• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Szczecin Krzekowo-Bezrzecze

Znalezionych ofert: 19

15636940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22974907 15636940 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Oferta bezpośrednia. Kupujący nie płaci prowizji. Prowizję kupującego pokrywa sprzedający.Polecam do zakupu kameralny dom w zabudowie bliźniaczej.Nieruchomość zlokalizowana na zamkniętym osiedlu w dzielnicy...

Szczecin (Krzekowo-bezrzecze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

999 000 PLN (11 557 zł/m2)

3
2
86.44 m2
2017
15886494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27759971 15886494 Działka o powierzchni 450 m2 z udziałem w drodze położona Szczecin - Krzekowo.Działka pod zabudowę bliźniaczą. Istnieje możliwość dokupienie sąsiedniej działki tej samej wielkości.Dla terenu jest aktualny Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzenneg...

500 000 PLN

-
-
450 m2
-
15829232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26602460 15829232 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,56 m², położone na parterze nowoczesnego budynku z 2017 roku, na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Nieruchomość wyróżnia się dużym, prywatnym ogrodem o powierzchni ok. 178 m² oraz tarasem z deski egzot...

929 000 PLN (14 850 zł/m2)

3
1
62.56 m2
2017
15883268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27674818 15883268 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 430 m² położonego w Szczecinie dzielnica Krzekowo-Bezrzecze – idealny zarówno dla dużej rodziny jak i pod inwestycję, czy działalność usługową.Nieruchomość...

2 299 000 PLN (5 347 zł/m2)

12
3
430 m2
1970
15887013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27773525 15887013 OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI BUDOWLANEJ – SZCZECIN BEZRZECZELokalizacja: Szczecin – BezrzeczePowierzchnia: 1021 m²Opis nieruchomości:Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1021 m², położona w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Bezrzecze w ...

499 000 PLN

-
-
1021 m2
-
15598019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22132203 15598019 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą powstającej inwestycji, sześciu lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej położonych na Starym Bezrzeczu. Inwestycja usytuowana w cichym, zielonym zaułku w szczecińskiej części dzielnicy. Na sporych ogródkac...

1 199 000 PLN (9 367 zł/m2)

5
2
128 m2
2025
15597736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22121977 15597736 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą powstającej inwestycji, sześciu lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej położonych na Starym Bezrzeczu. Inwestycja usytuowana w cichym, zielonym zaułku w szczecińskiej części dzielnicy. Na sporych ogródkac...

1 199 000 PLN (9 367 zł/m2)

5
2
128 m2
2025
15883586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675278 15883586 Jeżeli chcesz zamieszkać w domu wolnostojącym zlokalizowanym w zielonej spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, ta oferta jest dla Ciebie.Dom zlokalizowany w Bezrzeczu.Duże przestronne pomieszczenia - 5 pokoi, 2 garderoby, 2 łazienki, kuchnia z jada...

1 549 000 PLN (10 245 zł/m2)

5
2
151.2 m2
2026
15886493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27759970 15886493 Działka o powierzchni 450 m2 z udziałem w drodze położona Szczecin - Krzekowo.Działka pod zabudowę bliźniaczą. Istnieje możliwość dokupienie sąsiedniej działki tej samej wielkości.Dla terenu jest aktualny Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzenneg...

500 000 PLN

-
-
450 m2
-
15734796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24842756 15734796 Działka o powierzchni 900 m2 położona Szczecin - Krzekowo.Działka składa się z 2 działek po 450 m2, co pozwala wykorzystać ją pod zabudową wolnostojącą i bliźniaczą.Dla terenu jest aktualny Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego.1. Ustalenia ...

990 000 PLN

-
-
900 m2
-
15821461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26610313 15821461 Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 85 m², położone w spokojnej i bardzo lubianej części Bezrzecza – przy ul. Koralowej. Idealna propozycja dla rodziny lub osób ceniących przestrzeń, wygodę i dobrą lokalizacj...

825 000 PLN (9 706 zł/m2)

4
-
85 m2
1998
15883487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27675145 15883487 Przedstawiamy Państwu naszą nową ofertę na wyłączność!Wyłącznie u Nas! - ofertą sprzedaży jest urokliwy dom w zabudowie szeregowej położony w spokojnej i bocznej uliczce obok osiedla Cynamonowego i Doliny Słońca na Bezrzeczu. W okolicy pełna infrastr...

Szczecin (Krzekowo-Bezrzecze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 335 000 PLN (9 963 zł/m2)

4
1
134 m2
2017