• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Szczecinek

Znalezionych ofert: 66

15863271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27241992 15863271 ZARZĄD POWIATU SZCZECINECKIEGO INFORMUJE że w siedzibie Starostwa Powiatowego w Szczecinku przy ul. Warcisława IV 16, na stronie internetowej www.powiat.szczecinek.pl oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Szczecinku...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

550 000 PLN

-
-
21423 m2
-
15781697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25833433 15781697 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 90 m², położone w samym sercu Szczecinka przy ul. Armii Krajowej.Układ pomieszczeń:Na pierwszym poziomie znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym, z którego można wyjść na ba...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

475 000 PLN (5 278 zł/m2)

3
2
90 m2
2000
15781696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25833432 15781696 Na sprzedaż oferuję dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,8 m², położone na pierwszym piętrze budynku w centrum Szczecinka. To nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym, idealna zarówno jako pierwsze własne lokum, jak i inwestycja pod wynajem.W...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

215 000 PLN (6 515 zł/m2)

2
1
33 m2
1980
15774725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 25656954 15774725 Na sprzedaż lokal o powierzchni  56,50 m², położony w dogodnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji przy ulicy Władysława Jagiełły, w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie szkoły oraz zabudowy mieszkalnej.Lokal przez wiele lat funkcjonował jako punkt gastr...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

429 000 PLN (7 661 zł/m2)

11
1
56 m2
1990
15723681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24636035 15723681 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Szczecinku.Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 44,37 m², zlokalizowanego w świetnie skomunikowanej części miasta przy ul. Słowiańskiej 14 w Szczecinku.Układ pomieszczeń:-Dwa ustawne pokoje jas...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

235 000 PLN (5 341 zł/m2)

2
1
44 m2
1940
15509707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Siedlisko z potencjałem wśród jezior i lasów ! 20118706 15509707 Siedlisko, agroturystyka, gospodarstwo,  lasy, jezioro.Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość z dużym potencjałem, która jest zlokalizowana  wśród jezior i lasów w miejscowości Kiełpino w gminie Borne Sulinowo.Nieruchomość składa się z:DZIAŁKI O ...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

1 999 000 PLN (3 709 zł/m2)

10
3
539 m2
2006
15803522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26298411 15803522 Lokal mieszkalny położony na 1 piętrze w domu dwurodzinnym wolnostojącym w Szczecinku przy ulicy Armii Krajowej. Nieruchomość składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. W mieszkaniu została wydzielona dodatkowa przestrzeń na spiż...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

210 000 PLN (4 016 zł/m2)

3
1
52.29 m2
1930
15520819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20393887 15520819 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51.20m2 położone przy ulicy Gabriela Narutowicza w Szczecinku. Przestronny salon z balkonem sprawdzi się idealnie do spędzania wolnej chwili relaksując się przy widocznym przez duże okna zachodzie słońca. Dodatko...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

279 000 PLN (5 449 zł/m2)

2
1
51.2 m2
1984
15173424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 11662756 15173424 Na sprzedaż budynek handlowo - usługowy o pow. 198 m2. Istnieje również możliwość wynajmu 2000złmc Przedmiotem sprzedaży jest budynek o łącznej pow .198 m 2 zlokalizowany w centrum miasta Szczecinek przy ul. Koszalińskiej. Dotychczas była tam prowad...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

483 000 PLN (2 439 zł/m2)

11
-
198 m2
1980
15292939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14970989 15292939 Dom wolnostojący z atrakcyjną działką, znajdujący się blisko centrum miasta. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu na sprzedaż, który czeka na nowych właścicieli. Nieruchomość wymaga remontu, co stanowi doskonałą szansę dla tych, którzy...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

552 000 PLN (5 159 zł/m2)

5
-
107 m2
1931
15779202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25768784 15779202 Na sprzedaż gustowne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,68 m² w kamienicy przy ulicy WARCISŁAWA IV w Szczecinku – idealne miejsce do życia w świetnej cenie ! Nieruchomość składa się z 3 pokoi, otwartej widnej kuchni, łazienki i przedpokoju. W...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

375 000 PLN (4 955 zł/m2)

3
1
75.68 m2
-
15705315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24278302 15705315 Na sprzedaż - Lokal użytkowy o powierzchni 44,90 m2 położony na parterze budynku zlokalizowanego w Szczecinku przy ul. Warcisława IV . Lokal idealny na sklep, usługi czy biuro, duże witryny zapewniają miejsce idealne pod reklamę, a zarazem wpuszczają...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

250 000 PLN (5 568 zł/m2)

1
-
44.9 m2
-