• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Szczecin Żydowce-Klucz

Znalezionych ofert: 6

15672511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23696069 15672511 Kawalerka po zakończonym w maju 2025r generalnym remoncie o powierzchni 17,5m2 na 2 piętrze w budynku wielorodzinnym Żydowce. Budynek po termomodernizacji w bardzo dobrym stanie. Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym i łazienki. W trakcie re...

Szczecin (Żydowce-klucz) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

179 000 PLN (10 529 zł/m2)

1
-
17 m2
1950
15506847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 20090219 15506847 NOWA Cena!Obniżka ceny o 680 000 zł !Idealna propozycja dla Deweloperów pod budowę osiedla domów jednorodzinnych lub jako BANK Ziemi.Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 2,1 150 ha położona w dzielnicy Żydowce-Osi...

Szczecin (Żydowce-klucz) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 380 000 PLN

-
-
21150 m2
-
15454649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 18946165 15454649 NOWA Cena!Obniżka ceny o 680 000 zł !Idealna propozycja dla Deweloperów pod budowę osiedla domów jednorodzinnych lub jako BANK Ziemi.Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 2,1 150 ha położona w dzielnicy Żydowce-Osi...

Szczecin (Żydowce-klucz) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 380 000 PLN

-
-
21150 m2
-
15772021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25599197 15772021 Nowa niższa cena !! Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w cichej dzielnicy, blisko Odry.W skład nieruchomości wchodzą : poniemiecki dom dwulokalowy z poddaszem, mieszkanie w przybudówce, pomieszczenia gospodarcze, dwa garaże, dwie piwnice oraz duż...

Szczecin (Żydowce-klucz) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

700 000 PLN (3 889 zł/m2)

6
3
180 m2
1927
15795016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26087708 15795016 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 813 m², położona w jednej z najbardziej malowniczych części Szczecina – tuż przy Puszczy Bukowej.To miejsce, które zachwyca ciszą, zapachem lasu i poczuciem prywatności.Działka znajduje się na kam...

Szczecin (Żydowce-klucz) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

330 000 PLN

-
-
813 m2
-
15629302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22826028 15629302 Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 143,39 m2 (123,39 m2 powierzchni użytkowej + 20 m2 poddasza), położony w cichej i zielonej części Szczecina.To doskonała propozycja dla osób poszukujących spokojnej lokalizacji...

Szczecin (Żydowce-klucz) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 090 000 PLN (7 602 zł/m2)

4
2
143.39 m2
1930