• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Szczecin Skolwin

Znalezionych ofert: 22

15519127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20356511 15519127 Działka o powierzchni 3778 m2 położona na Skolwinie w lewobrzeżnej części Szczecina.Dla działki zostały wydane warunki dla zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej obejmującej trzy budynki wielorodzinne wraz z zagospodarowaniem terenu, wbudowanym garaże...

Szczecin (Skolwin) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 100 000 PLN (556 zł/m2)

-
-
3778 m2
-
15350084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16527428 15350084 Do sprzedaży dom położony na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych, w okolicy ulicy Kamiennej. Na powierzchnię domu składają się: PARTER:* salon* kuchnia* korytarz* wc * zaplecze gospodarcze * garaż 1 PIĘTRO:* 3 pokoje* garderoba* łazienka* pralnia...

Szczecin (Skolwin) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 420 000 PLN (7 651 zł/m2)

4
1
185.6 m2
2002
15763589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25429999 15763589 Wyjątkowa Działka Budowlana w Skolwinie (1130 m²) – Idealna pod Twój Dom z Widokiem!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1130 m2, zlokalizowanej na wzniesieniu w Skolwinie, w okolicy ulicy Karpa...

Szczecin (Skolwin) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (353 zł/m2)

-
-
1130 m2
-
15881198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27625306 15881198 Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,76 m², zlokalizowane na wysokim parterze w kameralnym, dwupiętrowym budynku, w cichej i spokojnej okolicy. Lokal składa się z: trzech przestronnych pokoi, oddzielnej kuchni...

Szczecin (Skolwin) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

349 000 PLN (6 149 zł/m2)

3
1
56.76 m2
1922
15767375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25524455 15767375 Wyjątkowa okazja inwestycyjna nad samym brzegiem wody w Szczecinie - Skolwin, Marina i Przystań! Ta niepowtarzalna nieruchomość to doskonały wybór dla inwestorów oraz pasjonatów życia blisko natury, ceniących komfort i malownicze otoczenie. Na sprz...

Szczecin (Skolwin) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 625 000 PLN (250 zł/m2)

-
-
10500 m2
-
15506881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 20090279 15506881 Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w Szczecin-Skolwin, obr. Nad Odrą, o powierzchni 3074 m2. Użytek R IIIa pow. 3074 m2.Brak planu zagospodarowania przestrzennego. ( w opracowaniu, projekt pod funkcję zabudowy mieszkaniowej jednorodzi...

Szczecin (Skolwin) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

410 000 PLN

-
-
3074 m2
-
15440003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18590280 15440003 Na sprzedaż piękna działka o wymiarach prostokąta i powierzchni 1200 m², położona na malowniczym wzniesieniu z zachwycającym widokiem na jezioro Dąbie. To wymarzone miejsce dla osób pragnących zbliżyć się do natury oraz ceniących sobie ciszę i spokój...

Szczecin (Skolwin) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

480 000 PLN

-
-
1200 m2
-
15830048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26661020 15830048 Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna nad wodą – Szczecin, Skolwin Marina PrzystańNa sprzedaż unikatowa działka inwestycyjna położona bezpośrednio nad brzegiem wody, w dzielnicySzczecin–Skolwin. To propozycja skierowana do inwestorów poszukujących lo...

Szczecin (Skolwin), Stołczyńska

2 000 000 PLN (190 zł/m2)

-
-
10537 m2
-
15448171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18786066 15448171 Na sprzedaż piękna działka o wymiarach prostokąta i powierzchni 1200 m², położona na malowniczym wzniesieniu z zachwycającym widokiem na jezioro Dąbie. To wymarzone miejsce dla osób pragnących zbliżyć się do natury oraz ceniących sobie ciszę i spokój...

Szczecin (Skolwin) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

480 000 PLN (400 zł/m2)

-
-
1200 m2
-
15532511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20650892 15532511 ***REZERWACJA***Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki w Skolwinie przy ulicy Nefrytowej. To ciekawa oferta dla osób pragnących zbudować swój wymarzony dom w bliskim sąsiedztwie centrum Szczecina, jednocze...

Szczecin (Skolwin) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

260 000 PLN

-
-
870 m2
-