• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Szczecin Bukowe-Klęskowo

Znalezionych ofert: 20

15882738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673241 15882738 Obejrzyj mieszkanie nie wychodząc z domu! Zapraszamy do obejrzenia wirtualnej prezentacji!Mieszkanie spółdzielcze własnościowe - możliwość nabycia przez obywateli spoza UE bez zezwolenia.Do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze ...

Szczecin (Bukowe-klęskowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

549 000 PLN (7 419 zł/m2)

4
1
74 m2
1991
15883202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673654 15883202 Oferta specjalna mieszkania - 549 tys. zł Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63,4 m², usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym, niskim bloku z 1992 roku.Lokalizacja N...

549 000 PLN (8 659 zł/m2)

3
1
63.4 m2
1992
15870765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27438643 15870765 Oferta specjalna mieszkania - 549 tys. zł Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63,4 m², usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym, niskim bloku z 1992 roku.Lokalizacja N...

549 000 PLN (8 659 zł/m2)

3
1
63.4 m2
1992
15807520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26367180 15807520 Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży uroczego mieszkania czteropokojowego z balkonem. Lokal położony na pierwszym piętrze niskiego bloku na Osiedlu Bukowym.Na powierzchnię 86.5 m2 składają się:-salon z aneksem kuchennym;-trzy sypialnie;-łazi...

850 000 PLN (9 827 zł/m2)

4
1
86.5 m2
2010
15885250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27721244 15885250 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w sercu osiedla Bukowego w Szczecinie.Oferujemy Państwu wyjątkową okazję nabycia mieszkania o powierzchni 63,05 m², zlokalizowanego na ul. Pomarańczowej. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w dziesięciopiętrowym b...

550 000 PLN (8 723 zł/m2)

3
1
63.05 m2
1986
15885159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27717892 15885159 Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i komfortowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 114,5 m², położone w zielonej i spokojnej części osiedla Bukowe-Klęskowo, z bezpośrednim widokiem na Puszczę Bukową. Mieszkanie jest bardzo jasne i słoneczne, pon...

949 000 PLN (8 288 zł/m2)

5
2
114.5 m2
2010
15824377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26621907 15824377 Mamy dla Państwa ofertę sprzedaży mieszkania dwupoziomowego na osiedlu Bukowym ul. Akwarelowa.Na całkowita powierzchnię 114 ,40 m 2 wchodzi :POZIOM 1 69,9 m2 o wysokości 2,57 m2 -duży przestronny przedpokój z wyjściem na balkon widok bezcenny ,-ku...

979 000 PLN (8 558 zł/m2)

4
1
114.4 m2
2013
15533633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 20676675 15533633 Zapraszam do zapoznania się z ofertą nietuzinkowego, przestronnego, dwupoziomowego mieszkania położonego w prawobrzeżnej części Szczecina na osiedlu Bukowym.Niski budynek (4 piętrowy) z 1995 roku, czwarte piętro. Klatka schodowa, szeroka i zadbana...

1 149 000 PLN (7 447 zł/m2)

6
2
154.3 m2
1995
15889678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27858456 15889678 Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 165,19 m2 (w tym dwa pomieszczenia przynależne: garaż - 15,47 m2 oraz poddasze - 32,05 m2). Na powierzchnię 165,19m2 składa się: Parter: salon z otwartą kuchnią, przedpokój i łazien...

1 988 000 PLN (12 035 zł/m2)

5
2
165.19 m2
2013
15888839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27830396 15888839 W ofercie sprzedaży duża kawalerka na os Bukowym, w budynku z cegły.Mieszkanie składa się z dużego pokoju, gdzie na podłodze panele, ściany wygładzone i pomalowane. Kuchni z oknem, gdzie na podłodze kale, ściany wygładzone i pomalowane z pasem glazu...

380 000 PLN (10 000 zł/m2)

1
1
38 m2
2003
15792779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26026559 15792779 3 pokoje, 74 m², balkon, oddzielna kuchnia – gotowe do wprowadzenia! Uwaga nowa cena! Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 74 m², położone na 3. piętrze niskiego, 4-piętrowego bloku na ul. Seledynowej. Nieruchomość w świetnym stan...

629 999 PLN (8 514 zł/m2)

3
1
74 m2
1982
15883649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675370 15883649 Przestrzeń, Słońce i Panorama Miasta – 82 m² na Osiedlu BukowymSzukasz idealnego miejsca dla dużej rodziny? A może potrzebujesz przestrzeni, która łączy funkcjonalność z bliskością natury? Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkan...

Szczecin (Bukowe-Klęskowo), Brązowa

729 000 PLN (8 890 zł/m2)

4
1
82 m2
1980