do samodzielnego wykończenia. W ofercie...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

798 000 PLN (9 279 zł/m2)

3
1
86 m2
2024
15364048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 pokojowy bliźniak - Sulejówek 16873691 15364048 Bliźniak o powierzchni 165m2 + poddasze 60m2 użytkowe.Parter: Salon z kuchnią (możliwość aranżacji jako aneks lub oddzielne pomieszczenie)łazienkagarażkotłowniaPiętro: 4 lub 5 sypialni (w zależności od preferencji),łazienka.Wyposażenie:Doskonała izol...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

1 699 999 PLN (10 897 zł/m2)

5
2
156 m2
2023
15884286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27698650 15884286 Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o pow. 180 m2, położony w spokojnej i zielonej części Sulejówka - Miłosnej.Idealna propozycja dla rodziny szukającej komfortu oraz dobrego dojazdu do Warszawy.Dom oferuje wygodną przestrzeń do życia. PARTER:...

Sulejówek (Miłosna) (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

1 050 000 PLN (5 833 zł/m2)

5
2
180 m2
1971
15840993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26787624 15840993 Przedmiotem sprzedaży jest kształtna, zalesiona działka w Sulejówku z wydanymi warunkami zabudowy na dwa domy jednorodzinne. Działka płaska, częściowo zalesiona, w kształcie zbliżona jest do prostokąta o wymiarach 86 na 110 metrów. Warunki zabudowy ...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

4 274 550 PLN (450 zł/m2)

-
-
9499 m2
-
15850808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27008089 15850808 Na sprzedaż działka o powierzchni 118 m², położona w miejscowości Sulejówek, powiat miński, województwo mazowieckie. Nieruchomość znajduje się przy ul. Bagno, w rozwijającej się części miasta z dogodnym dostępem do infrastruktury oraz komunikacji z W...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

279 000 PLN (2 364 zł/m2)

-
-
118 m2
-
15862015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27221062 15862015 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna o ogromnym potencjale komercyjnym, położona w strategicznym punkcie Sulejówka bezpośrednio przy skrzyżowaniu ul. Asfaltowej oraz Traktu Brzeskiego (droga o bardzo dużym natężeniu ruchu).Parametry dzia...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

3 630 000 PLN (850 zł/m2)

-
-
4270 m2
-
15823696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633207 15823696 Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w spokojnej i zielonej części Sulejówka przy ul. Mariańskiej. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu terenów leśnych, w cichej i kameralnej okolicy, a jednocześnie z wygodn...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

1 490 000 PLN (13 545 zł/m2)

3
1
110 m2
2026
15880970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27618809 15880970 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJITwój wymarzony dom gotowy już na III - IV kwartał 2026! Nowoczesny bliźniak w urokliwym miejscu w Sulejówku z możliwością usługi wykończenia przez naszą firmę.Możliwość pozostawienia mieszkania w rozliczeniu !Zdj...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

1 390 000 PLN (8 854 zł/m2)

5
-
157 m2
2026