• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Szczecin Żelechowa

Znalezionych ofert: 25

15883163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673574 15883163 Na sprzedaż bardzo funkcjonalne i pełne charakteru 3-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej od zewnątrz przedwojennej kamienicy z 1920 roku w Żelechowej. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze i wyróżnia się przemyślanymi rozwiązaniami, które realnie...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

450 000 PLN (10 342 zł/m2)

3
1
43.51 m2
1920
15870845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27441053 15870845 Na sprzedaż bardzo funkcjonalne i pełne charakteru 3-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej od zewnątrz przedwojennej kamienicy z 1920 roku w Żelechowej. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze i wyróżnia się przemyślanymi rozwiązaniami, które realnie...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

450 000 PLN (10 342 zł/m2)

3
1
43.51 m2
1920
15365999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16915664 15365999 Mieszkanie bezczynszowe na piętrze domu,W cichej , zielonej dzielnicy (Żelechowa na północy Szczecina), w pobliżu parku.Do mieszkania należy ogród, garaż oraz dwa miejsca parkingowe na terenie posesji.Na ogródku wybudowano także mały domek (1 pokój z...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

350 000 PLN (7 447 zł/m2)

3
2
47 m2
1930
15813094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26556420 15813094 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze niskiego bloku. Do mieszkania przynależy piwnica. Na metraż 48 m2 składa się:-pokój 1-pokój 2-łazienka-kuchnia-spiżarnia -przedpokój Mieszkanie jest w części umeblowane. W kuchni znajd...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

374 900 PLN (7 810 zł/m2)

2
1
48 m2
1990
15889132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27845294 15889132 Na sprzedaż prawo do użytkowania działki rekreacyjnej na ROD DolinkaPrzedmiotem oferty na działki ROD o powierzchni 420 m2.Na działce znajdują się liczne nasadzenia (jabłonie, śliwki, porzeczki, agresty, maliny, wiśnie, kiwi, winogrono). Duży ...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

23 000 PLN

-
-
420 m2
-
15889699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27858770 15889699 Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 66,5 m2 usytuowane na 1 piętrze niskiego budynku na osiedlu Park Ostrowska w Szczecinie. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, o świetnym rozkładzie pomieszczeń. Idealne dla rodziny!Na ...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

830 000 PLN (12 481 zł/m2)

3
2
66.5 m2
2015
15626566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22745651 15626566 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) o pow. użytkowej 168 m2, położony przy jednej z cichych i ślepych uliczek w północnej dzielnicy Szczecina na os. Żelechowa.DZIAŁKA:Powierzchnia działki - 207 m2, teren ogrodzony, z możliw...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 499 000 PLN (8 178 zł/m2)

4
1
183.3 m2
2001
15793558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26041875 15793558 !! UWAGA- NOWA CENA !!obniżka o 50 000 złW ofercie na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,54 m², położone w atrakcyjnej i spokojnej części Warszewa (Szczecin Lewobrzeże) przy ul. Flaminga. Lokal znajduje się na 2. piętrze w nisk...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

749 000 PLN (11 976 zł/m2)

3
1
62.54 m2
2022
15793565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26041922 15793565 !! UWAGA- NOWA CENA !!obniżka o 50 000 złW ofercie na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,54 m², położone w atrakcyjnej i spokojnej części Warszewa (Szczecin Lewobrzeże) przy ul. Flaminga. Lokal znajduje się na 2. piętrze w nisk...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

749 000 PLN (11 976 zł/m2)

3
1
62.54 m2
2022
15888138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27803179 15888138 To mieszkanie jest dla Ciebie, jeśli szukasz miejsca, gdzie po pracy naprawdę odpoczniesz, a jedynym Twoim zmartwieniem będzie wybór kawy jaką wypijesz na balkonie, lub obserwowanie jak Twoje dziecko bawi się na placu zabaw. Zadzwoń i zobacz to przy...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

680 000 PLN (10 642 zł/m2)

3
1
63.9 m2
1999
15821317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26610507 15821317 Na sprzedaż przestronne i słoneczne 3 pokoje z balkonem o powierzchni 67.10 m2 na parterze niskiego bloku położonego na skarpie.Z uwagi na ukształtowanie terenu mieszkanie znajduje się na parterze (wchodząc z klatki schodowej), jednak od strony bal...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

680 000 PLN (10 510 zł/m2)

3
1
64.7 m2
2004
15822895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26614647 15822895 Przestronne i ciche trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż!Nieruchomość o powierzchni użytkowej 57,7 m2, która dzięki niewielkim skosom zapewnia w praktyce prawie 70 m2 powierzchni całkowitej.Mieszkanie składa się z :- salonu z otwartą kuchnią- sypialni...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

549 000 PLN (9 515 zł/m2)

3
1
57.7 m2
1992