• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Szubin-Wieś

Znalezionych ofert: 2

15700805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży dom wg projektu Lawenda 2 do wykończenia 24198007 15700805 Lawenda 2 to dom z klasą- elegancki, funkcjonalny o rozświetlonym wnętrzu dzięki dużej ilości okien z pięknym zadaszonym tarasem.Dom wybudowany został z gazobetonu, dach skośny  pokryty dachówką ceramiczną.Obecnie dom jest w stanie surowym zamkniętym...

Szubin-Wieś (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

670 000 PLN (3 190 zł/m2)

6
2
210 m2
2009
15508055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
miejsce na twój dom - las 20126227 15508055 Nasza oferta to pięknie położony kompleks działek w miejscowości Szubin Wieś w pobliżu Szubin. Usytuowanie tej kolonii działek predysponuje ją do inwestycji w zaciszne i spokojne lokum mieszkalne .. Niewątpliwą zaletą prezentowanej działki jest niewy...

Szubin-Wieś (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

123 000 PLN

-
-
820 m2
-