• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Tarnów

Znalezionych ofert: 261

15890960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883612 15890960 Przedsprzedaż Promocyjna - Osiedle "Nowa Pradolina", Tarnów ul. Skrzyszowska Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkań w nowej inwestycji mieszkaniowej "Nowa Pradolina" - kameral...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

469 920 PLN (9 790 zł/m2)

3
-
48 m2
2025
15890928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883602 15890928 Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78 m 2 , oraz domów. Planowany termin zakończenia...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

651 955 PLN (9 055 zł/m2)

4
-
72 m2
2025
15890935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883619 15890935 Komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem i miejsce postojowym - idealne dla rodziny o pow. 72,52 m² Tarnów, ul. Skrzyszowska, Osiedle „Nowa Pradolina” Przedsprzedaż ruszyła! ...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

651 955 PLN (9 055 zł/m2)

4
-
72 m2
2025
15890934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883616 15890934 Rodzinne, dwupoziomowe, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 81,38 m 2 z ogródkiem i miejscem postojowym Tarnów, ul. Skrzyszowska, Osiedle „Nowa Pradolina” Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż oferu...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

691 730 PLN (8 540 zł/m2)

4
-
81 m2
2025
15890959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883610 15890959 Nowoczesne mieszkania z ogrodem lub balkonem - Promocyjna przedsprzedaż osiedla "Nowa Pradolina"! Zalety: - Nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub balkonami - Parking w cenie - Ogrzewani...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

651 955 PLN (9 055 zł/m2)

4
-
72 m2
2025
15890957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883606 15890957 Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78 m 2 , oraz domów. Planow...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

651 955 PLN (9 055 zł/m2)

4
-
72 m2
2025
15890956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883604 15890956 Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78 m 2 , oraz domów. Planowany termin zakończenia...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

474 815 PLN (9 892 zł/m2)

3
-
48 m2
2025
15890896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883513 15890896 Dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem I pow. 81,38 m² Tarnów, ul. Skrzyszowska, Osiedle „Nowa Pradolina” Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż oferujemy przestronne, dwupozio...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

691 730 PLN (8 540 zł/m2)

4
-
81 m2
2025
15890895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883507 15890895 Stylowe mieszkanie z własnym ogródkiem o pow. 48,95 m² - idealne na start! Tarnów, ul. Skrzyszowska, Osiedle „Nowa Pradolina” Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe m...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

474 815 PLN (9 892 zł/m2)

3
-
48 m2
2025
15890724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883519 15890724 Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78 m 2 , oraz domów. Planow...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

535 788 PLN (9 922 zł/m2)

3
-
54 m2
2025
15890897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883518 15890897 Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78 m 2 , oraz domów. Planow...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

691 730 PLN (8 540 zł/m2)

4
-
81 m2
2025
15890759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27883515 15890759 Willa Toscana - Lokal mieszkalny M20 OPIS INWESTYCJI: Tarnów, ul. Eugeniusza Niedojadły, wyjątkowa inwestycja - Willa Toscana . To tu, wśród subtelnych odniesień do włoskiej elegancji i ciepła Toskanii, czeka na Ciebie a...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

316 506 PLN (8 792 zł/m2)

2
-
36 m2
2025