• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Szczecin Bukowo

Znalezionych ofert: 31

15891338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27894902 15891338 Przedmiotem oferty jest rozkładowe mieszkanie zlokalizowane w Szczecinie przy ul. Grzymińskiej. Na powierzchnię 43m2 składają się: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, dwie sypialnie, łazienka z wc oraz przedpokój. Standard mieszkania dobr...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

420 000 PLN (9 767 zł/m2)

3
-
43 m2
1999
15883102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673700 15883102 Lokalizacja: Szczecin, Bukowo Północ, ul. ModelarskaPowierzchnia: 35,87 m²Piętro: 1Liczba pokoi: 2Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 35,87 m², położone na pierwszym piętrze w zadbanym budynku na osiedlu Bu...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

450 000 PLN (12 687 zł/m2)

2
1
35.47 m2
2025
15600980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 22207503 15600980 Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość komercyjną, położoną w atrakcyjnej lokalizacji w Szczecinie. Obiekt stanowi dawną stodołę o powierzchni użytkowej 11x14m, z aktualnym pozwoleniem na przebudowę na budynek usługowo-mieszkalny.Działka o powi...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 499 000 PLN (2 498 zł/m2)

2
-
600 m2
1930
15888605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27818437 15888605 Szczecin Bukowo na sprzedaż dom - skrajny segment idealny dla dwóch rodzin o pow. użytkowej 159.5m2 i całkowitej 227.8m2.W tej chwili funkcjonuje jako dwa mieszkania 3 pokojowe z dwoma oddzielnymi kuchniami i łazienkami. Świetna lokalizacja blisko k...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 200 000 PLN (7 524 zł/m2)

6
2
159.5 m2
2004
15883197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673643 15883197 Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość nabycia przez cudzoziemców),3. pokojowe mieszkanie (2. poziomy), usytuowane na 2. piętrze niskiego budynku z 2005 roku. Lokal położony w doskonałej lokalizacji, na terenie spokojnego osiedla mieszka...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

667 000 PLN (9 896 zł/m2)

3
1
67.4 m2
2025
15887164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27778311 15887164 Na sprzedaż działka budowlana, zlokalizowana w urokliwym zakątku północnej części Szczecina, przy ulicy Rzeźbiarskiej, o powierzchni 735 m² (długość 38m² x szerokość 21m²).Działka usytuowana na terenie spokojnego osiedla mieszkalnego. Dookoła zabudo...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

648 000 PLN

-
-
735 m2
-
15883702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675421 15883702 Na sprzedaż słoneczne mieszkanie w zielonej okolicy o powierzchni 42,5 m², położone na parterze niskiego budynku z cegły z 2005 roku (budynek po odświeżeniu elewacji). To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i pod inwestycję.Mieszkanie je...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (10 565 zł/m2)

2
1
42.5 m2
2005
15883239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674790 15883239 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,5 m², położone na parterze, dwupiętrowego budynku z 2008 roku w spokojnej części dzielnicy Bukowo. W skład mieszkania wchodzą: przestronny salon z balkonem typu francuskiego oddzielna, jasna kuch...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

750 000 PLN (11 111 zł/m2)

3
-
67.5 m2
2008
15883540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 27675230 15883540 Sprzedam domek o powierzchni 65m2 na działce ROD ul. Szosa Polska. Całoroczny dostęp wody i prądu. Działka o powierzchni około 400 m2, dobrze zagospodarowana. Powierzchnia domu około 65 m2, parter 33 m2 i poddasze użytkowe.Na parterze położone aneks...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

252 000 PLN (3 877 zł/m2)

3
1
65 m2
2020
15627407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22782964 15627407 Oferuję Państwu na sprzedaż bardzo funkcjonalny szeregowiec w dzielnicy Bukowo z dużym ogródkiem i 3 miejscami postojowymi na kameralnym, zamykanym osiedlu. Jest o powierzchni 123 m2 i składa się z korytarza, dużej kuchni, wc, salonu z możiwościa po...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

998 000 PLN (8 114 zł/m2)

5
2
123 m2
2019
15882990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27673162 15882990 Wszystko co potrzebne i przyjemne do życia w jednej przestrzeni. Wyjątkowo urokliwy, skrajny segment w zabudowie szeregowej położony na kameralnym osiedlu Ogrodnicza w północnej części Szczecina; Bukowo-Północ. Nieruchomość znajduje się ok. 6 km od ...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 320 000 PLN (10 527 zł/m2)

4
1
125.39 m2
2020
15736258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24868904 15736258 Oferujemy do sprzedania mieszkanie na drugim piętrze budynku z roku 2005 przy ul. Polickiej w Szczecinie.Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 46,2, całkowitej około 70m2.Pierwszy poziom stanowi salon z dyskretnie wydzielonym aneksem kuch...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

479 000 PLN (10 368 zł/m2)

3
1
46.2 m2
2005