• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Szczecin Drzetowo-Grabowo

Znalezionych ofert: 28

15307367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15371976 15307367 2 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze kamienicy, obok parku Żeromskiego.Okolica bardzo dobrze skomunikowana z centrum, liczne autobusy w pobliżu, sklepy. Miejsca postojowe ogólnodostępne pod budynkiem. Na powierzchnię użytkową 65,56 m2 składają ...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

524 000 PLN (7 993 zł/m2)

2
-
65.56 m2
1930
15853338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27047820 15853338 Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 30,94 m2 położone na drugim piętrze wieżowca. Z osiedla łatwy i szybki dojazd do centrum miasta. Wieżowiec z windą pochodzi z końca lat siedemdziesiątych XX wieku. W pobliżu znajdziemy typową osiedlową infrastr...

299 000 PLN (9 664 zł/m2)

1
1
30.94 m2
1979
15896815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27988430 15896815 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 71 m², usytuowane na 3. piętrze klasycznej, kamienicy. To idealna propozycja dla par, rodzin lub jako zyskowna inwestycja pod wynajem. Mieszkanie łączy w sobie niepowtarzalny klimat kamienic...

570 000 PLN (8 062 zł/m2)

3
1
70.7 m2
1935
15894711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948439 15894711 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 71 m², usytuowane na 3. piętrze klasycznej, kamienicy. To idealna propozycja dla par, rodzin lub jako zyskowna inwestycja pod wynajem. Mieszkanie łączy w sobie niepowtarzalny klimat kamienic...

570 000 PLN (8 062 zł/m2)

3
1
70.7 m2
1935
15486581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19637687 15486581 TYLKO U NAS!Na sprzedaż ekskluzywny penthouse w inwestycji Bulvary Odrzańskie.Powierzchnia: - 63 m²Lokalizacja: - Prestiżowa inwestycja Bulvary Odrzańskie, Szczecin Położenie: - Ostatnia kondygnacja (6. piętro) nowoczesnego budynku z windą i monitori...

780 000 PLN (12 381 zł/m2)

3
2
63 m2
2023
15710466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24378002 15710466 Komfortowy apartament 3-pokojowy w Hanza Tower 65,56 m² + loggia 7 m² 9. piętro Basen Garaż Komórka lokatorska.Zamieszkaj w sercu Szczecina – w nowoczesnym, doskonale zaprojektowanym apartamencie w prestiżowej inwestycji Hanza Tower. To wyjątkow...

1 599 000 PLN (24 390 zł/m2)

3
1
65.56 m2
2022
15781518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25829914 15781518 --- NOWE PIĘKNE MIESZKANIE, W KOTÓRYM JESZCZE NIKT NIE MIESZKAŁ ---Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe w standardzie WYKOŃCZONE POD KLUCZ w nowym budynku z 2024 roku w Szczecinie. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do ścisłego centrum z...

772 236 PLN (13 142 zł/m2)

3
1
58.76 m2
2024
15772444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25610485 15772444 Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe w standardzie WYKOŃCZONE POD KLUCZ w nowym budynku z 2024 roku w Szczecinie. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do ścisłego centrum z uwagi na bezpośrednie sąsiedztwo linii tramwajowej i autobusowej. ...

619 370 PLN (13 432 zł/m2)

3
1
46.11 m2
2024
15768557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25547090 15768557 Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe w standardzie WYKOŃCZONE POD KLUCZ w nowym budynku z 2024 roku w Szczecinie. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do ścisłego centrum z uwagi na bezpośrednie sąsiedztwo linii tramwajowej i autobusowej. ...

682 750 PLN (13 905 zł/m2)

2
1
49.1 m2
2024
15882793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673373 15882793 Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 51,08 m², położone na drugim piętrze kameralnego budynku z cegły (lata 50.) przy ul. Willowej w Szczecinie. To propozycja dla osób, które cenią ciszę, prywatność oraz klasyczny, wygodny uk...

449 000 PLN (8 790 zł/m2)

2
1
51.08 m2
1958
15883437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675150 15883437 Inwestycyjne poddasze 74,27 m² Drzetowo, ul. Księcia Ziemowita. Na sprzedaż udział w prawie własności nieruchomości obejmujący lokal o powierzchni 74,27 m², położony w dzielnicy Drzetowo, przy ul. Księcia Ziemowita. Nieruchomość usytuowana jest na 4...

296 000 PLN (3 985 zł/m2)

3
1
74.27 m2
1960
15890149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27873340 15890149 Oferuję wyjątkowe, jasne i wysokie mieszkanie położone na 1 piętrze odbudowanej w 1957 roku kamienicy, usytuowane w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Szczecina – przy samym Parku Żeromskiego i kilka kroków od Wałów Chrobrego. Najważniejsz...

595 000 PLN (8 785 zł/m2)

2
1
67.73 m2
1957