• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Szczecin Wielgowo-Sławociesze

Znalezionych ofert: 8

15882763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673312 15882763 Dzień dobry!Na sprzedaż świetnie zlokalizowane bliźniaki na szczecińskim Wielgowie!BRAK PODATKU PCC!Docelowo na osiedlu ma powstać 6 budynków dwulokalowych, obecnie na sprzedaż gotowe do zakupu są cztery lokale.Osiedle klimatycznie i komfortowo zaara...

Szczecin (Wielgowo-sławociesze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

999 000 PLN (6 807 zł/m2)

4
2
146.76 m2
2025
15705521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24281009 15705521 Oferujemy do sprzedaży nowe domy jednorodzinne dwulokalowe zlokalizowane w Wielgowie, w prawobrzeżnej części Szczecina. Bliskość lasów gwarantuje możliwość aktywnego wypoczywania na spacerach czy bieganiu po leśnych ścieżkach. Szybki dojazd do centru...

999 000 PLN (5 675 zł/m2)

5
2
176.05 m2
2025
15705518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24281008 15705518 Oferujemy do sprzedaży nowe domy jednorodzinne dwulokalowe zlokalizowane w Wielgowie, w prawobrzeżnej części Szczecina. Bliskość lasów gwarantuje możliwość aktywnego wypoczywania na spacerach czy bieganiu po leśnych ścieżkach. Szybki dojazd do centru...

1 050 000 PLN (5 964 zł/m2)

5
2
176.05 m2
2025
15808442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26394614 15808442 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 136,6 m², z działką o powierzchni od 277 do 321 m² (w zależności od segmentu). Do każdego domu przynależy jednostanowiskowy garaż (ok. 19,3 m²) oraz taras o powierzchni 15 m².Układ pomies...

899 000 PLN (6 581 zł/m2)

5
2
136.6 m2
2026
15709602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24357848 15709602 Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego Powierzchnia działki ok.2000 m2Wymiary działki ok. 155 x13 Powierzchnia domu z pozwolenia na budowę : 149,23 m2 2 kondygnacje :Pater- wiatrołap - komunikacja - salon z aneksem...

399 200 PLN

-
-
1996 m2
-
15437900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 18547237 15437900 Szczecin Wielgowo, Prawobrzeże, nieruchomość gruntowa, inwestycja sprzedaż. Proponujemy ciekawą nieruchomość gruntową położoną przy ul. Tczewskiej tj. drodze dojazdowej do Szczecin Wielgowo. Obecnie jest w trakcie dzielenia na 2 działki. Możl...

883 650 PLN

-
-
5891 m2
-
15630143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22843658 15630143 Oferujemy działkę o powierzchni 1368 m², położoną w spokojnej i malowniczej okolicy, idealną pod budowę domu jednorodzinnego. Najważniejsze atuty nieruchomości: •Wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny •Media dostępne bezpośrednio przy działce ...

383 040 PLN

-
-
1368 m2
-
15762655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25408088 15762655 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMarzy Ci się nieduży, komfortowy domek z bajkowym ogrodem z wyjściem do lasu i do tego stosunkowo blisko cywilizacji w prawobrzeżnej części Szczecina? Zapraszam do Wielgowa.4 pokojowy domek po remoncie kap...

1 395 000 PLN (16 607 zł/m2)

4
-
84 m2
1960