• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Szczecin Zdroje

Znalezionych ofert: 23

15882637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27671286 15882637 Na sprzedaż atrakcyjne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 53 m², położone na 2. piętrze w budynku w spokojnej i zielonej części Szczecina – Zdroje.Mieszkanie jest jasne, funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów fina...

Szczecin (Zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

622 000 PLN (11 736 zł/m2)

3
1
53 m2
1977
15790939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25981370 15790939 Polecam na sprzedaż dom w spokojnej części osiedla Zdroje w otulinie lasu.Szukasz swojego nowego miejsca, które możesz dostosować do swoich potrzeb?Ofertę stanowi dom w zabudowie bliźniaczej z 1989 roku w świetnej lokalizacji na Prawobrzeżu Szczecina...

Szczecin (Zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

999 000 PLN (3 445 zł/m2)

7
2
290 m2
1989
15885686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27737917 15885686 Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie zlokalizowane w prawobrzeżnej części Szczecina – osiedle Zdroje. Lokal znajduje się na 7 piętrze w 11-piętrowym budynku z windą, co zapewnia wygodę oraz ładny widok.Powierzchnia nieruchomości wynosi 59.9m2....

Szczecin (Zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

559 000 PLN (9 332 zł/m2)

3
2
59.9 m2
1980
15720174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24585165 15720174 Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się na prawobrzeżu Szczecina przy ulicy Bagiennej (osiedle Zdroje). Nieruchomość położona jest na końcu ślepej i spokojnej uliczki. Powierzchnia całkowita domu to 165m2 (bardzo wysoki pozio...

Szczecin (Zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 350 000 PLN (8 182 zł/m2)

4
2
165 m2
1975
15884914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27714672 15884914 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Szukasz dla siebie mieszkania z balkonem, widokiem na las a dodatkowo nie chcesz martwić się o miejsce postojowe? Zdroje, ulica Grabowa. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie bliskość natury, ale jedn...

Szczecin (Zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

500 000 PLN (11 669 zł/m2)

2
1
42.85 m2
2013
14166629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 104740 14166629 Atrakcyjna pod względem lokalizacyjnym nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 13740m2, składająca się z czterech działek. Grunt zlokalizowany w dzielnicy Zdroje. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego teren może być wykorzystany pod za...

Szczecin (Zdroje), Walecznych

3 500 000 PLN (255 zł/m2)

-
-
13740 m2
-
15882744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673260 15882744 Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą.Przedmiotem sprzedaży jest przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,6 m², usytuowane na 3. piętrze w niskim bloku.Na funkcjonalny układ mieszkania składają się:- cztery niezależne pokoje, w ...

Szczecin (Zdroje), Walecznych

520 000 PLN (8 176 zł/m2)

4
1
63.6 m2
1970
14119251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 103673 14119251 Atrakcyjna pod względem lokalizacyjnym działka w dzielnicy Zdroje. Całość gruntu to powierzchnia ok. 7500 m2. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego teren może być wykorzystany pod zabudowę usługową ilub zabudowę mieszkaniową z dopuszczenie...

Szczecin (Zdroje), Walecznych

1 500 000 PLN (201 zł/m2)

-
-
7474 m2
-
13667925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 98941 13667925 Atrakcyjna pod względem lokalizacyjnym działka w dzielnicy Zdroje. Całość gruntu to powierzchnia 6266 m2, składająca się z dwóch działek o powierzchniach 2147m2 i 4119m2. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego teren może być wykorzystany po...

Szczecin (Zdroje), Walecznych

2 000 000 PLN (319 zł/m2)

-
-
6266 m2
-
15795919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26109131 15795919 Prezentujemy kawalerkę z potencjałem, zlokalizowaną na prawobrzeżnej części Szczecina - Osiedle Zdroje!Nieruchomość usytuowana na 4 piętrze wysokiego bloku z lat 80-tych z windą. Mieszkanie ma ekspozycję na zachodnią stronę świata co gwarantuje ciepł...

Szczecin (Zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

289 900 PLN (9 412 zł/m2)

1
1
30.8 m2
1980
15802687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26273441 15802687 IDEALNA oferta dla rodzin!Ofertą sprzedaży jest w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie położone w doskonałej i pożądanej lokalizacji -na prawym brzegu Szczecina (dzielnica Zdroje).Mieszkanie położone na 4 piętrze dobrze utrzymanego, ocieplonego nis...

Szczecin (Zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

525 000 PLN (9 906 zł/m2)

3
1
53 m2
1974