• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Szczecin Zawadzkiego-Klonowica

Znalezionych ofert: 8

15891340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27894903 15891340 ATRAKCYJNA OFERTA ! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,60 m2, położona na parterze na osiedlu Zawadzkiego. Nieruchomość rozkładowa, jasna, ciepła i gotowa do zamieszkania. Lokalizacja:Nieruchomość położona na os. Zawa...

Szczecin (Zawadzkiego-klonowica) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

580 000 PLN (9 120 zł/m2)

3
1
63.6 m2
1983
15883205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673659 15883205 Mam dla Państwa na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego z KW.Świeżo wyremontowana nieruchomość. W świetnej lokalizacji, usytuowane na 10 piętrze z widokiem na panoramę Szczecina - na os. Zawadzkiego ....

410 000 PLN (9 816 zł/m2)

3
1
41.77 m2
1980
15882866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673169 15882866 Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 46,04 m², położone na drugim piętrze niskiego budynku z cegły (lata 90.) przy ul. Szafera w Szczecinie.To propozycja dla osób, które cenią ciszę, prywatność oraz wygodny układ pomieszczeń ...

449 000 PLN (9 761 zł/m2)

2
1
46 m2
1996
15790155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25955756 15790155 Oferujemy na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 65 m², zlokalizowane na szóstym piętrze nowoczesnego, dwunastopiętrowego bloku przy ulicy Romera w Szczecinie. Mieszkanie składa się z trzech funkcjonalnych pokoi, które można zaa...

560 000 PLN (8 876 zł/m2)

3
1
63.09 m2
1970
15828163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26589845 15828163 Mamy dla Ciebie ofertę sprzedaży ładnej ,przytulnej kawalerki na osiedlu Zawadzkiego -Klonowica .Na całkowitą powierzchnię wchodzi :-pokój z wydzieloną częścią sypialnianą 21 m2 ,-kuchnia duża 6,25 m2 ,-łazienka z toaletą 4,16 m2 ,-przedpokój 6,77 m2...

344 000 PLN (8 986 zł/m2)

1
1
38.28 m2
1920
15883001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673198 15883001 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 52.3m², usytuowane na dwunastym piętrze wieżowca z 1980 roku, na osiedlu Zawadzkiego. SKŁAD NIERUCHOMOŚCI:Sypialnia z wyjściem na zabudowany balkon (ok. 21.7m²) Pokój z balkonem francuskim (ok. 7.47m²)Jadalni...

499 000 PLN (9 541 zł/m2)

2
1
52.3 m2
1980
15883007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673215 15883007 Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 31,2 m², położony w budynku wolnostojącym przy głównej ulicy Zawadzkiego, w sercu dużego osiedla mieszkaniowego.Lokal wyróżnia się bardzo dobrą, czytelną lokalizacją, zapewniającą stały ruch pieszy oraz doskon...

Szczecin (Zawadzkiego-Klonowica) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

390 000 PLN (12 500 zł/m2)

1
-
31.2 m2
1980
15730360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24777453 15730360 Na sprzedaż słoneczne i zadbane mieszkanie, zlokalizowane w cichej części osiedla Zawadzkiego.Niski, ocieplony budynek, otoczony zielenią, miejsca parkingowe.Mieszkanie 3 pokojowe, po całkowitym remoncie - wymieniona instalacja gazowa, wod - kan, roz...

Szczecin (Zawadzkiego-Klonowica), prof. Krzysztofa Marlicza

629 000 PLN (9 932 zł/m2)

3
1
63.33 m2
1980